Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 2 minutama:

pizda najjaca mozarella more bit buffala in nisans da je 75 centov

razen ce ti ni skoda dat buffalo na pizzo, pol ok ajde


Sem ravno ta teden naredil dvakrat z buffalo in moram priznati, da mi je malo drugačna, ne pa nujno boljša. Tudi sicer mi je navadna mozzarella res svinjsko dobra, buffale pa kot take ne morem jesti. Stopljena je potem boljša.


Z drugimi besedami, ni mi vredna skoraj 3x cene navadne. Plus da imam vedno občutek, ko da jem bikova jajca:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:


Sem ravno ta teden naredil dvakrat z buffalo in moram priznati, da mi je malo drugačna, ne pa nujno boljša. Tudi sicer mi je navadna mozzarella res svinjsko dobra, buffale pa kot take ne morem jesti. Stopljena je potem boljša.


Z drugimi besedami, ni mi vredna skoraj 3x cene navadne. Plus da imam vedno občutek, ko da jem bikova jajca:D

bufala je dobra za jest tako, ker je zunaj trda not mehka in meni osebno ime precej boljsi okus

za pizzo pa se res ne izuplaca pomoje

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Gorenje se je zadnja leta popravil in njihove pečice so danes zelo soliden P/P.

 

Jaz imam ono njihovo na barvni ekran, ki ima not že programe za več vrst hrane in jo tudi super speče. Ampak mi je prasica začela rjavet in sem prijavil v garanciji pa mi kurbe ne priznajo! Absolutno ni nobene mehanske poškodbe kot so se oni izgovarjali, rjavi dno v obliki pravokotnika. Na noben način niso želeli priznati napake. Bom čez kako leto, ko vse prerjavi lahko pečico za 1000 stran fuknil. Sramota. Vse imam od Gorenja in sem bil zadovoljen, sedaj pa sem se samo zaradi tega odločil, da Gorenja nikoli več. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Feget si namaže kos prepečenca z zdenka sirčkom in vse skupaj pogreje v električni pečici za 100 eur

 

=

 

NaJbOlJšA PiZza EvEr!!!!

 

No no, ne bit tak jelly, če lahko jaz s svojo pico povabim na obisk Trupma in Putina, ali pa pecam mlade 20-letnice:mafija:

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

 

Jaz imam ono njihovo na barvni ekran, ki ima not že programe za več vrst hrane in jo tudi super speče. Ampak mi je prasica začela rjavet in sem prijavil v garanciji pa mi kurbe ne priznajo! Absolutno ni nobene mehanske poškodbe kot so se oni izgovarjali, rjavi dno v obliki pravokotnika. Na noben način niso želeli priznati napake. Bom čez kako leto, ko vse prerjavi lahko pečico za 1000 stran fuknil. Sramota. Vse imam od Gorenja in sem bil zadovoljen, sedaj pa sem se samo zaradi tega odločil, da Gorenja nikoli več. 


Fuck em, kako ni rja koji kurac znotraj garancije? Gorenje is out, takih res ne jebem.

Povezava do prispevka
shure reče pred 52 minutami:

@stom1c jo pomoje v minuti in pol? Jaz ene 2 do 3, odvisno od tega kakšna je pica, pa koliko močan plamen pustim v pečici. Ooni je do 500 stopinj, kamen mi izmeri nekje 440 recimo.

kej takega, ja.

drgač hajcam na polno, tak ko si reku, kamen ene 450, pol ko dam pa pico notr dam pa skor na minimum.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:


Fuck em, kako ni rja koji kurac znotraj garancije? Gorenje is out, takih res ne jebem.

 

Sem jim isto rekel, da sramota, da material ne zdrži 3,4 leta in kako za vraga to ne krijejo??! Najbolj žalostno je, da sem drugače full zadovoljen. Piroliza spuca odlično, priklopni termometer, programi, ki se sami prilagajajo mesu (samo poveš kolko je teža mesa in vrsta pa speče več stopenjsko), ribe, zelenjavo... Ampak kaj mi vse to koristi, če bo kmalu zanič. Celo ogrodje se sigurno ne splača menjat. Tugica res :( Daš 1000€ za pečico in jo po 4 letih bek fuknes. Mogoče sem mel samo nesrečo, ampak se mi je zamerilo še ekstra, ker so glumili. Pa videli, da mam njihovo napo, kuhalno ploščo, ameriški hladilnik, pralni stroj, sušilni stroj... Ko jih jebe. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@Feget: ja, ampak tudi to je pečica ;) 

 

Btw, dobro si me spomnil, ker sem ravno mislil vprašati glede teh Ooni pečic/peči. Bojda je kar dobra zadeva in vredna nakupa. Ima kdo kakšne izkušnje? (En kolega jo sicer ima, ampak skoraj nič ne uporablja; mogoče bi mi jo celo ugodno prodal).  Feget, ti jo imaš in uporabljaš?
Pa tu so zdaj še konkurenčne Glowen. Verjetno je to zelo podobna zadeva...

ooni je zakon, če bi še enkrat kupval, bi spet vzel samo na plin.

prižgeš in čakaš da se segreje na delovno temperaturo, ne pa neko jajcanje z lesom, pol je prevroče, naslednjo minuto spet temperatura preveč pade. sm mel 15 mn3njalničarjev na pikniku in mi enkrat ni blo treba ahtat na ogenj. prižgeš in je to to.

drgač je pa ooni kul za pice, mogoče še kake lepinje/burger štručke, za ostalo je pa prenizka. če bi kak kruh notr delal al pa kej v loncu, je boljše glowen vzet, ker je precej višja.

pa tut grda ko smrt.

je pa ooni koda 16 ena edinih, če ne celo edina, ki ima gorilnik v obliki črke L in ti ni treba skos obračat pice.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

 

Jaz imam ono njihovo na barvni ekran, ki ima not že programe za več vrst hrane in jo tudi super speče. Ampak mi je prasica začela rjavet in sem prijavil v garanciji pa mi kurbe ne priznajo! Absolutno ni nobene mehanske poškodbe kot so se oni izgovarjali, rjavi dno v obliki pravokotnika. Na noben način niso želeli priznati napake. Bom čez kako leto, ko vse prerjavi lahko pečico za 1000 stran fuknil. Sramota. Vse imam od Gorenja in sem bil zadovoljen, sedaj pa sem se samo zaradi tega odločil, da Gorenja nikoli več. 

a hočeš da prijavim tvoj primer na zps

ker realno tud če je prišlo do mehanske poškodbe nima pečica kaj prerjavet v par letih :rofl: ajde da bi dobila par pikic k avto k so ga kamenčki popikal

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jaz bi za 1000 € vredno pečico, ki bi mi začela rjavet še v času garancije vložil kar nekaj truda, da bi dosegel pravico. Torej, da uveljavim garancijo, ki mi pripada in da firma (oz. trgovec) PRIZNA napako. Ne se kar predat, @Aktivist Vanč. Prijavi na ZPS, kot je Fuksija svetovala. Bij vsako možno "bitko". Ima da se to reši v tvoje dobro. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

a hočeš da prijavim tvoj primer na zps

ker realno tud če je prišlo do mehanske poškodbe nima pečica kaj prerjavet v par letih :rofl: ajde da bi dobila par pikic k avto k so ga kamenčki popikal

 

Komot.... Sem na eni fešti. Te kontaktiram. Dejansko so mi rekli, da rja načeloma ne priznajo, bo pa serviser ocenil na licu mesta. Potem pa je na licu mesta rekel, da so mu vnaprej rekli, da ne sme priznati škode... Da pa lahko dam pritožbo. Sem se pritožil in še enkrat poslal slike in čez dva dni dobil mail, da je serviserjeva beseda zadnja in jo potrjujejo. Sem napisal hvala lepa, da je serviser imel vnaprej to navodilo in ni bla njegova ocena.... Živčen ko pes. Ampak mislil, da je pač to to... 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 5 minutami:

jz sm tudn naročen. 


Tu v Evropi smo itak malo prikrajšani. Pogrešam npr. anime vsebine (ki jih ameriški HBO nudi!). Ampak se mi pa res ne da ukvarjat s fejkanjem IP in podobnih fint. 
Na HBO pač gledam tisto kar je na voljo (in roko na srce je vsebin dokaj dovolj za tistih mesečnih 6 €). Vse ostalo pa itak pirati in NAS v bajti. ;) 
Btw., NAS je dejansko zmagovalna kombinacija. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Tu v Evropi smo itak malo prikrajšani. Pogrešam npr. anime vsebine (ki jih ameriški HBO nudi!). Ampak se mi pa res ne da ukvarjat s fejkanjem IP in podobnih fint. 
Na HBO pač gledam tisto kar je na voljo (in roko na srce je vsebin dokaj dovolj za tistih mesečnih 6 €). Vse ostalo pa itak pirati in NAS v bajti. ;) 
Btw., NAS je dejansko zmagovalna kombinacija. 

ja ker ameri misljo, da si ne zaslužmo ves content. jaz hočm ves ta shit. give me, give me.

Povezava do prispevka

Nasploh mi je butasto, da to nekaj ločujejo po regijah. Daj mi HBO komplet za neko normalno ceno, kjer bo delalo vse kar je na voljo. Ne pa nekaj po kontintentih. Mrš taka prodajna politika. 
Potem pa maš tu še lokalne ponudnike (npr. telemach, khm), ki ti nudijo paket HBO v mesečni naročnini. Bože mili.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Nasploh mi je butasto, da to nekaj ločujejo po regijah. Daj mi HBO komplet za neko normalno ceno, kjer bo delalo vse kar je na voljo. Ne pa nekaj po kontintentih. Mrš taka prodajna politika. 
Potem pa maš tu še lokalne ponudnike (npr. telemach, khm), ki ti nudijo HBO v mesečni naročnini. Bože mili.

ja men to tud gre na kurac. give me ves content. 

Povezava do prispevka

Sem imel sicer nekaj časa sfejkan IP in naročen taprav ameriški HBO. Ampak so potem začeli preverjati plačilno sredstvo (itak da EU, sicer preko Apple Bills a sem pač obupal). Zdaj imam že kar nekaj časa ta normalni EU HBO Max. Dobro je, za koga je :) .  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...