Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 10 urami:

Ne rabiš po eni nogi nekaj skakat in pit piva. Saj nismo The Dubliners. 
Nalepi en komad po tvojem izboru, @Fuksija. Ni vrag, da ne bi plesal s tabo. 

doebsedno sem sam komentirala da v lajfu nimam takega ravnotežja k pridem na party, zato ker mam precej rajš substance na različnih nivojih ilegalnosti kot ravnotežje, in me preseneča da je tolk folka za kere je očitno obratno

a muska je res taka da bi prej pričakovala da bojo mel glih še mal krvi v svojem amfetaminskem obtoku

 

drugač pa evo če sama izbiram na kaj grem plesat je neki od tega dvojega (ajde oba komada mataful dolge uvode tko da lahko tud preskočiš nekam na polovico če te zanima kako poka)

 

 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 10 minutami:

Ja, bo morala še kdaj ljubljanska gospoda pomoliti nos čez obvocnio, anede <_<

 

ja pa sej nej štajerski kontingent kaj organizira v svojih koncih (verjetno bi kako Celje blo še boljš) ...

 

sej isto je blo s klasičnimi mn3 meeti

jokanje, zakaj je vedno v LJ

a nikoli ni kdo kje drugje organiziral 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 minutami:

Kolk gay so ti meeti? 10 awkward introvertov sipa brezalkoholno pivo in se brez eye contacta pogovarja o tem kera kača v DS1 je lore correct odločitev, al je vse skup malo bolj hetero in fun? 

Ma dobri so dobri, celo ženske se je pretepalo na meetu :D (sorry vpletenim, rad vas mam, sam je preveč cool line, da bi tajil)

 

Mislim, da se imamo vsi mega fun. Jaz se s petimi uporabniki dejansko relativno pogosto družim od takrat (enega sem že prej poznal sicer)

 

Je pa res, da zdaj večjega meeta že neki časa ni bilo, 2x smo se dobili v bubblu med korono, to je pa to, pol pa smo se samo še posamezno družili

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

Ne še, sem pa slišal, da je zabavno. Letos je bla tud nova sezona What we do in the shadows, ki je bila amazing

 

in naslednja bo zadnja. Sej imo kul, preden se izpojejo (folk je dost jamral že nad to sezono, men ni bil nek hud padec)

 

bolj mi je tragedija, da so The Great ukinli.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Kolk gay so ti meeti? 10 awkward introvertov sipa brezalkoholno pivo in se brez eye contacta pogovarja o tem kera kača v DS1 je lore correct odločitev, al je vse skup malo bolj hetero in fun? 

 

Do zdej so bili vsi ti meeti ful kul, brez izjeme. Folk je v RL mega normalen, bi rekel da precej bolj kot na forumu, in se da pogovarjat o dobesedno vsem živem, od izpadanja las, Golobu in avtih pa do premalo fukanja, gojenju zelenjave in dokončni rešitvi judovskega vprašanja. So pa vmes mega geek momenti, itak :D Recimo enkrat je padla sredi gostilne (v kateri so bili seveda tudi drugi gosti) PS2 konzola na mizo in se priklopila na glavni TV, 0 fucks given, da smo lahko bratje forumaši odšpilali par krogov Winner stays v Tekkenu 3 :D  Potem je enkrat na meet uletel legendarni uporabni "eXecutlor", ki je kr vse poznal in prvi je bil na placu in s sabo je imel Nintendo Switcha in vsem je potalal vizitke za nekakšen Nintendo SLO fan club in vsem se je predstavil s svojim nicknamom... ...s tem da modela takrat sploh še ni bilo na forumu :D Pa to se moraš navadit, da bodo uletavale in-depth debate o špilih skoz in povsod, ker pač itak, to je vsem največja skupna točka. Mene je vsakič zvilo, ko se recimo pogovarjaš z uporanbikom Slinch o izdelavi tradicionalne ptujske ježevke, pa uleti Čamir in pribije "Kako ocenjujeta implementacijo semi-open worlda v God of War serijo, ali vam plusi raziskovanja in nelinearnosti odtehtata slabši tempo, filler vsebine in manj fokusirano režijo?" Al se pa pogovarjaš z Atomicom o kranjski albanski mafiji, pa vmes pride Šimša in te vpraša "Ej kateri procesor si ti že dajal v tisti hoover AC6 build z dvojnim grenade launcherjem in manual targetingom??"

 

Tko res ZELO nice scena, vedno.

 

 

Kruz reče pred 1 uro:

Ja, bo morala še kdaj ljubljanska gospoda pomoliti nos čez obvocnio, anede <_<

 

O ti driska komunistična. Se prov spomnim da sem JAZ, najbolj zeleni žabar, še kake pol leta hypal za MB meet, pa Čamir se je dejansko javil da lahko vse skupi organizira. Pol je začel pa DaCapo srat z nekim pingpongom pa da bi se dobili pri njemu na vrtu pa da bi bil rad DJ in podobno klastično nabijanje, potem ko bi pa moral dejansko karkoli potegnit ni bilo pa seveda nič in je vse skupaj propadlo. Pa to je bilo že ene drugič, ko se nismo uspeli zmenit za MB kloven party, vsakič propade. S tem da imate "vi" dejansko uporabnika, ki si baje lasti veliko gostilno in ki bi ziher takoj pomagal s placom, če bi se le enkrat uspeli zmenit.

 

 

Weraziel reče pred 53 minutami:

Pa en basket je bil vmes tud

 

Mislim, da sta padla celo dva basketa :D In ja, kljub temu da sem resno treniral klubsko košarko in igral (sedel) v prvi SLO kadetski/mladinski ligi, takega beasta kot je prišel na faking geek basket meet, v življenju še nisem videl :D :D Kakšen jeben DEC od človeka ej.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

O ti driska komunistična. Se prov spomnim da sem JAZ, najbolj zeleni žabar, še kake pol leta hypal za MB meet, pa Čamir se je dejansko javil da lahko vse skupi organizira. Pol je začel pa DaCapo srat z nekim pingpongom pa da bi se dobili pri njemu na vrtu pa da bi bil rad DJ in podobno klastično nabijanje, potem ko bi pa moral dejansko karkoli potegnit ni bilo pa seveda nič in je vse skupaj propadlo. Pa to je bilo že ene drugič, ko se nismo uspeli zmenit za MB kloven party, vsakič propade. S tem da imate "vi" dejansko uporabnika, ki si baje lasti veliko gostilno in ki bi ziher takoj pomagal s placom, če bi se le enkrat uspeli zmenit.

Tole. Kot rečeno, moji starši živijo v okolici Ptuja in jaz sem tam živel do konca magisterija, z največjim veseljem bi imel Štajerski meet, ampak bi moral nekdo pomagat, ki pozna MB lokale, jaz jih več ne

 

Če pa hoče DaCapo organizirat, pa mora postavit datum in povabit ljudi, kaj pizda naj jaz organiziram, kdaj se dobimo pri DaCapotu doma :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...