Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 1 uro:

@shure@shure kaj imaš s Salomonon?

 

Nabavil NB nitrel za po gozdnih poteh, tele trabuco terra od Asisca so mi kul sicer, sam bi probal nekej z malce več blaženja. Pol sem pa vrgel not še dvoje štumfe, kratke hlače, pajkice 3/4, dve majici (dolga, kratka), pa ene calf compression guarde. 

Raztrgan zepek

6C32FB6A-44B0-47BC-A85A-1009A5353B3A.thumb.jpeg.bd21b76078a32cb686d8234d5de0a408.jpeg

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
schatzi reče pred 1 uro:

drgač speedcross vzem če tečeš po cross poteh, jest sm si kupu 4ko ko je bla akcija par let nazaj in jih ne morem uporabljat za na jošta, ker mi preveč drsijo po tistem terenu

Se pravi niso za v hribe, za lavfat ti pa sedejo, če sem prav razumel? :)

 

Ma kr mal mam odpor do Salomona, pomoje za to k jih imajo res vsi. 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 51 minutami:

ejga schatzi sosed...kdaj greva na šmarjetno ali jošt itd :)

 

ob 17h na joštu

 

Jake the Mess reče pred 1 minuto:

Se pravi niso za v hribe, za lavfat ti pa sedejo, če sem prav razumel? :)

 

Ma kr mal mam odpor do Salomona, pomoje za to k jih imajo res vsi. 

 

mel sem jih 5x gor, preveč mi drsijo za moj teren po makadamu pa tut ne morš normalno laufat z njimi.

 

za to kar jest rabm mi najbol sede la sportiva, bom pa zdej on cloud testiral, če jih bodo še mel konc tedna.

 

mam drgač od salomona xa pro 3d za v skale pa so dost kul, najbolj mi gre pri salomonu na kurac njihov način zavezovanja.

Povezava do prispevka

V bistvu so še popolnoma funkcionalni, ampak jih imam za okrog hiše, ker imam dosti drugi modelov.

 

Boost je praktično neuničljiv, če imaš lahek korak in nizko telesno težo.;) Kolega je s tem modelom naredil 4k km.

 

So pa težki ja, zato Adidas opušča to tehnologijo in nadomešča z LightStrike (Pro).

Adidas Supernova.jpg

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Jaz imam eno tako long term željo, ki se je porušila zaradi poškodbe, sam nekako upam na tole nekoč:

 

https://www.azorestriangleadventure.com/races

Tole izgleda super, samo glede denarja si pa ne predstavljam koliko bi šlo za to. Sem pa bil na Madeiri in so res nori traili, vsaj kar sem hikal po otoku. Bi bilo treba kdaj nazaj...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Jaz sem zaradi določenih višin prijavnin začel laufat v hrvaški trail ligi :D Sam mi je bilo hitro jasno, kje se vidi razlika med nizko in visoko prijavnino :D Majica je bombažna nivo:euroton, proge so sicer solidno označene, kakih daril v vrečki ni, za zmago sem pa dobil 2 vreči špecerije iz lokalnega konzuma (izstopala mi je predvsem veganska pašteta, zaradi katere sem sral ene 2 dni skupaj). 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Tole izgleda super, samo glede denarja si pa ne predstavljam koliko bi šlo za to. Sem pa bil na Madeiri in so res nori traili, vsaj kar sem hikal po otoku. Bi bilo treba kdaj nazaj...

Na madeiri sem jaz obhodil nekaj levad in so dost kul, sam me trenutno bolj vleče na Azore. Ti pa priporočam tek po kanarcih, bolj točno sem jaz šel na Tenerife in imajo tolk carske traile, sploh po vulkanskih tleh mi je blo noro fun :D Tak moon setting :D 

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 1 uro:

 

če sem si prov zaponmu ti laufaš bl po ravninah? tile višinci te bodo sfukal.

Sem se preusmeril v traile do poletja in bo trening zdaj namenjen temu. Saj ne mislim iti na polno, tako da ne pričakujem hudih problemov. Če grejo lahko eni, ki ne tečejo niti polovičke, pa nič v hribe, bom tudi jaz pomoje zmogel. Lahko se pa motim. :D 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 5 urami:

Gre kdo na Ultra trail Vipava? Jaz si ogledujem 60km, ampak še zbiram jajca za prijavo že par dni.:panika:

https://ultratrail.si/sl/60-gladiator/

 

Jaz sem mislil spet ponovit 100ko pa sem si potem premislil in grem dva tedna kasneje na Kočevsko trail 60 km. 

https://kocevsko-outdoor.si/

 

Vipava mi je bila lani ful všeč, vidim pa da so letos prvič kar konkretno spremenili traso in se gre na nanos takoj na začetku, ne na koncu. 

 

Bo pa letos tudi stotka padla, če bo vse po sreči, planiram na UTMB Julian Alps 105 km .. bomo vidli :)

https://trailrun.si/100km/ 

Povezava do prispevka
shure reče pred 9 urami:

Gre kdo na Ultra trail Vipava? Jaz si ogledujem 60km, ampak še zbiram jajca za prijavo že par dni.:panika:

https://ultratrail.si/sl/60-gladiator/

 

Js sem prijavljen in grem na 30ko.

 

Vipava je men daleč najboljši trail pri nas kar se organizacije tiče, se vidi, da majo že največ izkušenj. Kar se cene tiče, so bli men prorostovoljci in postaje vedno tko kul, da mi res ni žal dat tistih nekaj deset evrov. :)

 

Kar se tiče Julian Alps, naj bi nas blo predprijavljenih 2400, 2500 naj bi jih pa spustili na štart ... tko da čim prej predprijavit, da ne zvisiš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...