Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Menethil reče Pravkar:

@DaCapo si igral Murdered Soul Suspect? Če ja, kakšno maš mnenje o igrici?

Če bi rad igral res dobro detective igro imaš Return to Obra Dinn

 

Noro dobra vizualnost, do jaja glasba in učinki, brutalno dober "murder mystery" primer (x80, ker pač rešuješ smrt cele posadke ladje), TOP prizorišče, res odlično rekonstruirana čezoceanska križarka, top of the top 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 36 minutami:

 

Meni je bla zelo kul igračka. Zanimiva igra.

Gledam da zapravm zadnje funte k mi je ostal na Store. Nism mogu kle dobit pr ns Psychonauts 2  pa sm dejansko prvi AAA naslov kupu na PSN k je sale za 10 funtov lol. 1ka mi je bla ubitačno dobra. Upam, da ni ta zanič, sam dobr fuck it.

 

Zdej pa mam 5.76 funtov za zaprav in so sledeče možnosti. 

 

Telling Lies 3.99 (pa ta tud ne, ker je Extra subs)

The Vanishing of Ethan Carter 3.09

Thief 2.39 (ta ni v bistvu je Extra)

Murdered: Soul Suspect 1.59

Dishonered 2 (1ko sm sto posto preigral totalno, 2ke pa nimam v spominu, extra) 1.59

 

Kere najbolj priporočate. Jaz se odločam za Thief, pa Dishonered pa Murdered Soul Suspect. 

 

Hernire reče pred 36 minutami:

Če bi rad igral res dobro detective igro imaš Return to Obra Dinn

 

Noro dobra vizualnost, do jaja glasba in učinki, brutalno dober "murder mystery" primer (x80, ker pač rešuješ smrt cele posadke ladje), TOP prizorišče, res odlično rekonstruirana čezoceanska križarka, top of the top 

Sm wishlistal. Trenutno je out of budget. Zgleda zanimiva, taka čudna za popizdit.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 6 minutami:

Gledam da zapravm zadnje funte k mi je ostal na Store. Nism mogu kle dobit pr ns Psychonauts 2  pa sm dejansko prvi AAA naslov kupu na PSN k je sale za 10 funtov lol. 1ka mi je bla ubitačno dobra. Upam, da ni ta zanič, sam dobr fuck it.

 

Zdej pa mam 5.76 funtov za zaprav in so sledeče možnosti. 

 

Telling Lies 3.99 (pa ta tud ne, ker je Extra subs)

The Vanishing of Ethan Carter 3.09

Thief 2.39 (ta ni v bistvu je Extra)

Murdered: Soul Suspect 1.59

Dishonered 2 (1ko sm sto posto preigral totalno, 2ke pa nimam v spominu) 1.59

 

Kere najbolj priporočate. Jaz se odločam za Thief, pa Dishonered pa Murdered Soul Suspect. 

 

Sm wishlistal. Trenutno je out of budget. Zgleda zanimiva, taka čudna za popizdit.

 

Vzami Murdered Soul Suspect obvezno za ta keš. Vrži pa kovanec še med Dishonored in Thief (tudi obe dobri). Saj so vse ok sicer :)

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Meni je bla zelo kul igračka. Zanimiva igra.


O ja. Sem preigral. Malo so mi zamorili arkadni deli, ampak celokupno je bila zelo dobra igračka. 

@Hernire: Return to Obra je pa že "težkokategornica". To ne vem, če bi Vanču sedlo. Mogoče pa tudi, kaj vem. Itak ena najboljših detektivk ever, se strinjam.

Definitivno preigrajte še Observer (Redux verzijo)! Meni je bila noooro dobra igrica in tudi precej boljša od omenjenega Murdered. Tako po zgodbi in likih, kot tudi po igralnosti in sami dolžini.
https://store.steampowered.com/app/1386900/Observer_System_Redux/

Dočim Ehtan Carter mi pa ni najbolj sedel. Čisto preveč walking sim za moj okus, čeprav je zgodba dobra. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:


O ja. Sem preigral. Malo so mi zamorili arkadni deli, ampak celokupno je bila zelo dobra igračka. 

@Hernire: Return to Obra je pa že "težkokategornica". To ne vem, če bi Vanču sedlo. Mogoče pa tudi, kaj vem. Itak ena najboljših detektivk ever, se strinjam.

Definitivno preigrajte še Observer (Redux verzijo)! Meni je bila noooro dobra igrica in tudi precej boljša od omenjenega Murdered. Tako po zgodbi, kot po igralnosti in dolžini.
https://store.steampowered.com/app/1386900/Observer_System_Redux/

Dočim Ehtan Carter mi pa ni najbolj sedel. Čisto preveč walking sim za moj okus, čeprav je zgodba dobra. 

Saj nisem Vanču odgovarjal, njemu ne bi tega svetoval

Povezava do prispevka

Jap, se posipam. 

Mimogrede, @Menethil: daj si na radar še Layers of Fear. Zelo vzdušna zadeva. Enica mi je skorajda boljša od dvojke, ampak če dobiš komplet kje v akciji je to tudi must play.

edit:
Uh, trenutno imaš na Steamu celo bundle obeh omenjenih kultnežev (Layers in Observer v remaster verziji). Kar konkretno znižano:
https://store.steampowered.com/bundle/37125/Remastered_Classics_Bundle/

Must buy za vse, ki še niste preigrali.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz imam zelo rad detektivke, tko da meni bo pomoje všeč, sam čez neki časa. Za božič oz. veseli december sem se nagradil z 20€. Želel sem Psychonauts 2, ker 1ka mi je na PS2 bla tko top 5 iger na konzoli. Ampak ker se ne da prek kartic in paypala (to sm zanč zvedu za Castlevanio) na UK accountu, sem danes sprobal s paysafecard, namest da bi tko kot zanč kupu gift card prek neta (sam ful čakaš da pride na mejl) pa sm reku bom prvič probu v lajfu paysafecard. Ker fuckaroo je tole. Ne morš izbrat v Storeu natančnega zneska, ker valda morjo met 5, 10, 20 itd okrogle cifre. No pol mi je na storeu ostal 5.76 funtov pa na paysafecardu 2.17 evrov pa sm valda su mal na nakupe, da se znebim tega drobiža, da me ne živcira. :D

 

No skupek za 20€ sem kupil sledeče:

Na PSN: Psychonauts 2 (to je bil edin namen, sam od PS3 časov se je spremenilo dosti pa ne gre več s kreditno iz druge države mamicu jim, a veš kot da majo kej ful cenej tm lol), Murdered Soul Suspect in The vanishing of Ethan Carter. 

Na Steamu s tistim 2.17€ ostankom: Ken Follet's Pillars of the Earth 1.99€. Neki mi med miljon igrami na steamu padla v oči, ker je srednjeveška tema, kar je redkost, sploh iz leta 1200, pa baje ima 20 ur interaktivnega playa, kar mi zna odgovarjat. Če bo uredu bom še knjigo prebral, čeprav bi pomoje blo boljš prvo prebrat knjigo, sam dobr.

 

V glavnem tematike so mi vse zanimive, sam da nau zdej vse krš. :)

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:

Jap, se posipam. 

Mimogrede, @Menethil: daj si na radar še Layers of Fear. Zelo vzdušna zadeva. Enica mi je skorajda boljša od dvojke, ampak če dobiš komplet kje v akciji je to tudi must play.

edit:
Uh, trenutno imaš na Steamu celo bundle obeh omenjenih kultnežev (Layers in Observer v remaster verziji). Kar konkretno znižano:
https://store.steampowered.com/bundle/37125/Remastered_Classics_Bundle/

Must buy za vse, ki še niste preigrali.

Se strinjam Layers of Fear je huda igračka, sam jz sm bil bumbar pa sm gledu na YT lets play celo igro, tko da zdej nima smisla igrat. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 minutami:

Ken Follet's Pillars of the Earth 1.99€. Neki mi med miljon igrami na steamu padla v oči, ker je srednjeveška tema, kar je redkost, sploh iz leta 1200, pa baje ima 20 ur interaktivnega playa, kar mi zna odgovarjat. Če bo uredu bom še knjigo prebral, čeprav bi pomoje blo boljš prebrat knjigo, sam dobr.


Stebri so super nakup!, tu ti teh 2 € nikakor ne more biti žal. Jaz sem sicer že prej prebral knjige (in pogledal tudi TV serijo), ampak mi je igra še vedno zelo top. Celo več skozihodov sem naredil.
Sem jo pa nekoč claimal free, ko je bila na Epic-u. ;) 
 

Spoiler

btw, če rabiš knjige v e-pub formatu (slo prevod) ti jih pošljem.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Epic sm jz kr pozn začel uporabljat, sam sm letos smiril kokr sm si zadal, da več ne pobiram free iger katerih vem da ne bom igral, tko da library ni ogromen šrota k ga nam niti zagnal. :P

 

Je pa tale pillars kar velka igra 11.6GB tko da kratka očitno res ni.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

No, Pillars of the Earth sem prišel v Chapter 3 pa mi zelo diši. Obdobje v katerem se dogaja je zelo redko v igrah, tudi v filmih pa knjigah pomoje tud. Všeč mi je, da ni čist preveč za rokco za interaktivno pustolovščino, seprav vsaj malo ti pustijo, da hodiš okoli, pa ni vse takoj highlightano. Tud ujel so tist težkost tistega časa, prav čutiš kako jim je težko v gozdu sred zime. Edino kar me trenutno moti pri tej interaktivni pustolovščini, je to, da so govori prepočasni, zato deluje kot da dejansko ne govorijo med sabo, ampak berejo tekst, če me kdo razume kaj s tem mislim. Pač philip recimo pove nekomu nekaj, potem pa je majčken premor, da potem tist nekaj odreagira, jaz osebno bi to malce pohitril, da bi bili dialogi bolj tekoči in pristni.

 

Definitivno bom prebral knjigo, vidim, da je trilogija!

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

V bistu se sliši bolj kot je...

Navedek

Nutting Associates was an arcade game manufacturer based in Mountain View, California, incorporated in February 1967 by William Gilbert Nutting.[1] In 1977 the company was purchased by William "Si" Redd and eventually absorbed into the company Sircoma.

 

History
Bill Nutting was working as a buyer at a San Francisco department store when his father-in-law, Revere Ware executive Herbert Ullmann, alerted him to an educational technology company called Edex Teaching Systems looking for investors. Nutting became a partner in the company, which created a coin-operated trivia game called the Knowledge Computer in 1964. Nutting marketed the machine for Edex and bought the rights to it after Edex was purchased by Raytheon in 1965. In January 1966, he founded Nutting Associates to market the Knowledge Computer and a redesigned version of the device called Computer Quiz (1967) created by Richard Ball of Marketing Services.[2] In 1968 the model was redesigned into a solid-state version.[1][3]

In 1971, Nolan Bushnell sold Nutting Associates on manufacturing the game Computer Space (1971). About 1,500 units were manufactured.[1] Afterwards, Bushnell wanted a large ownership stake in the company to continue creating games for Nutting Associates, but left after not being given that opportunity to form Atari Inc. with Ted Dabney.[4]

Nutting Associates continued manufacturing video games up until 1977 when the company was sold to "Si" Redd. A new Nutting Associates company was established in Nevada before being absorbed into the larger company Sircoma, a video poker manufacturer.[5]

Nutting's brother, Dave Nutting, also worked in the video game industry. He formed Dave Nutting Associates, a consulting firm that produced many of Midway's games during the 1970s and early 80s.[6]

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...