Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 2 minutama:

ko obrneš, prodaš? ;)

Komot. Ampak saj veš, da sem dokaj počasen s temi stvarmi. Vsekakor igre ne bom obdržal, ker ne delam več nobene zbirke.

 

EDIT: Pozabil sem, da smo v Switch temi in šel full off topic. Sorry guize.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Galko reče pred 23 minutami:

Ej kurci a kdo ve, kje se da kupit Metroid Primea, kdonga sploh ima v SLO? Se mi zdi da bosta Goblin in Konzolko cist izvisela :(

https://jazbina.si/products/metroid-prime-remastered-switch?_pos=1&_sid=456941fcb&_ss=r

https://www.konzolko.si/nintendo-switch-igra-metroid-prime-remastered-switch

https://www.bigbang.si/metroid-prime-remastered-igra-za-nintendo-switch-izdelek-466764/?search_q=metroid prime

???

 

goblin in gamers.si mi pa ne delata na šihtu, ker sta "Games" website in sta blokirani :P 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

kurac, nikjer nič. Gomblin nima, Konzolko nima, Big Bang nima. Vsi imajo na spletni strani, prideš pa tja v RL pa sam črički in izgovori "ojoj očitno je prišlo do napake, igrice še nismo dobili"


Jutri bo na voljo v trgovinah, prednarocila se odposiljajo danes.

 

Jaz sem ravnokar dobil obvestilo od Jazbine, da je  odposlano.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

kurac, nikjer nič. Gomblin nima, Konzolko nima, Big Bang nima. Vsi imajo na spletni strani, prideš pa tja v RL pa sam črički in izgovori "ojoj očitno je prišlo do napake, igrice še nismo dobili"

pa sej povsod pise prednarocilo...uradni izid je jutri:nicjasno:

 

meni je jazbina ze poslala.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

drgač sploh ne bi bil problem in panika in oh in sploh, če ne bi bili ti naši prodajalci taki lesi

 

pridem v Konzolkota na poti na malico, vprašam če imajo špil. Gh, gnjok, oink, kaj pa vem, naj pogledam, aha datum releasa je že bil, naj bi ga imeli. Aha nimamo nič, hmmm to je pa čudno, no lahko ga pa preordamo

 

me že mal stisne, ok to ni dober znak, sploh ne ob novicah o USA skalperjih, ki so pobrali vse špile, v mislih vidim tovornjak poln špilov, kako ga na Poljskem ustavijo in oropajo skalperji

 

hitro pojem, grem še v Big Bang kjer ga kao imajo in imajo celo še napisano v kerih enotah je špil. Prodajalec ves samozavesten, Ja če piše da je potem je, tamle je polica pa išči in jedi govna. Ne najdem nič, ga grem iskat, gre gledat še po nekih drugih omarah in po skladišču, nikjer nič. Ja mogoče je kak problem pri dobavitelju, ker vidim da je igrica izšla že 1 teden nazaj, pridite probat če bo kaj čez en teden, lahko pa še kasneje, ajde spizdi zdaj ven bajsi.

 

kako naj človek ne bo živčen, da bo na koncu ostal brez špila oz s solzami v očeh stiskal Buy now na ebayu za 99.99 GBP?

Povezava do prispevka

če bi moral ugibat, bi rekel, da imajo verjetno vsi istga dobavitelja, ki je vsem dal napačen release date (22 februar al neki takega sta mi oba prodajalca govorila), in pol pač spuščajo system error ksihte, ko jim program kaže da so že dobili robo, v RL pa zadeve ni na policah :D 

Povezava do prispevka

No ja, dobro, meni se je tudi v Goblinu zgodilo, da sem hotel nabavit rabljeno Zeldo, in je na netu ni bilo več. Naročim pač novo, po polni ceni, ker tem vragom cena itak ne pade in ko jo uletim iskat, mi model odvali, da so se zmotli in da žal nove več nimajo, imajo pa rabljeno, ki mi jo valda dajo po znižani ceni. :D Sem rekel, da sem itak že v startu hotel nabavit to. Oba zadovoljna.

 

Una modela v Konzolku pa, k sreči sta prijazna, pa se vse da zmenit, ampak res velikokrat delujeta malo izgubljeno. :) But, no harms done...

Povezava do prispevka

Opa evo dam jutri za samo 99€ :D

 

PS:

 

Zajebancija, imaš drugače v vseh glavnih BB-jih na zalogi, isto sem jaz iskal v BB City park Isonzo igro za PS5, je bila zakopana kar nekje med ostalimi ničvrednimi igrami, tako da brskaj :whistle:

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Če si fan Mario Karta se splača nabavit ja. V četrtek pride wave 4 DLC-ja. Tokrat zraven nov playable character Birdo ter čist nova mapa, ki ni ali iz prejšnih Mario Kartov ali iz mobilnega Toura. Nintendo pa tudi pravi, da Birdo nebo edini playable character dodan.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...