Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 38 minutami:

To ti pa res ne verjamem, da je isti kot ta. Fotkaj ga na skrivaj, da preverim!


Ne isti, ampak enak. ;) 
Bom šel še enkrat čez ves moj arhiv fotk in videov. Možnost obstaja, da sem ga posnel na neki gostiji, ko je plesal kazačok. Dogodka se spomnim v živo, upam samo da najdem posnetek (ker tisto je bilo vsaj 20 let nazaj, posneto z Di8 kamero, kasetke pa mi ležijo nekje v omari in sploh ne vem, kako bi jih lahko najlažje prenesel na PC). Cela jeba v glavnem in po eni strani sploh ne vem, če se mi splača to raziskovat. Rajši ga bom ob prvi priliki poskusil fotknit na skrivaj. Magari z GoPro kamerico, za katero upam da ne bo skapiral, da je vlopljena (lučko lahko komot prelepim). 
Ker namreč je res kot izrezan dvojnik. In to bom dokazal.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dobro DaCapo, ne rabmo skritih upskirt fotk barely legal sosede. Creep shotaš modela lepo tko, da hodiš s telefonom v roki in se delaš kot da nekaj tipkaš, ampak vedno snemaš, ko ga vidiš dvigneš kamero da ga za frejm dva dobiš not, pol odložiš in to je to. Doma pa lepo narediš screenshot tistega frejma, tadaaa. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

Dobro DaCapo, ne rabmo skritih upskirt fotk barely legal sosede. Creep shotaš modela lepo tko, da hodiš s telefonom v roki in se delaš kot da nekaj tipkaš, ampak vedno snemaš, ko ga vidiš dvigneš kamero da ga za frejm dva dobiš not, pol odložiš in to je to. Doma pa lepo narediš screenshot tistega frejma, tadaaa. 


No go. Ker človeka nikoli ni ven iz bajte. Moram imeti prav nek izgovor, da ga dobim.
Bom že nekaj naštudiral. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Torej, kaj vemo o tem liku:

- dacapov sosed

- ne gre nikoli z bajte

- buzerira ženo, da ne sme jest purana

- ima mačka mengele

- na vrtu ima zakopano zlato palico

- ima brkače

 

Zakaj vem tok stvari o sosedu enga modela z interneta 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 36 minutami:

 

 

dandanes vprašanje, a bi mi polno ogretemu uspelo zabit z odbojkarsko žogo :(

no, vsaj na obroč se še ziher lahk obesim brez štrika


poudarek naj bo vedno, na dobrem ogrevanju :)

 

nazadnje sem pred sinom se hotel nekaj šopirit na košarkarskem igrišču, in mi samo nekaj počilo v mečni mišici :wacko: tamaldva mi bolj pomagala odšepat do avta (hvala bogu za avtomatik) in potem domov, žena, bolnica, bergla. 1 teden nisem mogu stopit na nogo, sreča sem okreval sam s počitkom, a sta šla 2 meseca mimo brez vadbe, kar je zame kar hudič, ker ratam tečn 

Povezava do prispevka

@Hernire: Dodajmo še to na seznam:
- ima avto, s katerim pa se res zelo malo vozi (samo ob poznih večernih urah, pa še to mogoče samo 1x ali 2x na mesec)
- 1 x na leto gre za teden dni v toplice (nimam pojma katere)
- ve za vsakega! obiskovalca v moji bajti (npr. ni dolgo, kar je prišel nek serviser od Telemacha in me je kasneje klical in spraševal, če so bili iz Telemacha pri meni in če nam internet dela kot mora)
- pri kletnem okencu ponoči očitno opazuje okolico, ker me je večkrat spraševal, zakaj se nam skozi celo(!) noč konstantno prižiga luč na vrtu (btw; imamo pač senzorske svetilke, ki jih ponavadi vklopi kak jež)
- ima res fenomenalno elektrotehniško znanje, svojčas si je sam izdelal radijsko postajo z dometom po celem svetu (antena, ki jo je postavil na streho je visoka najmanj 5 metrov)
- imam tudi občutek da je sumljivo paranoičen (možno da je kak vohun za rusko vlado, kar mi je sicer čudno, ker je načeloma vedno cenil nacizem)
- na ograji pred bajto nima zvonca in tudi ne nabiralnika. (to bi znala bit precej pomembna informacija)
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 28 minutami:

Kar super radijska postaja, ce ima domet po celem svetu 🤣 :avadodo:ali je svet v tem primeru - stajerska 🤣


Človek božji, bil sem osebno pri njem na obisku, ko je vklopil mašino in sva se povezala z nekom iz južne amerike. Ti radioamaterji imajo celo svoja "kodna" imena in včasih velja za dosežek že samo to, da nekdo potrdi prejem tvojega oddajanja. 
O kvaliteti naprav sploh ni debate. Mikrofon ima recimo originalni Silver Eagle (če ti to karkoli pove). 

Ne tega mešat s CB. Ker takšno postajo sem celo jaz uporabljal in sem bil res vesel, če sem dobil koga iz npr. Ptuja. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


Ne isti, ampak enak. ;) 
Bom šel še enkrat čez ves moj arhiv fotk in videov. Možnost obstaja, da sem ga posnel na neki gostiji, ko je plesal kazačok. Dogodka se spomnim v živo, upam samo da najdem posnetek (ker tisto je bilo vsaj 20 let nazaj, posneto z Di8 kamero, kasetke pa mi ležijo nekje v omari in sploh ne vem, kako bi jih lahko najlažje prenesel na PC). Cela jeba v glavnem in po eni strani sploh ne vem, če se mi splača to raziskovat. Rajši ga bom ob prvi priliki poskusil fotknit na skrivaj. Magari z GoPro kamerico, za katero upam da ne bo skapiral, da je vlopljena (lučko lahko komot prelepim). 
Ker namreč je res kot izrezan dvojnik. In to bom dokazal.

 

Ja, daj... potrudi se. Za dober namen gre!

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Bom šel še enkrat čez ves moj arhiv fotk in videov.

A ti dejansko misliš, da tomazek ni bil s tisto izjavo sakrastičen?

Al to samo odgovarjaš v tonu in se zajebavaš?

Lahko ti 100% zagotovim, da nikogar tukaj ne briga za fotke tvojih znancev.

 

Dej, resno, začni uporabljati malo samozavedanja.

  

Aktivist Vanč reče pred 15 minutami:

Ja, daj... potrudi se. Za dober namen gre!

Ti pa ga tudi nehaj spodbujati. A ne vidiš, da ima tip resne težave s prepoznavanjem realnosti?

 

Ne, ne zajebavam se. Tole kar se greste tle notri meji na zlorabo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 urami:

 

kako bi se dalo zmenit za tega plejca?

 

al je že smetar odpeljal

 

Hernire reče pred 6 urami:

Meni pa Xboxa, če je še 

Oboje sem dal hkraj. Sam ni ničesar zraven, ne gamepadov ne napajalnika. Xbox je tolk tezek da bi ga lahko imel vgrajenga.

K sm brskal za napajalnike sem videl , da je nekih moniterjev in, pioneer kasetarji, in CD 6 weksler, tipkalni stroj… nekdo je dejansko 30+ let hranil šaro v bloku, k so kleti že tko mjhne…

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

 

Oboje sem dal hkraj. Sam ni ničesar zraven, ne gamepadov ne napajalnika. Xbox je tolk tezek da bi ga lahko imel vgrajenga.

K sm brskal za napajalnike sem videl , da je nekih moniterjev in, pioneer kasetarji, in CD 6 weksler, tipkalni stroj… nekdo je dejansko 30+ let hranil šaro v bloku, k so kleti že tko mjhne…

 

Boš spustil priliko, da odpreš lastni bazar na Bolhi?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 minutami:

Oboje sem dal hkraj. Sam ni ničesar zraven, ne gamepadov ne napajalnika. Xbox je tolk tezek da bi ga lahko imel vgrajenga.

Thanks. Zgleda bo treba spet ufurat Smetana meet kmalu. A Šimša nas je dal na ignore ali kaj, tipo je obljubljal čevape, zdaj pa samo nevidezni disk B utripa na zaslonu 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

@Aktivist VančNe rabiš mi popat smajli zvezdic. Čisto resno sem mislil.

Zdi se mi očitno, da ima tip neke mentalne probleme. Vi pa ga samo podžigate, zato da se delate norca in smejite na njegov račun.

Po moje ima tip podobne probleme kot Dejch in ga orenk cuka.

Jaz se tudi strinjam, da si preveč privoščimo DaCapota in ga preveč spodbujamo v norosti, samo jaz imam res uncanny valley filing, da je DaCapo nek mega sofisticiran AI/Chat GPT eksperiment, edini problem je, da je nastal pred temi sofisticiranimi AI chat boti. Tako da štekam, da je realen človek

 

Po eni strani mi je car in rad berem njegove utrgane zgodbe (ki so res utrgane), samo upam pa valda, da niso posledice overcukanja oziroma da nima nekih drugih duševnih problemov v ozadju in da je pač tudi v resnici tak forumski funny happy guy, ki vse obrne na foro in je skos pripravljen na razvaljivanje, kot se predstavlja

Povezava do prispevka

Ampak noben pa dejansko ni pomislil, da se jaz pač rad šalim? In  tudi če je v mojih zapisih kar precej zrn resnice, da gre vseeno še vedno bolj ali manj za hec? Nobenega foruma namreč ni na svetu, ki bi ga jaz jemal resno. S tem ne mislim na trolanje in čisto brezvezno zajebancijo. Ampak ej, pubeci, vi vse jemljete preveč smrtno resno, iščete teorije zarot tam, kjer jih ni, in podobno. Človek vrže samo eno majhno kost in jo potem glodate do onemoglosti (tudi po več dni). No, saj jaz sem s tem v bistvu kar zadovoljen. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 14 minutami:

 

 

...da je pač tudi v resnici tak forumski funny happy guy, ki vse obrne na foro in je skos pripravljen na razvaljivanje, kot se predstavlja

 

Po moje je to. S tem, da včasih nekoliko res gre z vajeti in pride do totalnega wtf momenta. In kak ne-štajerc to težje šteka. Vidim včasih pri sebi kako različno dojemamo neke zadeve.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...