Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

 

evo da mal nadaljujemo - js bom tko reku, men je Chloe privlačna, ker ni samo fajn izgleda ampak je tudi karizmatična. discuss.

 

kakega drugega lika iz zadnjih 5 let iz zahodnjega gaminga pa ne bi znal rečt - ajde vse glavne bejbe v BG3 so hot af, samo tam so tud vsi tipi hot - torej če ne rečemo Chloe al pa BG3 ženske, mogoče je res malo bolj meh zdej vse skupaj. 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Also, lahko se tukaj vprašamo, a res ljudje bolj hočejo reprezentacijo (recimo primer "grdavš") likov, s katerimi se lahko poistovetijo.  Ali bolj hočejo reprezentacijo likov, za katere si želijo, da bi bili?

 

prosto po Prešernu analogija iz znane bisex dileme "do I want to be him or do I want to be with him" :D

Povezava do prispevka

@Weraziel ne "mogoče je res bolj meh vse skupaj", kar lepo JE bolj meh vse skupaj :D Uno ko si prov iskreno presenečen, da vidiš hudo babo v špilu od zahodnih devov, da bo pa hkrati luštna v ksiht in da bo imela hudo postavo / sexy outfit, pa kar lepo pozabi, pervert

 

drgač pa ja, Chloe je res TOP lik, se ful strinjam, vse na njej štima, od writtinga do VA in seveda da izgleda wery hot :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

Po mojem mnenju Karlach, ampak če ne štejemo nje, ti ne bi znal povedat zdele. Rabim malo razmislit

Meter devetdeset rdeča možača. Meni je super lik, ampak wtf dude lol. :D

Meni je prejšnja Lara bila top, ampak tolk o tem, replaced by a lot lizard. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Večina žensk iz Cyberpunka je hudih, based Polaci. Zahodni devi se lahko samo čudijo, lepe žene v igri, pa še skuz in prodajana in popularna in dobra, how could that be?!

Hvala samo kurcu, da so Japonci based in da imajo en kup seksualnih deviantov, hvala Zaki in Taro za vse noge in riti al neki. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Po mojem mnenju Karlach, ampak če ne štejemo nje, ti ne bi znal povedat zdele. Rabim malo razmislit

Heh, vidiš, meni je pa Karlach po izgledu čisto offputting. Preveč možača al neki.

 

Zaradi različnih okusov tudi pravim, da je tole bunjenje okoli izgleda likov najbolj otročja stvar ever. Feeling mam, kot da sem spet v 8. razredu osnovne šole, sam da so vsi potrebneži okoli mene sivi in kosmati.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

To je to. Kake Aloy in pizde materne.

Cyberpunk2077_Lucky_number_13_RGB-en.webp

Evo, to je folk, ki zna delati lepe ampak quirky ženske. Azijci mi imajo res nikakav okus za lepotne standarde.

Bayonetta in 2B sta recimo spet očiten primer tega, ampak tam je costume design/attitude 11/10.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

A je kdaj blo, da star folk ni bil izbirčen in perverzen? :D Jaz še nisem videl frocov žvižgat za babami ali dajat glasne opazke ipd, da kake pljeske po guzu kelnarce ne govorim.

Evo, tole mi je ogabno. Enkrat sem enega kretena skoraj zakopal v pod v gostilni zarad tega. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

qD4MwDBZbvzrfe66wc4yCG-1200-80.jpg

 

buddy če je tole tvoja desetka res nočem videti, kakšne so devetke in osemke :D:D 

predstavljam si da je v cosplayu in ko sleče vse to je 10ka, 190cm odbojkašica

 

Karlach + Shadowheart gladko bolj privlačni od Aloy, MJ in ostale

Povezava do prispevka

IMG_7405.jpeg

zdej sem šel pogledat še druge slike tega lika iz špila

lol no ko ena plastična lutka v izložbi zgleda

mislim, sej vem da majo eni fetiš na inanimate objects/lutke etc samo cmon, a se res želite na glas hvalit, da vam je tole hot lol ?

 

prou uno ančka vajbse ma, i guess da ni čudno da je mn3njalčarjem všeč

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...