Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 1 uro:

 

Ampak oni so to rešil, Nemci niso nazziji več, mislim da se razumemo Nazije imamo povsod, sam se jim ne dovoli, da dobijo pozornost.
 

Ničesar niso rešili in Nemčijo (minus DDR) so ves čas vodili naciji, ker razen par figurc, niso nič nikomur naredili ali da bi bile kakšne kazni. Morda so bili leto dve po vojni nekje v preiskavi in v priporu, to je pa to. Adenauerjev kabinet je bil poln nacijev. Naciji so soustanovili nato etc. Naci je ratal avstrijski predsednik. BMW, Krupp, Thiessen, Siemens in neskončne firme se še danes ne soočijo s tem, da so naci lastniki po koncu vojne še naprej upravljali svoje firme, brez omembe, da so 3 leta uporabljali suženjsko delovno silo, ampak suženjsko v smislu, da so delali dobesedno do smrti in je prišla nova pošiljka.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Momci kaj pa, če bi nekje potegnili črto?

 

____________________________________________________

 

Ne rabi se prerekati po gayming forumu o teh zadevah. Sem mel dovolj nafilano mladost s vsemi temi pičkarijami (sicer daleč od tega kar ste doživeli nekateri izmed vas tukaj), saj imam sorodnike tako v Srbiji kot na Hrvaškem in sem večino otroških let preživel na počitnicah v eni ali drugi državi... Kasneje pa srečeval mnogo prijateljev, ki so jih (jim sorodnike) klali ali eni ali drugi. Malo bi rad po tolkih letih dal ob stran te zadeve. Na srečo pa moram rečt, da v mojih krogih te debate zamirajo in se zelo zelo redko odpirajo.

 

Bodimo rajši pedri igračkarji, nedorasli in nedojebeni otroci, ki bomo igrali do smrti in kuhali smrdljivo hrano pa se z njo hvalili tukaj.

Meni je v bistvu tudi cool tako debatirat, ker v vsaki drugi izbi začnejo razni psihoti not pisat (gastarbeiter ekipca, cocacola etc.) in uničijo vsako normalno debato

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Meni je v bistvu tudi cool tako debatirat, ker v vsaki drugi izbi začnejo razni psihoti not pisat (gastarbeiter ekipca, cocacola etc.) in uničijo vsako normalno debato

 

Ja, saj sem rekel potem, da je meni tudi kul kulturna debata. Samo me bi želel, da se tudi tu spreobrne v "gnojno" debato in jebanje mtk eni drugim.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 31 minutami:

 

Lahko reces da ce se bo se kritiziralo se verjetno ne bo vec pobral :D

Ne vem.. jaz se tolazim tako, da se je vzalil ker ceni moje gurmansko mnenje. 

 

Za une ki ne ceni ga pac boli k

 

Lahko pa peobate, jaz ne bom :)) ki pol mi bo s5 zacel kritizirat pravopis ipd

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Čakali v smislu, da nekdo malo zakuri situacijo in jim da razlog, da grejo delat pizdarije.

 

Mi smo meli dve hisi v Sarajevu, en vikend 20km izven, na srbski strani. Bezali smo takoj ko se je zacelo, zvecer. Pustli vse za sabo in leteli. Pol nam je uspelo nekaj stvari presvercat ven, ampak 95% vsega je slo. Obe hisi smo bili prisiljeni prodat, itak so se ze prej muslimani naselil not. Prodal smo pa za 10k mark. Ni blo druge opcije. Tam kjer je vikend, takrat ni bilo nic, nic trgovin, nicesar. Vsi mestni ljudje, mogli se naucit pridelovat hrano itd. Noben od nas krave v zivo ni vidu pred vojno :D


 

se pravi ste bli fevdalci s 3 hisami, noice. Sam kako so se kr vselili notr, a to so vidli prazno hiso, jo zasquatali in tvoje stvari zacel uporabljat/metat stran? Po kolkm casu so zasedli vase hise? Kako je bilo glede denarja na banki, a to se je dalo prenest med bosansko banko na srbsko al je bla kle enotna in ni blo problema. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

se pravi ste bli fevdalci s 3 hisami, noice. Sam kako so se kr vselili notr, a to so vidli prazno hiso, jo zasquatali in tvoje stvari zacel uporabljat/metat stran? Po kolkm casu so zasedli vase hise? Kako je bilo glede denarja na banki, a to se je dalo prenest med bosansko banko na srbsko al je bla kle enotna in ni blo problema. 

Saj to je zgleda običajno vojno dogajanje. V Keith Lowe Strah in svoboda (meni zelo zanimiva poljudna knjiga, pač kot laiku in priložnostnemu zanimalcu, bo pa Kruz povedal, če ima ta avtor tudi kakšno vrednost kot zgodovinar) piše kar dosti o takih scenah, da so ljudje po Evropi šli v vojsko/se razselili zaradi nacistov, partizanov, česarkoli pač, ko pa so čez 1 leto prišli nazaj, pa so v njihovi bajti že yolo živele druge družine no fucks given :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

Momci kaj pa, če bi nekje potegnili črto?

 

____________________________________________________

 

Ne rabi se prerekati po gayming forumu o teh zadevah. Sem mel dovolj nafilano mladost s vsemi temi pičkarijami (sicer daleč od tega kar ste doživeli nekateri izmed vas tukaj), saj imam sorodnike tako v Srbiji kot na Hrvaškem in sem večino otroških let preživel na počitnicah v eni ali drugi državi... Kasneje pa srečeval mnogo prijateljev, ki so jih (jim sorodnike) klali ali eni ali drugi. Malo bi rad po tolkih letih dal ob stran te zadeve. Na srečo pa moram rečt, da v mojih krogih te debate zamirajo in se zelo zelo redko odpirajo.

 

Bodimo rajši pedri igračkarji, nedorasli in nedojebeni otroci, ki bomo igrali do smrti in kuhali smrdljivo hrano pa se z njo hvalili tukaj.

Meni je pa to ful debilen in egoističen pristop. Pač če se folk hoče o neki temi pogovarjat zakaj se mora vesolje vrtet okoli tebe in se morajo nehat, če tebi ne paše lol. Lahko pa moleduješ šerife da tudi njim naredijo svoj zapor in se jih umakne nekam, samo da ne boš čez nekaj časa sam ostal v tej temi. Dej ne bit tak razvajen pamž.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 44 minutami:

Grozno res! :D

 

Da nisem želel, da preidemo na nacionalistično jebanje mater. 

 

Fuj Vanč

Ah dej ne vleci se zdej ven, dal si vedet, da tebi osebno ta debata ni kul in hočeš da se menja tema. Nobene indikacije niti ni blo, da bi debata eskalirala na žaljenje in osebno raven. Osebno sicer menim, da imaš nek fetiš nad kontrolo, ker so ble že v preteklosti infantilne "grožnje", da ne boš več sodeloval v temi če ... Če ti ni do sodelovanja pač greš stran, ne pa rišeš neke črte in groziš z odhodom, obnašaš se kot petletni otrok dej. 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ti si res glup :D A misliš, da se res pred tabo vem vlečem lol... 🤣

 

Si sploh prebral nadaljnjo debato, ko sem že davno prej pojasnil kaj sem mislil? Nisi ne? Takoj si moral pristavit svoj lonček... Ti kuj :D

 

Sicer pa tudi, če bi mislil tako kot si to vzel te ne briga, ker lahko povem karkoli mislim. Ti pa tudi go on... Prosto po Prešernu pubec. 

Povezava do prispevka

Kot najpametnejsi primerek, vrh evolucije tega foruma, kar mi daje pravico sodit vsemu in vsakomur, razen DaCapovi kulinariki vam povem, da... 

 

Vanč je pac uletel z nic slabo mislecim predlogom, da bi ta debata lahko koga motila, morda na nekoliko ne eleganten nacin, ampak smo ze navajeni na te njegove smeenice, ce zelis upostevat upostevas, ce ne pac nadaljujes. Pol pa je Heretik uletel in mu izpostavil to njegovo moraliziranje na se bolj ne eleganten nacin... kar je skoda, ker morda bi se zaleglo.

 

Skratka Vanč je malo pretiraval pol Heretik se bolj in zdaj sem jaz tle, ki pretiravam namesto, da bi sel delat kaj boljsega :))

 

Jaz mislim, da bi zdaj pasala ena fotka DaCapovih kulinaricnih dobrot.. al pa kar fotka tistih lepotic, ki jih je gostil v soboto :)))

 

 

 

 

 

 

 

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...