Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 2 urama:

No, poleg Destinyja, če ti uspe, bi ti priporočal, da testiraš, če maš seveda možnost, AC Valhalla na XsX.

 

Drugače pa Destiny dobi next gen patch šele sredi decembra in kaj dosti si ne boš pomagal z novo konzolo, razen, da ti bo tower loadal kot da imaš SSD.


Res je ja... Na xboxu zadnje čase igram samo Destiny 2 in pa kakšno zadevo iz gamepassa, vse ostalo igram na ps4

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

No, poleg Destinyja, če ti uspe, bi ti priporočal, da testiraš, če maš seveda možnost, AC Valhalla na XsX.

 

Drugače pa Destiny dobi next gen patch šele sredi decembra in kaj dosti si ne boš pomagal z novo konzolo, razen, da ti bo tower loadal kot da imaš SSD.

Bomo pa sredi decembra lastniki najmočnejše konzole na svetu toliko bolj uživali ni panike 😉

Povezava do prispevka

Meni je z vsako infomacijo tale series S še bolj best buy... Ne vem če bi si sam zmislil kaj vse potrebujem in napisal seznam želja imo bi bila series S direktno po navodilih :wub:

 

PS5 pa kasneje, ko se new gen AAA pocenijo in začnejo kapljat na ps now in ps plus. <3 the future is bright

Povezava do prispevka
Jude reče pred 6 urami:

Jaz sem včeraj gledal review od Act Mana. Najbolj mi je bilo zanimivo, ko je dal noter ploščke random iger za OG Xbox, 360 in One. Vse so delovale BP.

 

 

 

Ne moreš kar random Xbox in X360 iger not dajat ker obstaja seznam podprtih iger in sicer 39 Xbox iger in 568 X360 iger in prav tako ni res da ti jih namesti iz ploščka ampak ti zdownloada BC kompatibilno verzijo igre. Je pa to res hudo dober feature. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Jaz res ne morem, da kliknem na YT videote, kjer vidim te izraze modelov na thumbnailih... res ne morem. 

In prav je tako, če ni že na 100km znak da gre za shitty video pa tut ne vem. Če pa slučajno ni pa bom mirno spal ker vem da nisem kliknil na clickbait thumbnail.

Povezava do prispevka

Ps5 lover mi he bil ze prej simpaticen, zdaj mi je se bolj 

 

Najbolj smeg mi je ki mi lajka poste, tle je ze dobil mojo naklonjenost.. pol se s takim nickom pol pa dissa ps5 in praisa XB.. legenda.. zdaj se vidim da je zdrav fant ki ima rad zenske... priceless

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...