Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Raz reče pred 2 minutama:

 

Meni je bil fajn, taka sproščujoča igra, zen igra, je pa res da je slabša/manj navdahnjena verzija iger, kot je Journey.

 

Podobno kot sta npr. oba Little Nightmares (če se spomnim, si bil ful navdušen) sama po sebi dobra in vzdušna špila, a bi večina smetana sladokuscev rekla, da ne dosegata mojstrovine INSIDE :D

jah journey sem tko rekel, da bom igral, če je na PS4, to sm že hotu na PS3 sam ni zneslo. Inside sem igral, pa limbo tud, sam jaz nebi ravno šel tja, da little nightmares ne dosegata teh, v mojih pojmih jih celo kje presegata. 

 

ABZU pa mi drgač lepo zgleda, tak mal art za igrco, pa muzka mi tud prija zaenkrat. mi je pa blo tok všeč, da sm manta ray lahk rideu heh to bi v RL tud, če bi mel možnost. ne vem zakaj, sam ta žvau mi je tko res neki posebnega, zgleda mi k nek angel. 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

jah journey sem tko rekel, da bom igral, če je na PS4, to sm že hotu na PS3 sam ni zneslo. Inside sem igral, pa limbo tud, sam jaz nebi ravno šel tja, da little nightmares ne dosegata teh, v mojih pojmih jih celo kje presegata. 

 

ABZU pa mi drgač lepo zgleda, tak mal art za igrco, pa muzka mi tud prija zaenkrat. mi je pa blo tok všeč, da sm manta ray lahk rideu heh to bi v RL tud, če bi mel možnost. ne vem zakaj, sam ta žvau mi je tko res neki posebnega, zgleda mi k nek angel. 

 

Sej ti nisem hotel pokvarit užitka med igranjem :)

 

verjetno je še tolko bolje, da najprej preigraš Abzu in potem Journey, ker če ti  bo prvi ful dogajal, ti bo drugi še bolj imo

Povezava do prispevka

Vigred = pomlad.
Pomlad = spomladanska zaljubljenost.
Love is in the air = kultna pesmica.

Priznam pa, da sem citat "Vigred oj vigred, zelena" pobral iz stripa MIkija Mustra. Fotka je čisto moja, ker imamo res dosti zvončkov in trobentic na vrtu, plus velik fan Lego kock sem. Zaljubljeni Batman in malce hinavski Joker in to je pač to. Zajebancija pač, ker je pomlad štartala v teh naših krajih. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Če bo kje v MB meet, pa da so solidne mize za igrat, potem sem jaz (končno) zraven. Prinesem še 2 ali 3 res top loparje (ker dobra guma in les sta sila pomembna), čeprav jih nerad posodim.  Inštrukcije pa dam brezplačno. Odvisno sicer tudi od igralca do igralke. NIsem jaz pingponga nekaj let treniral za brezveze.;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

V namiznem tenisu premagam čisto vsakega mnenjalničarja in to je dejstvo. Ampak mi v bistvu sploh ni tekmovalno igrat.  
Ne trolam in se ne šalim, povem pač iskreno.

Kako pa veš, da je to dejstvo? Saj ni nujno, da si edini, ki je kdaj treniral 

 

Ne moreš o takih stvareh govorit, da so dejstvo

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 16 minutami:

Kako pa veš, da je to dejstvo? Saj ni nujno, da si edini, ki je kdaj treniral 

 

Ne moreš o takih stvareh govorit, da so dejstvo


Dejstvo je pač!  In prisežem na obeh mojih jajcih. Se preveč dobro poznam, da ne bi vedel kaj govorim.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 48 minutami:

Če bo kje v MB meet, pa da so solidne mize za igrat, potem sem jaz (končno) zraven. Prinesem še 2 ali 3 res top loparje (ker dobra guma in les sta sila pomembna), čeprav jih nerad posodim.  Inštrukcije pa dam brezplačno. Odvisno sicer tudi od igralca do igralke. NIsem jaz pingponga nekaj let treniral za brezveze.;) 

 

 

V MB bo točno takrat, ko boš ti organiziral. V LJ ne prideš, za na domačem terenu pa ne migneš s prstom. 

Povezava do prispevka

Pizda, danes sem mtki rešil življenje. Cel dan sem mel neke obveznosti in sem vmes šel k njej na kosilo, zelo zelo redko jema skupaj in tokrat je bila sreča. Začne med kosilom nekam čudno goltat in gre v sobo, ker verjetno ni hotela bljuniti pred mano... pa slišim s sobe neke čudne zvoke in grem gledat kaj je... pa cela zaripla, da ne more dihat. Me malo pograbi panika in se zderem "pljuni ven", pa kima z glavo, da ne more in opazim kako slabi. Jo pograbim od zadaj in ene 3 al 4x puna pritisnem... pa izpljune nekaj ven in slišim kako potegne sapo. Potem je pričela dihati in prišla k sebi. Ko sem šel, sem vprašal, če je ok in pravi da je ter se mi zahvali, da sem bil tu in pomagal.... Samo spusti tisto, da bi jo lahko manj stistnil, ker jo zdaj full rebra bolijo. Pizda me je razpizdila s to izjavo, kako naj pazim kako jo bom stisnil!

  • Račka +1 4
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...