Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Navedek

Nintendo has responded to our inquiries with the following comments.

 

On the reasoning for the $69.99 price tag for The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom:
"We determine the suggested retail price for any Nintendo product on a case-by-case basis."

 

On if this is the trend for Nintendo titles going forward:
"No. We determine the suggested retail price for any Nintendo product on a case-by-case basis."

Torej verjetno ta veliki špili bojo z višjo zdaj že standardno ceno. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Pove pa stvari tako kot so. Vključno s tem videom.

Nevem no meni ga kar nekaj v tri krasne bluzi (vsaj za Zeldo). Na podlagi 2 minutnega videa s katerim Nintendo šele začenja svoj marketinški cikel za TOTK ocenjevat ali je špil vreden premium ceno $70. Bojo do izida še veliko boljše priložnosti bolj realno ocenjevat takšne stvari kot npr kakšen Zelda dedicated Direct ali kakšen Nintendo Treehouse z Zeldo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Dej ne stoj bit tako salty samo zato, ker nekdo ironizira okoli tega, da nintendo precenjuje svoje produkte, kar je živa resnica. Tipi delajo zadeve z grafiko iz 2010, cene pa nabijajo v višave, kot da imajo isti razvojni cikel kot ostali AAA studii.

Da ne govorimo o precenjenih pasjih jajcih imenovanih Switch.

 

Ja, ne maram Nintenda. Zamerili so se mi še zaradi drugih stvari, ne samo zaradi oderuške anticonsumer politike, ki se jo grejo.

 

Also, carska ironija, da mu očitaš prenagle zaključke, ko je očitno, da nisi pogledal celega videa, kjer na koncu omeni, da bo kupil igro v trenutku ko pride ven, ker so Nintendo igre mojstrovine.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mah dej. Ostalih stvari niti komentiral nisem, ker me ne motijo in se strinjam z njimi.

 

Tole pri Zeldi se pa res ne gre za kako precenjevanje. Sej pa ni to zj tisti team, ki dela redno full price half-baked Mario Sports špile .Tipsoni so dali ven že par špilov, ki so eni izmed najboljših v zgodovini. Meni se pač zdi tole totalno nepotrebno in nesmisleno tak hitro take zaključke delat pri stvareh , ki veš da pridejo ven izpod rok top-tier developerjev zato pa pravim, da se naj raje počaka. Tudi sam jih bom pokritiziral, če bojo po šestih letih dali ven nek underwhelming špil. Podobna zgodba je bila pri God of War Ragnarok. Tisti early trailerji in folk poln komentarev ter zaključkov kak to isto zgleda kot prvi špil in da je samo DLC. 

 

Cene ne bom komentiral, ker tu v Evropi ni za nas kakšne spremembe. So bili že špili 70 € pri nas . Iz glave se spomnem Super Smash Bros ter tudi BOTW vem, da je bil tu pri nas več kot 60 € še vsaj dve leti po izdaji. TOTK tudi zaenkrat še na Switchu edini z takšno ceno tudi drugje po svetu. Metroid Remaster je 40 €, Pikmin 4 bo 60 €.

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 4 urami:

Zakaj pa je Metroid Remaster samo 40? Glede na Nintendo bi pričakoval, da bo 60 pa da ti bo prodajalec ob nakupu moral še spustit brco v jajca 

Temu sem se tudi jaz nenormalno čudil. Un Mario compilation s slabimi romi je bil faking 60 EUR. :D

 

Also. Jazbina spet delivera :avadodo:

RE4R bo preko njih padel ko keks.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Na Wii je bila cela trilogija 60$, na WiiU celo samo 25$ digitalna verzija če me spomin ne vara. Zdej so pa naredl remaster samo enke za 40$ in je folk takoj čist srečen. Konkurenca ponavad naredi remaster cele serije ala ME Legendary edition, Bioschok trilogija, Uncharted 1-3 itd.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...