Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo načne temo, da je nekoč skoraj postal gay in potem par strani naprej, da je tricetrt mn3njalnika pedrov, kompulzivnih mastrubatorjev, alkoholikov in hašišarov :wacko:

 

Že dolgo ni kdo staršev potolkel z motiko.

 

Samo na tem našem rumenjaku. 

 

P.S.: Ne morem na meet. Obveznosti. @Hernire opraviči me.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Ful zanimivo, jaz imam tudi kolega, ki je bil v komuni, samo na Štajerskem. Pač v določenem delu lajfa je mega zagustilo in je padel v droge ter brezdomstvo, ta komuna pa mu je res spremenila življenje. Zdaj ima družino in službo, edino šole ni uspel nadaljevat, tako da je malo obsojen na lowend službe, kar mi je res škoda. Če ti je comfy, lahko kaj sharaš, kako je bilo živet v komuni. Če pa ti ni, pa ni panike, ti pa 100 % verjamem glede une ženske, sem fix, da bi jo vsi kresnili :D

ja, dobro jaz sem samo kadil travo.. trde droge nisem jemal.. heroina nikoli, drugo pa sem probal ampak ni bilo neke ljubezni.. ciki in trava pa nonstop, pa tu pa tam problemi z zakonom in to kar pride zraven

 

ja malo ti zjebe lajf.. meni sicer ni panike imam sreco v lajfu in nekaj pameti, tako da nisem globoko zabredel in sem bil sekar softic glede drog, nisem si naredil puffov vec kot toliko in zdravja tudi nisem zapravil. stvari so se obrnile na dobro tudi financno... ampak ja izobrazbo ti lahko zjebe, ker izgubis precej let in tezko je padet nazaj, ce zelis zlahten naziv

 

kar pa se tice izkusnje komuna, to je bila najboljsa izkusnja v lajfu.. ko sem prisel nazaj sem bil ultra fokus in samozavest.. ljudje so se mi zdeli cep zmedeni in strahopetni.. sam ja pol pocasi mesec po mesec pades v ta tempo, sistem lajfa in zgubis precej fokusa.. neki pa ti vedno ostane.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 minutami:

what, v komuni si pristal zarad trave?

al pač kombo trava+kriminal+na sploh fail v lifu? Kriminalno dejanje je pika na i kot se pogosto to zgodi fantom

 

 

Ma ja trava, neki mores rect ne. Ceprav bil sem odvisen in mi je kar zjebala lajf. Pac fail v lajfu ja.. 

 

Pol kriminalno dejanje je samo pika na i kot se zgodi pogosto

 

Ampak ni mi zal, da sem kadil travo.. would do again, mislim zdaj ne vec ampak, ce bi se vrnil.. ceprav mi je malo zjebala lajf oz spremenila tirnice.. sem si bolj vsec kot sem si bil prej na nek nacin mi je zjebala ego in odprla boljsi vpogled vase.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

what, v komuni si pristal zarad trave?

al pač kombo trava+kriminal+na sploh fail v lifu?

 

Upam, da te bo ta izkušnja od bigboss-a kaj izučila.

 

@bigboss82 svaka čast, da si uspel porihtati zadeve. SpoŠTujem to vedno pri ljudeh, ko jim uspe bilokaj podobnega.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 13 minutami:

Glede na to, da jo uživam že 20+ let, od tega je blo sigurno 10+ let vsak dan, mislim da ni neke panike :)

Zdej pred novim letom je tud blo dvomesečno obdobje erryday, trenutno pa na pavzi

odvisno kako prenasas

 

jaz alkohol tudi dobro prenasam, eni postanejo tavecji majmuni, ko spijejo dva kozarca

 

trava pa ma zadane kar dobro ze, ce malo skadim in me drzi ful casa

ne vem sem imel kolege, ki so dali po gram v joint in kadili cele dneve te jointe in bili normalni, jaz sem naredil dva dima in sem odplaval in postl najvecji filozof z zelo omejenimi kognitivnimi sposobnostmi. to jeblo pol proti koncu seveda, na zacetk uje bilo itak vesolje veselja. da o paranojah in panicnih napadih na koncu ne govorim. mislim ni da ki sem zganjal neko paniko okoli sebe, ampak v sebi.....

 

imam dva kolega, ki so zaradi trave dobili skizofrenijo.. pac odvisno od predispozicije.. sam to mores nonstop kadit seveda

sam kolikor opazma pri teh kolegih tudi uni ki so ful dobro prenasali in kadili ful, ce se niso umirili z leti jim je en dan prislo do zivega tako ali drugace.

je rekla psihjatrinja, da je res tako, vsaki mozgani imajo neko doloceno toleranco in ko se napolni se lahko podere ravnovesje in pride do tezav

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
fauzić reče pred 2 urama:

ok sam pol je vse povezano z možgani

 

Izobrazi se 

 

Navedek

Both peripheral and supraspinal information is capable of either eliciting erection or modulating or inhibiting an erection already present. Sensory information from the genitals is a potent activator of pro-erectile spinal neurons and elicits reflexive erections. Some pre-motor neurons of the medulla, pons and diencephalon project directly onto spinal sympathetic, parasympathetic and pudendal motoneurons. They receive in turn sensory information from the genitals. These spinal projecting pathways release a variety of neurotransmitters, including biogenic amines (serotonin, dopamine, noradrenaline, and adrenaline) and peptides that, through interactions with many receptor subtypes, exert complex effects on the spinal network that controls penile erection.

 

Povezava do prispevka

Jaz mal zdaj povezujem vse tekste, par stvari mi še ni jasnih ampak sem vseen mal skup potegnil zadeve, za dacapa je gay scena regular friday v vsaki fuzbal in basket ekipi po treningu. Bigboss je pripravil teren za naprej, ko bo razlagal kak mu je v komuni vlekel en trans, nekj vmes je galko postal pimp za gloryhole, če sem prav zaznal je nekdo omenjal še odnos s psi. Dost se počutim basic v teh debatah moram rečt :( A tistih 2% gayev, ki so ekstremni, njim se ne bi dvignil, če jim ga začne vlečt ženska?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 urami:


Nič ženska. Nada (pa ne v smislu imena). Nula.

@Fuksija: saj jakuzzi je bil v sobi v hotelu. Pa s šampanjcem smo se polivali, se tleskali po nagih ritih itd. Bljak. 
Ajde, zdaj ko tako gledam nazaj, mogoče res ni bilo toliko gejevsko kot sem mislil, ampak bolj moška pijanščina, ki je malce ušla z vajeti. 

Sej ste rekli "no homo"?

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 29 minutami:

Sej ste rekli "no homo"?


Ma ne vem, če smo sploh kaj rekli. Itak je bila druščina zbrana iz vseh vetrov (avstrijci, nemci, slovenci, hrvati, srbi, italjan in poljak ... ) in so se besede kar mešale. Pač, službeni party v prestižnem hotelu na Dunaju.
Največja faca je itak bil slovenček, ki je ob dveh ponoči klical na recepcijo in naročil sobno strežbo šampanjca, zelene olive in par hladnih piv. Pa so najprej rekli, da je prepozno in da ne strežejo več.  Ampak je vztrajal, češ da naj se kar potrudijo, ker imajo visoke goste in bodo itak dobili preplačano. Saj ne, da bi to uredil nek direktor poln keša, ampak je moral zrihtat preprost človeček. In veš kaj? Ko smo dobili postrežbo v sobo so se mi vsi kar klanjali.  Good old times.
Po drugi strani pa se zdaj zamislim in razumem zakaj firme propadajo :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma dobro sej se da naredit tudi fax, ce kadis travo.. jaz imam kolega, ki kadi nonstop pa je naredu nek magisterij po bolonsko humanistila karneki, pri 35 letih :))

 

Sam itak ma probleme onbdrzat jobe in dela neke jobe za srednjosolsko izobrazbo.. 

 

@Mutombo ja res je hud plac.. najjaci plac za komuno v sloveniji, ce mene vprasas.. idilicno. Lepi spomini. Tezki ampak zelo lepi. Pa tut uni vascani so zelo prijazni. Priporocam obisk in nakup sirov od vascanov. Pa tut neke razgledne tocke imajo. Priporocam, ce greste mimo Tolmina. Sam lih pred dnevi sem vidu v novicah, da jim je nek plaz usu pol ceste na nekem delu.

 

 

Povezava do prispevka

Haha sem vidu ja.. tega smo klicali kozja brada oz mudzahadin al taliban je bil :)) dober je glavni je nova generacija gor.. pa kar uspesen je bil s tem njegovim bendom in kmetijo

 

Tam imajo tudi zgodovino kmeckih uporov in svercali so na veliko v starih cajtih

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...