Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 7 minutami:

Pod 170? 😂 pod 180, kolega. 

 

Pa evo, pri nas je še kak centimeter bolj "prijazno", k 6 feet je več kot 180 :D

 

kaj pa šele pol 666 (feet, inches, figures)  :/

pa da si kje revež s scorom 0/3

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 43 minutami:

Pod 170? 😂 pod 180, kolega. Kokr so mi samske kolegice razlagale, nad 180 si safe, vse ostalo je tralala

Ma ja, verjamem, samo point ostane, le še bolj soul crushing je :D

 

Pač saj se je lepo tolažit, da "višina ni važna", "manjši moški imajo večji kurac", "pomembna je osebnost" itd., sam žal sem videl preveč screenshotov od <170 cm kolegov, ki so probali online dating in je padel res največji ghostface killer po omembi višine. Se spomnim ene legendarne, k mi je kolega poslal svoj screenshot, bom probal rekonstruirat pogovor, pač glavni pointi bodo ostali, ne spomnim se kaj je bil small talk okoli

 

Tinder match: haha, res si zakon in zabaven, se bo treba videt v živo

Kolega: ja ja, meni je isto zakon se pogovarjat s tabo

Tinder match: nekaj pa me še zanima, koliko pa si kaj visok?

Kolega: here we go again 

Kolega: 168 cm

Kolega: zdaj pa verjetno sledi ignore, a ne :D 

Tinder match: ma ne, valda da nisem tako plitka :D

Kolega: uf, super. Daj pol pa se res dajva kaj dobit v živo

Tinder match last seen online 183 days ago 

 

:D 

 

Pač saj kul za DaCapo štorije o 155 cm kolegu, ki je posekal največ žensk v Mariboru, sam realnost je trenutno dosti slabša za 155 cm tipe. Najbrž je bila 30 let nazaj boljša. Zdaj je približno taka, da bi povprečna ženska raj zbrala tipa, ki bi ji vsak dan stisnil en šamar, kot 155 cm modela

Povezava do prispevka

Well, zakaj se ljudje sploh gredo online dating is a mystery. Ja, boste zdaj uleteli s folkom, ki je spoznal dolgoletne partnerje prek jebenega tinderja, sam to je nepomemben šum in the bigger picture ...pač brezosebno in algoritmi ter boti te scemajo. Zakaj si folk to počne mi res ne bo jasno.

Povezava do prispevka

Pa da ne bo pomote, prvo žensko sem si našel na ircu, drugo slučajno na fuzbal tekmi, ker sem prvič v lajfu gobec stegnil in je bla kar za, od tu naprej pa sam še v službi :D Da imam delo od doma, bi imo videl žensko sam, ko bi padla dostava iz lokalne kitajske restavracije :(

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Zato, ker je lažje odpret app, kot dvignit rit in se sprehodit do lokalne oštarije/knjižnice/gyma/random art krožka in tam navezat kak stik.

Pa za to moreš tudi met talent, da boš randomly pecal ženske v knjižnicah ali gymu. Jaz ne bi znal :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 41 minutami:

Pa za to moreš tudi met talent, da boš randomly pecal ženske v knjižnicah ali gymu. Jaz ne bi znal :D

Ma evo, če se pridružiš nekim skupinam za funkcionalne vadbe, tam so tud faking mutci dobil žensko, tud če samo za par mesecev. Jaz recimo bi vsakega prvo usmeril v neke športne aktivnosti skupinske, od kakih teh šol teka, do crossfitov itd. Tam si lahko tudi tiho, sam pač je treba potem kak kg več dvignit kot ostali :D

Povezava do prispevka

 

Kastor reče pred 1 minuto:

Ma evo, če se pridružiš nekim skupinam za funkcionalne vadbe, tam so tud faking mutci dobil žensko, tud če samo za par mesecev. Jaz recimo bi vsakega prvo usmeril v neke športne aktivnosti skupinske, od kakih teh šol teka, do crossfitov itd. Tam si lahko tudi tiho, sam pač je treba potem kak kg več dvignit kot ostali :D

ma ne vem

jaz sem skoz tiho dvignem vec kot ostali in 0

 

mogocec morecm cit cv rossfit namesto fitness..

si mi dal idejo, treba probat

 

 

 

Povezava do prispevka

Dons sm glih eno pecu, pa tko vidu sm, da sm ji všeč, sam uno direkt je mela v glavi, pod 180cm pa minimalc. Nema brate. Sm takoj pošteku, če bi bla SŠ bi dala, zdej pa sam bejž bejba. :D

 

pa sm bil sad panda.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 18 minutami:

V OŠ pa v SŠ sm mel jz kr dost bejb, pol je pa šlo sam navzdol. Tko da ja, after 40 če si pod 180cm pa brez keša, nema karanja. Dobr, da sm seksu k žival takrat, ker zdej definitivno nam nč. :)

Sam drug tip žensk pikiraj. Moji samski kolegi 40+ vsi bengajo neke samske mamice 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 22 minutami:

 

ma ne vem

jaz sem skoz tiho dvignem vec kot ostali in 0

 

mogocec morecm cit cv rossfit namesto fitness..

si mi dal idejo, treba probat

 

To bi delal, da bi upecal pravo, živo žensko? Ofuj, kaj boš s tem? To ti pol samo sika cele dneve zakaj spet igraš igrice, zakaj ni trava pokošena, pelji me tja, kupi to pa ono... ogabno :sick:

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 minuto:

sex s prtljago lol.. ma koliko si ti stara?

to sem nazadnje slisal od 20 letnic ki so se verjele v pravljice

pol se porocijo, poil se locijo in pol sexajo s prtljago

dost da sem si rajs mlajsga vzela k nima prtljage

Povezava do prispevka
lizz reče pred 1 minuto:

marija smo uzaljeni no :D

Ma niti malo.. bi rada a :))))

 

Nismo mi tipi ko zenske, ki jih sprovociras z novimi modeli :))

 

Pac sej je ql kaj. Been there don that.. sam ponvade se te zgodbe koncajo kot sem povedal..

 

Mi je pa blo smeh, ker je moj bivsa govorila, tudi da noce tipa s prtljago.. kot da ona jo nima in pac valda ni dobila tipa... v glavnem te logike s prtljago niswm nikoli stekal, bodi si za body count bodi si za otroke

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 urama:

Well, zakaj se ljudje sploh gredo online dating is a mystery. Ja, boste zdaj uleteli s folkom, ki je spoznal dolgoletne partnerje prek jebenega tinderja, sam to je nepomemben šum in the bigger picture ...pač brezosebno in algoritmi ter boti te scemajo. Zakaj si folk to počne mi res ne bo jasno.

Kolega, vidiš to je bilo moje mnenje ko sem bil v vezi 278 let :D

 

Zdej ko sem relativno sveže solo, stvari so drugacne kot nekoc. Ko sem še bil solo, mislim, da tinder sploh ni obstajal v Sloveniji. Sicer jaz sem absolutno za zunanje pecanje, ker je ful lazje. Internetno je dejansko shopping, probal sem kaka dva meseca, dost prazne zenske, dejt dobit je easy ampak vse je umetno in nikakvo. Pogovori potekajo programirano, dejansko je dolgocasno

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 urama:

Well, zakaj se ljudje sploh gredo online dating is a mystery. Ja, boste zdaj uleteli s folkom, ki je spoznal dolgoletne partnerje prek jebenega tinderja, sam to je nepomemben šum in the bigger picture ...pač brezosebno in algoritmi ter boti te scemajo. Zakaj si folk to počne mi res ne bo jasno.

ker je manj creepy rect prek net Hi nice shoes wanna fuck kot v zivo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...