Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 7 minutami:

Tista playlista gor je en sam skip. Danes je to rock, verjetno so v 80tih meli za metal vsaj Maidne in Sabbathe. 

Drugač Gojira najboljši moderen metal band zadnjih 10 let y/y? Al tud oni niso metal?

Meni so bli res dobri in sem jih ful poslušal, se celo naučil par komadov na kitaro, samo so mi tudi že zdavnaj dojadili, ne bi mogu več enega komada si dat gor. Čeprav jaz tudi nisem neki believer v moderen metal. Zame so bla 90a where it's at več al manj, pa nekaj tudi začetek 2000h, pol do 2010 so nastale samo še kake dobre kopije, redko kaj da mi je blo res dobro. Daath - The hinderers mi je recimo ena boljših modernih metal plat, pa Nile so mi tudi eni od izjemno dobrih modernih bendov, ne vem če bi Gojiro lahko dal nad to.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

lol, niste resni. Res uno bogovi metala (Iron Maiden), niso metal :avadodo:

 

@Buzzkill malo brezveze govoriti o najboljših, to je le stvar osebnega okusa. Meni niti posebej všeč niso :D

also, 2 od 7 plat so izdali v zadnjih 10 letih

reče človek, ki je rekel da so bila 90. slaba leta za metal :rofl:

 

drgač pa sm slab metalc al neki no ampak neke osnove so mi pa jasne

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

reče človek, ki je rekel da so bila 90. slaba leta za metal :rofl:

 

drgač pa sm slab metalc al neki no ampak neke osnove so mi pa jasne

 

ja, splošna popularnost metala je bila nižja kot desetletje prej in desetletje kasneje

dobri izdelki pa so seveda bili, pa tud kakim bandom je lavfalo 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 12 minutami:

V keter predal pa vi date Motorheade?

Men je to d best rock&roll!? Sam kam grejo pa pol Stray Cats?

 

hard rock, ki se spogleduje s heavy/speed metalom :D

 

Stray cats so valda rockabilly

 

 

@Buzzkill sam si dal jebeno tole vprašanje, za najboljše zadnjih 10 let.  Prav ne morem se niti odločit za nek ožji izbor. 

Za najbolj popularne/uspešne se pa vrjetno lahk strinjamo, da so Sabaton :D 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

 

@Buzzkill sam si dal jebeno tole vprašanje, za najboljše zadnjih 10 let.  Prav ne morem se niti odločit za nek ožji izbor. 

Za najbolj popularne/uspešne se pa vrjetno lahk strinjamo, da so Sabaton :D 


Zdej gledam seznam najboljših plat zadnjih 10 let. Pa še razširil sem do 2010, ajde 14 let... In pizdarija je tega malo lol. Med 91 in 93 je prišlo ven več plat kere vsakodnevno poslušam kot iz zadnjih 15 let wtf. Sploh pa, večina zadev katere sem našel da so mi bile kul so kaki core-i. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Torej, katere communityje še kaj aktivno spremljate, pa da pač niso Twitter/Instagram/YT kanal/whatever, ampak so bolj tradicionalne oblike, forumi, skupine etc.?

 

Bil sem ful let na vinylcollective, ko sem ful kupoval plate, pa par let na hidefninja, ko sem ful kupoval filme, zdaj pa samo še na reseteri par topickov, ki jih spremljam, topajto.

 

VC je bil kar hud community, ful podoben mn3ju, morda ene 2x toliko aktivnega folka, lih prav, da se razvijejo proper debate, trash talki, turboman prigode etc. Kot da bi združil konjzolec in gnoj, ampak brez prizadetih osebkov (oziroma v lih pravšnji količini, da se lahko dissa norčke). Kar nice, samo je počasi zamrlo, stari fotri al neki.

 

HDN je leglo res neumnih osebkov in je ful težko sodelovati, kot da bi združil slikosuk in gnoj, ampak obdržal tudi prizadete osebke. S tam sem kar hitro spizdil.

 

Na reseteri spremljam par bolj nišnih topickov, kjer je dovolj malo ljudi, da se da debatirat, samo še vedno pa ni zares osebne mn3-level interakcije, pač tak tip communityjev je kar pocrkal no. Najbližje temu so kakšne FB skupine, samo vse na neki točki postanejo mehurčki in potem je dobro čimprej spizdit.

 

Tako no, konjzolec4lyfe

Povezava do prispevka

Ja, sej je velikrat tko, da folk cel lajf ostane ful navezan na eno obdobje/bande.  Js se prav namenoma trudim poslušat veliko novih stvari (kolikor znese, da ne opustim starih). In sicer mi je ogromno vrhunskih, ampak večinoma so to pol bandi z 1-2 platami, kar bi pa glih težko rekel, da je dovolj produkcije, za uvrstit med najboljše ... 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

Ja, sej je velikrat tko, da folk cel lajf ostane ful navezan na eno obdobje/bande.  Js se prav namenoma trudim poslušat veliko novih stvari (kolikor znese, da ne opustim starih). In sicer mi je ogromno vrhunskih, ampak večinoma so to pol bandi z 1-2 platami, kar bi pa glih težko rekel, da je dovolj produkcije, za uvrstit med najboljše ... 

Tudi jaz se prisilim poslušat nove stvari, ja, drugače bi kar ostal na lepih comfy favoritih :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

Ja, sej je velikrat tko, da folk cel lajf ostane ful navezan na eno obdobje/bande.  Js se prav namenoma trudim poslušat veliko novih stvari (kolikor znese, da ne opustim starih). In sicer mi je ogromno vrhunskih, ampak večinoma so to pol bandi z 1-2 platami, kar bi pa glih težko rekel, da je dovolj produkcije, za uvrstit med najboljše ... 

 

V djentu je to zgodba večine bandov. Ena plata, mogoče dve, pol pa menjava članov, razpadanja, na koncu vse postane en žmoht enih istih ljudi in regurgitacija istih idej in bednih vokalov. Pa vsi avtistični nadrkanci na muč.

 

In še vedno top iz zvrsti meni so Sikth in Fellsilent, ki so se pol razlezli po kupu drugih bandov, meni ni bilo pa več nič niti približno tako dobro. 
 

Je pa res tezko rect za band k ma dve plati da je najjaci, to je res.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...