Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 10 urami:

Pač ni kot da je zdej rap=trap (sicer men je ok trap oz karkoli je ta post trap k se zdej fura)

Zdaj nikakor ne več, samo bilo je pa obdobje enega ali dveh let, ko so res totalno zapretiravali 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

da ne boš mislil, k smo delal bodalo na treningih so nas tud opozoril da je daleč najboljša poteza pobegnit

tepemo se samo v kontroliranem okolju

Ja to ti postane jasno, ko ti nakaže fajt z nožem nekdo, ki ima minimalno pojma kako ga uporabljat. Tko ko si predstavljaš amaterja, ki drži nož iztegnjen pred sabo dejansko lahko vidiš vstop, samo ko ti pride model ki drži nož v zadnji roki, spredaj pa ima prazno roko si samo uno, ok I'm outta here.

Povezava do prispevka

Pa tudi tako ... realno če si normalen, pomoje nočeš zaštihat koga. Sem enkrat gledal en clip na netu, ko so enega zaštihali v street fightu, to je res ornk pizdarija in špricanje krvi, pomoje maš kar travme do konca lajfa :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Pa tudi tako ... realno če si normalen, pomoje nočeš zaštihat koga. Sem enkrat gledal en clip na netu, ko so enega zaštihali v street fightu, to je res ornk pizdarija in špricanje krvi, pomoje maš kar travme do konca lajfa :D 

Sj buzzkil gor linkal, k model umre v 10s

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Sj buzzkil gor linkal, k model umre v 10s

Tistega raj nisem poklikal

Aktivist Vanč reče Pravkar:

Aja :D

Sem mislil, da je očitno, da gre za primer branjenja, kot je bila una scena z olfo, nisem sploh razmišljal o random štihanju ala Solaris :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Skratka

 

Pomoje scena, da te napadejo cigiči in ker imaš lih nek delavski nož s sabo in enga štihneš = PTSD posledice do konca lajfa, potencialno "prekomerni silobran", cela cigič familija te hunta zaradi krvnega maščevanja

 

Te napadejo cigiči in ne uspeš zbežat = razbita arkada, mogoče par mesecev okrevanja in PTSD zaradi napada, prazna denarnica

 

Te napadejo cigiči in zbežiš = safe 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Skratka

 

Pomoje scena, da te napadejo cigiči in ker imaš lih nek delavski nož s sabo in enga štihneš = PTSD posledice do konca lajfa, potencialno "prekomerni silobran", cela cigič familija te hunta zaradi krvnega maščevanja

 

Te napadejo cigiči in ne uspeš zbežat = razbita arkada, mogoče par mesecev okrevanja in PTSD zaradi napada, prazna denarnica

 

Te napadejo cigiči in zbežiš = safe 


Realno je bolj tko. Napadejo te cigiči, enga zdemoliraš ker so fakin 1.65 shirani cigiči, ostali se umaknejo ker so pač cigiči. 

Ampak ker so cigiči, jih pride naslednjič ducat cigičev in strength in numbers jih dela jake. Pol je edina rešitev da poznaš kakega starosti cigiča k deeskalira, al si pa fucked. 
 

Cigani so kot Cranium rats v Tormentu, sam Braziljerosi ne postanejo pametnejši ko jih je več, temveč bolj glupi, aggro in pogumni.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

@DaCapo kaj kuhaš danes? Keri Air Fryer si kupil?


Ha, pratkično nonstop samo berem. Za kuharijo si sploh ne vzamem časa (jem ostanke iz hladilnika ali pa si pogrejem kako konservo s predpripravljeno hrano). Povprečno pade ena knjiga na dva, največ tri dni. Malo me skrbi, da bo zmanjkalo materiala za poletje. :)

Za Air Fryer pa me rajši ne sprašuj, ker potem samo tuhtam katerega bi vzel itd. 
Btw, še aktualne novice iz MB: DaPubec je začel dostavljati za Wolt. Praktično v par dnevih odkar je "propadel" Glovo so ga vzeli. Mu je pa ostala tista Glovo torba (baje je ne rabi vrnit), bo prav prišla za kakšne piknike, haha. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Aktivist Vanč:
Hja, ampak sem čuden in grem vedno iz ene skrajnosti v drugo. Zdaj sem obseden z nekimi vitamini. Na dan spijem po eno šumečo tableto in sicer: vitamin C, kalcij, magnezij in za povrh še eno multivitaminsko. Pojem pa po dve omega3 tabletki in eno D vitmin. Kako bo s tem dolgoročno nimam pojma. Če kaj pomaga? Ne vem :) . 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

@Aktivist Vanč:
Hja, ampak sem čuden in grem vedno iz ene skrajnosti v drugo. Zdaj sem obseden z nekimi vitamini. Na dan spijem po eno šumečo tableto in sicer: vitamin C, kalcij, magnezij in za povrh še eno multivitaminsko. Pojem pa po dve omega3 tabletki in eno D vitmin. Kako bo s tem dolgoročno nimam pojma. Če kaj pomaga? Ne vem :) . 

Omega 3 je edina dobra stvar, ostalo poščiješ, ker se za en kurac absorbira v taki obliki. D vitamina pa ne rabiš ob tem letnem času, greš za pol ure na sonce in ga dobiš.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Od kar rep obstaja, so bila taka obdobja. Zdaj, a se komu zdi to dobro, ali ne, je nekaj drugega. Nikoli pa rep ni bil samo ena podzvrst. V bistvu rep nikoli ni bil tako raznolik, kot je danes.

 

sej bolj je tu, kaj se folku servira na pladnju

pač una res najbolj komerciala

in to je bil vsaj v zadnjem desetljetu bolj ali manj trap :D

 

Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Ja to ti postane jasno, ko ti nakaže fajt z nožem nekdo, ki ima minimalno pojma kako ga uporabljat. Tko ko si predstavljaš amaterja, ki drži nož iztegnjen pred sabo dejansko lahko vidiš vstop, samo ko ti pride model ki drži nož v zadnji roki, spredaj pa ima prazno roko si samo uno, ok I'm outta here.

 

zato sem se pa takrat delal norca iz unga tipa na Bavarcu, ker je držal nož, kot da kruh hoče rezat. Ne pa reverse grip, ki se uporablja za boj :D 

Povezava do prispevka

Pred nozem se samo tece. Nimas nikakrsne sanse. Razne bullshido akcije, kjer primes zapestje in nekaj caras naokoli so namenjene samo temu, da razni brezvezni krav maga trenerji lahko bolje sluzijo, ker folk misli, da se lahko ubrani albanca. Tudi ce clovek, ki vihti noz nima pojma o pojmu.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...