Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz sem happy, ker ne gledam športa. ;) 

edit: Pogojno pogledam edino kak dober namiznoteniški finale (ker sem tudi sam treniral in res zamojstroval ta šport). 
Btw.: a kdo na forumu igra (res dobro) namizni tenis? Ne nekaj "amatersko" tupatam s poceni gumami na poceni loparju.  Mislim, da te debate še nismo imeli, ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

4.3 mam ob 17h v UKC Maribor CT obnosnih votlin :D Non stop mam poln nos že 1 leto. Bi se lahko na drinku dobila, ker nimam nič druga tisti dan in lahko tudi uro prej pridem.


1.3. imam jaz rojstni dan po koledarju. Tako da bi 4.3. šel lepo skozi, če boš v bližini in se bom jaz do takrat že streznil ;) . 

Povezava do prispevka

Evo ti igrico, gremo z Dunaja z letališča, 40km pred Mariborom novoletna jelka, začnejo utripat lučke avto se ugaša, jebi ga, kličemo asistenco, vse kul, mal mogoče že zamuja, kliče, je tud njemu neki za ribal in čaka druzga... :panika:

Še dobr, da ni mraz. Če bomo ob 5h doma bo kmalu. :rofl:

IMG-54a49a5a40447abaa969feea60b12344-V.thumb.jpg.ac56a3d6d59c8c72f87e3df3d19e004f.jpg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

5 špilov sm prodal, 2 podaril. Bom kar pogrešal čase, ko več iger ne bo fizičnih medijev, ker next gen bo skoraj sigurno brez fizičnih medijev. Je kar fino, da lahk prodaš pa dobiš neki soldov nazaj. To pa pač z digitalnimi ni opcije, pa nima veze, če jih na razprodaji kupiš. Bo pač kot PC scena.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 29 minutami:

Drugače pa sem se spomnu, da sm leta nazaj na PSN dubu neke free games, med njimi tudi ABZU. Tole sem sicer igral samo 10 min zdaj, pa se mi zdi tak mal hidden gem. @Hernier si igral to? če ja, mnenje bitte.

 

Meni je bil fajn, taka sproščujoča, vizualno izstopajoča igra, je pa res da je slabša/manj navdahnjena verzija iger, kot je Journey.

 

Podobno kot sta npr. oba Little Nightmares (če se spomnim, si bil ful navdušen?) sama po sebi dobra in vzdušna špila, a bi večina smetana sladokuscev rekla, da ne dosegata mojstrovine INSIDE :D

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...