Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

to res umiraš zraven :))))))))) 
Mislim, a ni legendarna ta njegova transformacija v indijca?  

Kot inšpektor Clouseau pa je itak dosegel kultni status. Ti novi Pink Panther filmi, čeprav z (nekoč) odličnim Steve Martinom, nimajo za burek. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 34 minutami:

Ti novi Pink Panther filmi, čeprav z (nekoč) odličnim Steve Martinom, nimajo za burek. 

 

To ti dam cisto prav. Edino ena scena v tem tanovem mi je bla nadjaka...dobesedno umiral sem od smeha ko sem prvic vido

 

 

 

Ne vem zakaj, to mi je blo tak smesno, no se mi vedno je...

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 12. 3. 2024 at 0:23:

Ko smo že retro scumi

 

Veste kaj se je tud MEGA dobro postaralo in ni izgubilo niti 1% ostrine, satire, družbene kritike in predvsem humorja? In ga še vedno poka ko svinja?

 

Alan Ford :)

 

1523263.2e16d0ba.fill-800x450.jpg

 

maš prav čeprav fak da zgodbe so pa dost kr neki k jih enkrat pogledaš kot odrasel

najboljši del pripovedovanja je zgodovina ala broj jedan

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

 

ma ja si dal slab primer. SLO prevod je bil tudi ful smešen - vem, da velja hrvaški za klasiko, ampak je tud SLO cool


Po mojem so meni hrvaški boljši, ker sem jih prve bral. Ko so enkrat prišli v slovenščino, se je bralo tko, kot če bi gledal Die Hard sinhroniziran v nemščino. No work.

Povezava do prispevka
Kruz reče Pravkar:

in kaj je original tekst? :D ker to sta 2 zelo različna stavka haha


Vem kaj misliš, ampak po mojem je to bolj odvisno od tega kako je v kerem prevodu predstavljen lik. V verziji Slobodne Dalmacije je Bob Rock ciničen zagrenjenc in ta odgovor glede Kolumba je totalno in tune z njegovim karakterjem. 
V slovenskem prevodu je sicer tudi malo sarkastičen, ni pa to cinični hejter, ki ga vsi poznamo.

Povezava do prispevka

@Buzzkill itak, to kar si vajen ti je pol golden standard :)  Jaz sem bil pa glih kontra, kot otrok sem najprej bral SLO prevod od Gradišnika in mi je bil za umret smešen, hrvaško sem znal pa premalo, da bi dojel vse reference in nianse v jeziku.

 

 

DaCapo reče pred 4 minutami:

@Galko: kako slab primer? Dal sem enega najbolj smešnih in kultnih AF citatov. Če so v SLO zajebali tega, potem ni šanse da je kateri koli drug cool. 

 

na kej tako neumnega sploh nimam komentarja

 

 

  

Buzzkill reče Pravkar:


Vem kaj misliš, ampak po mojem je to bolj odvisno od tega kako je v kerem prevodu predstavljen lik. V verziji Slobodne Dalmacije je Bob Rock ciničen zagrenjenc in ta odgovor glede Kolumba je totalno in tune z njegovim karakterjem. 
V slovenskem prevodu je sicer tudi malo sarkastičen, ni pa to cinični hejter, ki ga vsi poznamo.

 

Ja veš da, tudi v SLO prevodu je Bob največji salty hejter na svetu :D :D :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 minuto:

a ste vedeli, da je obstajal špil dragonball online med 2010-2013 (za korejce, kitajce in japance), ki so ga spet revivali in je na voljo vsem? wat

Za revival nisem vedel, oriđiđi pa sem poznal, je bila tema na starem forumu v uni izbi o MMO-jih, ko je bil "Stan" moderator (al nek tak ful dober, ampak strog šerif, ki je vse pobrisal, če si šel pol procenta offtopic :D)

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

ma ja si dal slab primer. SLO prevod je bil tudi ful smešen - vem, da velja hrvaški za klasiko, ampak je tud SLO cool

dober je bil

sem in tja kšn na hard Gradišnikovsko zlomljen stavek ampak velik dobrih rešitev

sam pač sem in tja je slovenščina štorast jezik in je temu težko pomagat (realno ne dvomim da je s hrvaščino isto sam ne znam je dost dobr da bi tolk opazila :P)

v lajfu recimo ne more bit Številka Ena če je pa lahko Broj Jedan

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...