Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 7 urami:

@George to kar ti postas je samo zadnji quarter v letu...ni final cifra.  Ne obtozevati nekoga da je financno nepismen ce ne razumes besede quarter. 

 

67596617_Screenshot2022-01-19at13_32_05.png.f9afa9c15e32ef820117df07510636d6.png

 

tole mors gledat 

Ne ne ima Đorđ kar prav. Sony je lan konkretno investiral v nakup par studijev (Insomniac, Bluepoint, Housemarque itd), Crunchyroll, tovarno semiconductorjev na Japonskem, Kadokawa, Epic itd.  Sem spregledal kvartal ne updejte... 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

A pol se že kej bl jasno ve a bo COD na PS5 going forward (še MW2 in nasledn black ops za zihr in baje nasledn Warzone whatever that means, sam kaj pa potem)?

 

Mal treba planirat investicije.

 

Tale štacuna že dela public service announcement:

 

https://www.videogameschronicle.com/news/retailer-puts-warning-notice-on-ps5s-microsoft-has-bought-activision/

 

social-basic.jpg

 

uredilo bitje nsignific
slika
Povezava do prispevka

COD22, COD23 in Warzone2 naj bi bli fix še na PS konzolah saj je še pogodba za multiplatrofm. Naprej se lahko pa samo ugiba ali bo Microsoft šel po poti ko so kupili Mojang in Minecraft pustli multiplatform saj je velik money-maker ali pa po poti Zenimaxa. Izjave so že podobno kriptične kot so bile pri Zenimaxu. Dokler se merger ne konča popolnoma pa mislim, da bojo isto kriptični še dalje. Jaz mislim, da ni šans da zapraviš 68 miljard za Activison in pustiš špil, ki se iz leta v leta najbolj prodaja pri konkurenci in jim prinaša gore denarja. Casualce bojo probali dobil na Xbox in Gamepass.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
maksi reče pred 51 minutami:

Jaz tudi ne verjamem, ker bi folk presedlal na druge igre, samo ubili bi kokoš z zlatimi jajci. Bodo pa spodbujali nakup xbox verzije na takšen ali drugačen način.

Kam bi pa presedlali? Na Battlefield? Lepo se bojo meli na katastrofalnem BF 2042 oziroma na petki ko bojo izklopli 2042 serverje prej ko slej.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
maksi reče pred 3 urami:

Jaz tudi ne verjamem, ker bi folk presedlal na druge igre, samo ubili bi kokoš z zlatimi jajci. Bodo pa spodbujali nakup xbox verzije na takšen ali drugačen način.

This. A ni dost da mas vsako leto zastojn COD v ceni game passa? Ze to je dovolj dobra ponudba za marsikoga. 

Povezava do prispevka

A pri game pass ultimate naj bi delal tud cloud gaming? Meni v Oknih v Xbox appu, ko hočem streamat nek špil, app window postane črn in se nič ne zgodi. Prek browserja mi pa javlja, da strani, s katere naj bi lahko streamal, ne najde. Mam pa nastavljeno lokacijo na GB oz UK. A rabim še VPN?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

WHAT THE ACTUAL FUCK?!? Zakaj bi kdo to hotel imet?!?

Imo bi znalo bit kul, če potuješ kam in ne veš ali bo na voljo TV. Deluje mi kot nek dodatek za otroke, da majo tastari mir.

Ne vem pa kako gre to skupaj z gamepass, če recimo igraš nekje kjer ni dostopa do interneta. Sem gamepass noob, v bistvu me res zanima kako je z igranjem offline na gamepassu. A to deluje?

Povezava do prispevka

Če ni interneta maš problem, se mi zdi, da mi na XB1X ni nič delalo iz Gamepassa brez neta, rabiš vsaj toliko, da se pofočkaš... se mi mi zdi :nicjasno:, pol pa dela, dokler ne ugasneš... se ne spomnim, ker sem ga uporabljal za gledanje TVja, pa je bila tam tudi fora, ni našel nobenega programa dokler nisem šeral interneta prek telefona, potem so pa bli programi in sem lahko ugasnil share...!?

Rabiš tale TV adapter...

Microsoft Digitalni TV-tuner Microsoft Xbox One - Ceneje.si

 

Aja edit, evo, izgleda da se da...

 

Navedek

Yes, you can play Xbox Game Pass Games offline, but it requires a decent amount of fiddling. In order to play these games offline, you’ll need to designate your Xbox as your “Home Xbox,” which requires you to adjust some settings. Head to Settings, General, Personalization, then head to My Home Xbox. You can only use this option five times per account. However, on any Home Xbox, this will let you play downloaded Game Pass games offline (you’ll need to log in once every 30 days to ensure that your pass is still active, though!).

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...