Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

gerozaver reče pred 3 minutami:

Kater Mario špil je dost na izi za 5-6 letnega mulca?

Super Mario Odyssey ima assist mode.

Navedek

Assist mode:

-  player has six health points by default, and can gain up to nine by finding a Life-Up Heart.

- The player will heal by standing idly.

- If the player falls into deadly hazards (i.e. poison, abyss), the player will float back to the hazardless ground.

- In the story, arrows will guide the player.

- The player will never drown in water.

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

Misliš da bo z novo Zeldo prišla tudi nova konzola?

Bi bil že čas...

Pomoje (še) ne, bi bil pa seveda za. Čeprav najbrž bomo spet dobili strojno podhranjeno zadevo, tako da napredek bo minimalen. Res močno dvomim, da bo Nintendo zapakaril nekaj, kar bo po moči konkuriralo aktualni generaciji oziroma Steam Decku :D. Škoda. Nintendove franšize mi precej dogajajo, v tej generaciji sem postal še mega fan Fire Emblema, tako da še ena nova alineja na to-play listi, ampak strojno je zadeva res slaba in zastarela

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Pomoje (še) ne, bi bil pa seveda za. Čeprav najbrž bomo spet dobili strojno podhranjeno zadevo, tako da napredek bo minimalen. Res močno dvomim, da bo Nintendo zapakaril nekaj, kar bo po moči konkuriralo aktualni generaciji oziroma Steam Decku :D. Škoda. Nintendove franšize mi precej dogajajo, v tej generaciji sem postal še mega fan Fire Emblema, tako da še ena nova alineja na to-play listi, ampak strojno je zadeva res slaba in zastarela

 

Kdaj pa računaš, da bi lahko uletela nova?

 

Jaz tudi nekako ne morem požreti te podhranjenosti - en moment igraš na PS5, potem pa da greš na tisto mobile grafiko, je malo hard switch.

Vem da bo nova konzola spet podhranjena za svoj čas, ampak ajde, če bo vsaj konkretno močnejša od Switcha, mogoče bo vseeno sprejemljivo - nekje na ravni PS4, če bi bila, recimo, samo z boljšim CPUjem?:) Itak Nintendo doda še tisti svoj magic v dizajnu, ki naredi igro lepšo, kot v resnici je...

 

Povezava do prispevka

Mene pa ta podhranjenost nekako sploh ne moti... sem bil zelo proti in govoril, da switcha ne bom nikoli imel dokler ga nisem kupil. Ko se prestavim na switcha enostavno odmislim to podhranjenost in te konzole ne primerjam s PS5/Xbox Series X. Tudi igre, ki igram na switchu jih nekako nikoli ne bi na kakšni drugi konzoli, se mi zdi konzola čist ok za špile, ki jih ponuja (sploh Oled upgrejd). Igram pa switcha 90% v handheld.

Povezava do prispevka

Ma ja za 1st party zadeve, 3rd party ekskluzive (ala Mario + Rabbids) ter Indie zadeve je odlična stvar.  Za ostalo pa tako imaš PC ali ostale konzole.

Chenier reče pred 4 urami:

Pomoje (še) ne, bi bil pa seveda za. Čeprav najbrž bomo spet dobili strojno podhranjeno zadevo, tako da napredek bo minimalen. Res močno dvomim, da bo Nintendo zapakaril nekaj, kar bo po moči konkuriralo aktualni generaciji oziroma Steam Decku 

Jaz bom zadovoljen, če pride Nintendo z next-gen na nivo PS4-ke. Jaz mislim, da niti nebi bila dobra ideja it po moči konkurirat aktualni generaciji. Kaj ti bo potem handheld, če boš imel prazno batarijo po dveh urah :D  It z hibrida bi bla pa brca v temo.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 urami:

 

Kdaj pa računaš, da bi lahko uletela nova?

 

Jaz tudi nekako ne morem požreti te podhranjenosti - en moment igraš na PS5, potem pa da greš na tisto mobile grafiko, je malo hard switch.

Vem da bo nova konzola spet podhranjena za svoj čas, ampak ajde, če bo vsaj konkretno močnejša od Switcha, mogoče bo vseeno sprejemljivo - nekje na ravni PS4, če bi bila, recimo, samo z boljšim CPUjem?:) Itak Nintendo doda še tisti svoj magic v dizajnu, ki naredi igro lepšo, kot v resnici je...

 

Mene bolj kot arhaična grafika moti slab framerate in/ali nizka resolucija. Itak večinoma delajo risankaste zadeve, tko da ne rabijo nekega fotorealizma, sam to kar so naredili z BOTW (in kasneje tudi z drugimi igrami) je res katastrofa.

Sicer pa jaz sem se itak odločil, da bojkotiram Nintendo iz principa. Tipi so res največji smeč kar se odnosa do fanov in kupcev tiče.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Navedek

Based on the latest sales data, Pokemon Scarlet and Pokemon Violet have collectively seen the biggest game launch ever in Japan.

Nintendo and The Pokemon Company reported earlier today that the Switch titles collectively sold 10 million units worldwide in its first three days. In Japan alone, we now know that the region accounts for 4.05 million copies.

 

It was only a couple of months ago that Splatoon 3 had the record as the biggest game launch in Japan. With Pokemon Scarlet and Violet, however, it’ll have to settle for second place. Splatoon 3 sold 3.45 million copies upon release – which is nothing to snuff at – but we now know that Scarlet and Violet have taken the top spot.

Today’s report also confirmed that Pokemon Scarlet and Pokemon Violet achieved the highest global sales level for any software on any Nintendo platform within the first three days. In case you missed it, you can read the full announcement from Nintendo and The Pokemon Company here.

 

Povezava do prispevka

Fuck me! Nikol ne bom razumel popularnosti te franšize :D Ampak ja Nintendo dobesedno printa denar z Switchem! Če se sam spomnimo kak doom&gloom je bil zarad neuspeha WiiU in tudi 3DS in potem naredijo hibrid in ostalo je samo še zgodovina. In še dejstvo da ni BC se jim je splačalo tako kot še nikomur ne. Tako da me res zanima ali bo Switch2 imel BC al bodo probal dodatno zaslužit z porti in remasterji :devil:

Povezava do prispevka

Sej lahko furajo oboje. Sam mislim, da bo BC. Dodatno služit z porti ali remasterji pa bo še vedno saj majo kr velik katalog špilov, ki niso na Switchu.

 

Tudi iz WiiU imajo še na voljo: Windwaker HD, Twilight Princess HD, Xenoblade Chronicles X, Paper Mario: Color Splash, Yoshi's Wooly World. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 53 minutami:

Dober dan. Eno vprašanjce. Kaj pri Jazbini je normalno, da se malček načakaš za naročene igre, ki jih imajo na zalogi? (naročil v petek takoj zjutraj, do tega trenutka še ni bilo poslano)

 

Danes je torek zjutraj - vmes je bil vikend - je najbolj noro poštno obdobje v letu - vse bo v redu, ne sekiraj se za kakšen dan gor dol...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

Danes je torek zjutraj - vmes je bil vikend - je najbolj noro poštno obdobje v letu - vse bo v redu, ne sekiraj se za kakšen dan gor dol...

 

 

Itak. Sej zato jih nisem hotel gnjavit, ker vem, da je bil BF in sem raje najprej tu povprašal. Ne bo me konc, če čakam par dni. Če bi mi pa vi zdaj tu povedali, da je normalno, da se čaka po 7 dni, bi jih pa že pocukal za rokav :D 

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 21. 11. 2022 at 16:38:

 

Jaz bom zadovoljen, če pride Nintendo z next-gen na nivo PS4-ke. Jaz mislim, da niti nebi bila dobra ideja it po moči konkurirat aktualni generaciji. Kaj ti bo potem handheld, če boš imel prazno batarijo po dveh urah :D

Mah ni glih tko ane. Ce pogledas moderne telefone imajo graficno zmogljivost bolano dobro ob odlicnem battery life-u. Ce ne bi nintendo stiskal za vsak cent in vedno tlacil v svoje konzole drek od hardwara bi lahko njihovi handheldi res trgali gate. Tko kot apple bi lahko zarad svoje moci ufurali mocen ARM v mainstream prenosne konzole z dobrim battery life-om in z igricami ki niso za v smeti (kot 99% mobile spilov).

Sam nintendu ni treba tega narest, jebiga. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...