Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Jaz imam tistega iz Konzolka - fake Splatoon roza/zelen, samo je cca 40 EUR. Zadovoljen. Ne vem sicer, koliko je 'mehkejši' hod gobic od originala, ampak se da dobro igrat. Trenutno nimam problemov pri Metroid Prime RE.. Dam link, ko pridem domov..

 

EDIT: tule  https://www.konzolko.si/nintendo-switch-pro-controller-splatoon-kompatibilni

Naj te slika ne zavede, tistega nintendo znaka na sredi ni.:)

 

Imaš pa še opcijo USB recieverja, ki ga vštekaš v dock in preverjeno dela gor tudi PS5 kontroler...

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
ke_kit reče pred 11 urami:

Če bi imel 10 let bi ti bil jelly za popizdit. Tko sem ti pa "samo" jelly, da si na dopustu na japonskem. :D

 

Vem kaj mislis, ampak je res carski park :) kupis wrist band,kamor se ti belezi vse, kar naredis v parku. Za eno stvar rabis celo par challengov naredit prej da te spustijo not. Res je ogromno ljudi, tako da za vsako malenkost vsaj malo cakas, ampak vceraj ni bilo prehudo. Huda izkusnja, iz parka sem sel z nasmehom cez celo faco. (sem vecji nintendo fan kot vecina foruma, ampak stavim, da bi se vecina vas starih cinikov spremenila v razposajene 10letnike, ko bi stopili v park)

 

Povezava do prispevka
Scar reče pred 7 urami:

Vem kaj mislis, ampak je res carski park :) kupis wrist band,kamor se ti belezi vse, kar naredis v parku. Za eno stvar rabis celo par challengov naredit prej da te spustijo not. Res je ogromno ljudi, tako da za vsako malenkost vsaj malo cakas, ampak vceraj ni bilo prehudo. Huda izkusnja, iz parka sem sel z nasmehom cez celo faco. (sem vecji nintendo fan kot vecina foruma, ampak stavim, da bi se vecina vas starih cinikov spremenila v razposajene 10letnike, ko bi stopili v park)

Sem pogledal že precej reviewov SN Worlda in folk bolj hvali izgled zadev, kakor pa zabavnost atrakcij. Sej ne rečem, vsekakor bi šel pogledat, sam po moje je vse skupaj preveč na easy in premalo adrenalinsko.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Sem pogledal že precej reviewov SN Worlda in folk bolj hvali izgled zadev, kakor pa zabavnost atrakcij. Sej ne rečem, vsekakor bi šel pogledat, sam po moje je vse skupaj preveč na easy in premalo adrenalinsko.

 

Baje da je neka atrakcija, kjer skačeš po gobanih - to bi ti imo ful dogajalo :D

 

Povezava do prispevka
Scar reče pred 21 urami:

Pa lep lp :fun:

20230412_080515.jpg

 

Jaz sem ti jelly pri pravkar dopolnjenih 40 letih :D :D :D

 

Par let nazaj sva bila z ženo v Parizu. Ženska non-stop utruja z EuroDisney obiskom. Jaz uno proper stari prdec, Tiho bodi baba, kle sem zaradi muzejev, vajba, kulinarike, sprehodov, bagett, artfagovstva, ne mi zdej z nekimi miki miškami jebote konzumerizem

 

ta peti dan se uklonim, prav pa dajva 100 eur za jebeno karto in potem še ne vem koliko za vlak

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

Najboljši dan v na celem tripu, celoten obisk sem bil tak ->  :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...