Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 13 minutami:


Ubit se na tak način je noro sebično tho. Nekdo te bo našel, nekdo bo lahko dobil travme, še posebej če se fukne iz strehe al pa vstreli. Sistem te kapsule je veliko boljši imo. Imaš se čas pripravit, predomislit, poslovit, vsi se imajo priliko poslovit s seboj. Ni neke zmede zakaj, čemu... 
Greš čez tiste komisije in preglede, kup folka podpiše waiverje da se jih ne da tožit, blabla karkoli je še treba in deri miki Zyklon B v kapsulo in cya on the flipside. Clean. 

Good points, se strinjam. Edin mi je kljub vsemu škatljavo, da pretežno zdrava zrela oseba, ki jo pač jebe mental health, ne more dobiti primerne pomoči za lajšanje teh simptomov. Ker nima ravno zajebane smrtne bolezni, ki te v doglednem času požre, trpinči ali ne vem kaj.

Povezava do prispevka

Kitajkam so na dvoru vezali gležnje skupaj, da so pasali v tiste mikro čeveljce, če to misliš. 

 

Tole je fenomen zahodnih frustramiđitov, ki grejo skozi life altering noro boleče operacije, da bojo dobili par col več in pol jih bojo pičke ful bolj marale al neki. Imo sploh ne vem če je res, da se ženske neki bolj palijo na visoke, da ni to neka ameriška tiktok fora? 
Razen, če si nenormalno majhen, zakaj bi šel skozi nekaj takega? In z nenormalno mislim res uno 1.50m. Je pa res, da ne vem kako je to gledat iz žabje perspektive, mogoče je res kaj za tem? 
 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 40 minutami:

 

 

☝️

 

Tole... takoj ZA, pod posebnimi pogoji seveda, ko potrdi več strokovnjakov.

 

Ne vem, zakaj si pol mene quotal. Jaz sem za evtanazijo brez omejitev (v kolikor željo po njej izrazi oseba, ki bo evtanazirana). Drugo je, če ta oseba ni prištevna in evtanazijo želio/predlagajo svojci.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

Ne vem, zakaj si pol mene quotal. Jaz sem za evtanazijo brez omejitev (v kolikor željo po njej izrazi oseba, ki bo evtanazirana). Drugo je, če ta oseba ni prištevna in evtanazijo želio/predlagajo svojci.

Ja, ampak točno do tega bo prišlo, če bo evtanazija sprejeta. Ljudje bomo že najdl nacin kako podedovat hišo in tisti denar iz zgornjega predala v omari. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 8 minutami:

Razen, če si nenormalno majhen, zakaj bi šel skozi nekaj takega? In z nenormalno mislim res uno 1.50m.


V službi smo imeli enega 1.55m, z neurejenimi mastnimi lasmi in ničkaj posebnim videzom. Pa je več žensk nategnil, kot vsi drugi skupaj. Lapast je bil in očitno je imel tud nek (nam moškim nedoumljiv) šarm za ženske. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

Ne vem, zakaj si pol mene quotal. Jaz sem za evtanazijo brez omejitev (v kolikor željo po njej izrazi oseba, ki bo evtanazirana). Drugo je, če ta oseba ni prištevna in evtanazijo želio/predlagajo svojci.

 

Ker se strinjam s tabo. Seveda pa ne brez omejitev, to potem nisem razumel. Da bi se zdrav človek lahko odločil za evtanazijo, pa sem abolutno PROTI :D Naj se fenta na "lastno pest", ima kup možnosti. Jaz bi ga sicer zaprl na psihiatrijo za ene pol leta, če izrazi tako željo.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 minutami:

Kitajkam so na dvoru vezali gležnje skupaj, da so pasali v tiste mikro čeveljce, če to misliš. 

 

Tole je fenomen zahodnih frustramiđitov, ki grejo skozi life altering noro boleče operacije, da bojo dobili par col več in pol jih bojo pičke ful bolj marale al neki. Imo sploh ne vem če je res, da se ženske neki bolj palijo na visoke, da ni to neka ameriška tiktok fora? 
Razen, če si nenormalno majhen, zakaj bi šel skozi nekaj takega? In z nenormalno mislim res uno 1.50m. Je pa res, da ne vem kako je to gledat iz žabje perspektive, mogoče je res kaj za tem? 
 

Ne, nisem mislil povezovanja. Samo dobil sem nek fleš, da sem enkrat kot otrok v (prepričan sem, da je bil nedeljski dnevnik) bral nek članek, kako so lomili kosti in potem pustili, da zaraste skupaj, da so na ta način podaljšali dolžino nog. Pa nekaj s Kitajci ali Japonci in zgodovina.

 

Zdaj, ko sem googlal, mi vrže sodoben članek, ki izpostavlja Azijce in ni nič zgodovinskega :D

 

Navedek

Some Asians Want This Painful Leg-Lengthening Surgery to Be Taller and It Shows

 

Razmišljam pa zdaj,  zakaj kurca je bil članek o takšnem postopku pred ohoho leti v nedeljcu :D 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 11 minutami:

Kitajkam so na dvoru vezali gležnje skupaj, da so pasali v tiste mikro čeveljce, če to misliš. 

 

Tole je fenomen zahodnih frustramiđitov, ki grejo skozi life altering noro boleče operacije, da bojo dobili par col več in pol jih bojo pičke ful bolj marale al neki. Imo sploh ne vem če je res, da se ženske neki bolj palijo na visoke, da ni to neka ameriška tiktok fora? 
Razen, če si nenormalno majhen, zakaj bi šel skozi nekaj takega? In z nenormalno mislim res uno 1.50m. Je pa res, da ne vem kako je to gledat iz žabje perspektive, mogoče je res kaj za tem? 
 

mPLDYEUqNzXmys4-ZNIg2rRFULDC92QMbuV_Qgz1HL8.webp.247a57e3b126e5de11c9d202424f517f.webp

Povezava do prispevka

Brez omejitev? To je tezki idiotizem. Torej kaj, zaradi nekega mini problema, oseba pade v krizo in v trenutku idiotizma, ok dejmo koncat tole. 

 

Član druzine se hoce ubit ker je ostal brez denarja? ko ga jebe, evtanazija. Zakaj pa ne.

 

Totalni nesmisel. Za koji kurac pa imamo pol psihologe/psihiatre itd

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Brez omejitev? To je tezki idiotizem. Torej kaj, zaradi nekega mini problema, oseba pade v krizo in v trenutku idiotizma, ok dejmo koncat tole. 

 

Član druzine se hoce ubit ker je ostal brez denarja? ko ga jebe, evtanazija. Zakaj pa ne.

 

Totalni nesmisel. Za koji kurac pa imamo pol psihologe/psihiatre itd

 

Itak.

 

Ampak sem zdaj po 5 minutah razmišljanja v dilemi. Znebili bi se en kup idiotov na lahek način. Eno skupino ljudi že vidim... Mogoče bi jim namerno dal slabšo dozo, da bi par ur crkavali v mukah.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 32 minutami:

Brez omejitev? To je tezki idiotizem. Torej kaj, zaradi nekega mini problema, oseba pade v krizo in v trenutku idiotizma, ok dejmo koncat tole. 

 

Član druzine se hoce ubit ker je ostal brez denarja? ko ga jebe, evtanazija. Zakaj pa ne.

 

Totalni nesmisel. Za koji kurac pa imamo pol psihologe/psihiatre itd

 

 

Ja, sej se sam odloči a bo probu rešit problem al ne.  Lahko je tud zakasnjena, ne v tistem trenutku (pač tko k uni 72h roki, preden lahk kupiš orožje npr). Samo meni je tu svoboda končati življenje >>> ostalo. 

 

 

glede une slike

tole s 6'2" ni nč res :(

 

 

Povezava do prispevka

sploh nima veze visina za picke

dobro baje da so jim vsec visoki to vedno govorijo, samo ni to nek faktro x in iskreno. kot je reku DaCapo uni majhni so vedno vec fukali pizda

 

tu pa tam pofukas kaksno ker si visji ampak ne toliko kolikor bi jih ce bi bil bogatejsi al pa duhovitejsi al boljsi glumac

 

edino kar je visina ql je, da ti da neko samozavest glede drugih tipov.. ne upajo si toliko sikat in uni ki se upa, ker je pijan al glup pol vidi, da mu ne bo slo po nacrtu

skratka glede tega je zelo ql bit visok, velik.. sam to je itak bolj na amaterskem nivoju, pol neks level ko pridjo orozja, je boljse bit hitrejsi in pametnejsi kot vecji =)))))

 

ma glede pick pa res ne 

visina mi ni nikoli dala samozavesti glede pick, razen, da jo lahko v postelji dvignem in nataknem na kurac in se to samo prvic haha al da razbijem njenega tipa ko konan the barbarian haha, samo to so bile bolj neke tolazbe :))))

 

Mislim mogoce ce bi ziveli v prazgodovini, bi visina bolj vplivala na picke, ma dan danes, dobro sej je lepse vidit. Samo pice ne iscejo lepoto v tipu kot mi v njih, one iscejo moc in sigurnost. 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Kitajkam so na dvoru vezali gležnje skupaj, da so pasali v tiste mikro čeveljce, če to misliš. 

 

Tole je fenomen zahodnih frustramiđitov, ki grejo skozi life altering noro boleče operacije, da bojo dobili par col več in pol jih bojo pičke ful bolj marale al neki. Imo sploh ne vem če je res, da se ženske neki bolj palijo na visoke, da ni to neka ameriška tiktok fora? 
Razen, če si nenormalno majhen, zakaj bi šel skozi nekaj takega? In z nenormalno mislim res uno 1.50m. Je pa res, da ne vem kako je to gledat iz žabje perspektive, mogoče je res kaj za tem? 
 

Najbolj noro je to, da večina omenjenih tipov je poročenih. 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 27 minutami:

sploh nima veze visina za picke

dobro baje da so jim vsec visoki to vedno govorijo, samo ni to nek faktro x in iskreno. kot je reku DaCapo uni majhni so vedno vec fukali pizda

 

tu pa tam pofukas kaksno ker si visji ampak ne toliko kolikor bi jih ce bi bil bogatejsi al pa duhovitejsi al boljsi glumac

 

edino kar je visina ql je, da ti da neko samozavest glede drugih tipov.. ne upajo si toliko sikat in uni ki se upa, ker je pijan al glup pol vidi, da mu ne bo slo po nacrtu

skratka glede tega je zelo ql bit visok, velik.. sam to je itak bolj na amaterskem nivoju, pol neks level ko pridjo orozja, je boljse bit hitrejsi in pametnejsi kot vecji =)))))

 

ma glede pick pa res ne 

visina mi ni nikoli dala samozavesti glede pick, razen, da jo lahko v postelji dvignem in nataknem na kurac in se to samo prvic haha al da razbijem njenega tipa ko konan the barbarian haha, samo to so bile bolj neke tolazbe :))))

 

Mislim mogoce ce bi ziveli v prazgodovini, bi visina bolj vplivala na picke, ma dan danes, dobro sej je lepse vidit. Samo pice ne iscejo lepoto v tipu kot mi v njih, one iscejo moc in sigurnost. 

Fak to je treba pokazat maksiju, da te redpilla

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Ja leta 1998. Danes so mulci v povprečju bi rekel, da so najmanj 5cm višji od naše generacije.

Jaz pa ne opažam sploh. Očitno je treba res imeti otroke, da imaš boljšo predstavo o zadevi.

Jaz sem drugače 187, ampak večina folka, ki jih poznam so 180-185.

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 3 urami:

sploh nima veze visina za picke

Ni imelo pred leti. Zdaj k je dosti dejtanja online, je pri ženskah eno drugo vprašanje višina in vse kar je pod 170 cm pade ghosting hitreje kot lahko DaCapo nalepi selfi s Kitajko

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Ni imelo pred leti. Zdaj k je dosti dejtanja online, je pri ženskah eno drugo vprašanje višina in vse kar je pod 170 cm pade ghosting hitreje kot lahko DaCapo nalepi selfi s Kitajko

Pod 170? 😂 pod 180, kolega. Kokr so mi samske kolegice razlagale, nad 180 si safe, vse ostalo je tralala

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...