Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 41 minutami:

@KE RIT Kaj pa Demons souls?

Jaz sem se zdaj pri enem bossu zataknu. igram s čarovnico in je mal švoh, pri 4-1 bossu in bom zdej skušal mal buildat... fuck it. Sem pa nehal stiskat kvadrat po nesreči :D

 

S čarovnco lahk ostaneš en štuk višje in direktno po glavi streljaš vmes pa dodgaš njegove napade. Pa še dodatno trofejo tko dobiš.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 10 minutami:

Najbl so me temne barve odganjale. Mislm pac ena in ista barvna paleta. Mogoc ji dam se kdaj sanso, tezka ni za igrat, zdj pa verjetn sploh ne, k me je Sekiro naucil igranja igric

Koliko špila pa si v pol ure videl, da si sklenil, da je skos ena in ista barvna paleta? :D 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 18 minutami:

Vem to, samo me 2x poliže in sem fuč, ne uspem se izmaknit... un prstan Thief ne pomaga tuki.

 

Git GUD! :devil:  Pol ga pa pač tepi z nekim orožjem tam ko mu  iz trebuha gleda rezilo ven da pade dol in ga pol scvri z uroki. Crescent Falchion iz taiste stopnje bo čist kul za to nalogo, če si ga našel seveda.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 17 minutami:

Itak, sam bi jaz uno dodatno trofejco še rad :D sej bo počas, mal sem po moje narobe vlagal duše, pa me zdej dol tiši...

 

spell Protection malce omili hit al pa probaj s Cloackom+ringom. postavi se na rob, en do dva hita in nazaj do foga. rinse&repeat

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Peggle 2 - Zadeva se prične dokaj lahkotno, a po kakih 20 stopnjah postane kar zahteven simulator fizike kroglice. V kombinaciji z nežno grafično podobo in dinamično barvno paleto, pričara sproščujoče vzdušje ob zvokih mojstrov klasičnih melodij. Ves čas te spremlja živalski asistent, ki barvito komentira situacijo, a žal le na začetku posamezne stopnje. rainbow/10

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...