Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Kontroler zih vzame ven in ti proda samo konzolo, sej itak lahko uporabš X1 gamepad ;) Pa Gamepass zastonj en mesec tud vzame ter oboje proda posebej. Pač klasični playgame. 

  

Čaki mal a niso včer poslal naprej, sej so se hvalil da imajo robo?

Verjetno so, ampak po moje ne vsem, ki smo prednaročil, jaz npr. naivno v petek :fun: 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 25 minutami:

Playgame kraljo že obrača rabljene XSXSXE haha 

 

Gatsu reče pred 9 minutami:

 

Kontroler zih vzame ven in ti proda samo konzolo, sej itak lahko uporabš X1 gamepad ;) Pa Gamepass zastonj en mesec tud vzame ter oboje proda posebej. Pač klasični playgame. 

 

 

  

Čaki mal a niso včer poslal naprej, sej so se hvalil da imajo robo?

zatu pa imam grad pa 3 leve?

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 20 minutami:

Verjetno so, ampak po moje ne vsem, ki smo prednaročil, jaz npr. naivno v petek :fun: 

 

meni so včeraj odposlali paket in me tudi obvestili, je pa res da sem naročil 22.9.

zdaj vidim v opisu XSX na njihovi strani, da se boš verjetno načakal... je to že pisalo v petek?

 

Število prednaročil je prešlo predvideno količino dobave. Prednaročila puščamo odprta in bodo dobavljena glede na datum naročila, vendar se lahko dobava izdelka zamakne na kasnejši datum.

Povezava do prispevka
maRky reče pred 4 minutami:

 

meni so včeraj odposlali paket in me tudi obvestili, je pa res da sem naročil 22.9.

zdaj vidim v opisu XSX na njihovi strani, da se boš verjetno načakal... je to že pisalo v petek?

 

Število prednaročil je prešlo predvideno količino dobave. Prednaročila puščamo odprta in bodo dobavljena glede na datum naročila, vendar se lahko dobava izdelka zamakne na kasnejši datum.

Ni pisalo, zato sem tudi oddal in plačal, obe konzoli, je pa možno, da se na telefonu ni videlo, kaj pa vem... :(

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Men je dost noro, da se je toliko folka tukaj odločilo za Xa.

Zgleda je gamepass res dober deal.

 

Ma jaz bom oboje ampak pač do X-a sem se dokopal na launchu, za PS5 bom pač mal moru počakat. Itak ni sile s špili na obeh konzolah.

 

PS5 nabavim ob prvi priliki, očitno je zapisano v zvezdah, da do nobene plejke ne pridem na launchu. Razlika je sam v tem, da prejšnjih nisem dobil ker sem bil reven klošar, zdej pa zato ker klinčeve zaloge ni dovolj (pa zato ker sem počasen).

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 minutami:

Men je dost noro, da se je toliko folka tukaj odločilo za Xa.

Zgleda je gamepass res dober deal.

 

pa potencialno je lahko xbox nižji cost of ownership glede na sonyjev greed in price hike tistega kar Sony publisha. seveda, ob pogoju da microshaftovi studii obdržijo ceno. dodatno, sonyju prištej še en kontroler, k ti ga pri xboxu ni treba kupit (če ga maš od prej). tko maš tisto kurčevo razliko digitalne opcije notr predn rečeš keks.

 

also, če se že grem nek tak paying service, pričakujem da si lahko vse špile naložim na konzolo, ker pač nimamo vsi super dooper linije in nismo sami v bajti, da bi bil streaming na kakršenkoli način karkoli drugega kot trash.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

30% folka jemlje X zaradi situacije ps5

 

aja gamcentrus je pa kr od en x slab, pa TAKA hvala je bil od vas gameplj, center, in zgodbe,  .......pač gameplay , pa sm jim razlagal da to ni kul kar se grejo,  jim ni ratal, zdej pride pro center, baje bom prodal v Nm 5000 m2 gradbene parcele, da bo ornk nek game ceneter ala ebg...je zlata jama v SLO za konzole, ..... :)

 

vsi se neki siljo, pa šibice nimajo za pokazat....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...