Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Nikol mi ni blo jasno, zakaj nimajo ti ljudje nekih fast suicide metod vedno pripravljenih, da jo sprožiš, preden te ujamejo.

 

Edit: ti ameriški polcaji pa majo tud hecne metode, da 1 policaj nekam gre sam; cel kup teh videev, kjer je en sam in pač nafuka

uredilo bitje Kruz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Funky Town je GOAT cartel videjev, ISIS in uni fanti iz Dnipropetrovska (ne gledat) nimajo za burek. 

 

Kruz reče pred 5 minutami:

Nikol mi ni blo jasno, zakaj nimajo ti ljudje nekih fast suicide metod vedno pripravljenih, da jo sprožiš, preden te ujamejo.


Vsaj pri cartelih, če ne bojo tebe, bo isti tretman dobila družina. Bolj da ti grgraš pred kamero brez nosa, oči in jezika kot da se isto zgodi domačim. Čisti fak. Nuke na Mehiko bi bil mercy.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

@ke_kit kolk requestov dobiš za like iz igrc, ki jih mi igramo? Kaj mislim vprašat je, a je kak Quelaag Ornstein Smough interracial gangbang v igri, al tle govorimo samo o nekih anime drk obskurah? 

Kariero sem zasnoval na risanju characterjev, ki si jih folk ustvarja v FF14. :D

Anime likov v bistvu rišem zelo malo. Tko od oka 1%.

Večinoma to kupuje folk, ki na polno (erotic) role playa v MMOjih.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 19 urami:

Pa saj aikido res ni borilna vescina. Bolj ples z veliko padanja

ej alo ne moreš tko žalit aikida k maš capoeiro na voljo :D

čeprav ajde tam se ne mečemo velik po tleh, vsaj naš klub ne, več je sistematičnega odrivanja

 

ke_kit reče pred 5 minutami:

Jaz si recimo predstavljam, da se v mehiškem pragozdu dogajajo take reči

  Skrij vsebine

2024.05.07-R2-The_Elven_Chronicler-Thune_Darr__Maya__Arael_OCs.jpg?ex=663dfc16&is=663caa96&hm=ff79226d00e9f25e5bfd54cc3121a73b393edbc66bac12eecd8346bb768d25a4&

@WerazielTole je bil podzavestni poklon Interju in Yannu Sommerju za scudetto. :D

pri prejšnji sem se ful resno spraševala kakšne plesne vaje se gre ta desna :rofl:

everything makes sense now

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

od teh piv piv videov sem pogledal samo enega, ko sem bral narcotrafficos blog (najbolj odfukana stvar ever - že skoraj kot nek messageboard za kartele, kamor so lepili grožnje drug drugemu in objavljali, kaj so naredili z ujetimi člani nasprotnega kartela)

 

video je bil posnet v kuhinji v stanovanju, sredi belega dneva. Eden od članov kartela je sedel za barsko mizico in nekaj jedel iz krožnika. V ozadju se je rolal Billy Jean od Michaela Jacksona po radiu, prov spomnim se, Billllyyy Jean is not my lovvveeeeerrr. Tko najbolj casual 11:35 dopoldanska malica pri enemu modelu doma ...

 

... če ne bi sredi kuhinje na polivinilu ležal model, ki so mu ravno odžagali obe roki in obe nogi ter mu odrezali celoten obraz iz glave. In za bonus - model je bil še živ in je spuščal take zvoke, kot si jih lahko predstavljaš da so samo še v peklu. Za finiš mu potem drugi član kartela začenja še rezati glavo, medtem ko si drugi nataka Fanto v kozarček.

 

 

Za ene stvari je boljš, če jih nikdar ne vidiš ali slišiš v lajfu. Tale je bila ena od takih. Sem kar za vedno zaključil s piv piv videi po tem.

 

Jaz sem ene 25 let nazaj (če ne več) videl prvi tak posnetek, ko je en ruski vojak rezal vrat afganistancu in slišal tisti zvok, ki ga je spuščal človek... še danes po vseh letih se ga točno spomnim. Zato se na vse pretege trudim izogibati takim video posnetkom. Ne vem zakaj sem nazadnje spet silil gledat onega bosanca, ki je žensko brutalno pretepel pol pa jo še ustrelil in nisem gledal v celoti pa me vseeno preganja spet (to ni blo dolgo nazaj, se verjetno spomnite dogodka, ki ga je prenašal na FB menda). Fak no, sem s podeželja in videl ogromno kolin ipd., pa take zadeve absolutno niso za moj želodec in možgan :(

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

Jaz sem ene 35 let nazaj (če ne več) videl prvi tak posnetek, ko je en ruski vojak rezal vrat afganistancu in slišal tisti zvok, ki ga je spuščal človek... še danes po vseh letih se ga točno spomnim. Zato se na vse pretege trudim izogibati takim video posnetkom. Ne vem zakaj sem nazadnje spet silil gledat onega bosanca, ki je žensko brutalno pretepel pol pa jo še ustrelil in nisem gledal v celoti pa me vseeno preganja spet (to ni blo dolgo nazaj, se verjetno spomnite dogodka, ki ga je prenašal na FB menda). Fak no, sem s podeželja in videl ogromno kolin ipd., pa take zadeve absolutno niso za moj želodec in možgan :(

Meni pa te rotten zadeve nikoli ne ostanejo predolgo. Takojšnji šok je ful močan, ampak mi rata odmisliti zelo hitro.

Mi je pa za vedno ostal v spominu video iz čečenske vojne, ko en vojak stoji z bulerjem na glavi drugemu in mu zapiči rambo nož v grlo. Unga zvoka grgranja krvi ne bom nikoli pozabil. Tudi videl pred kake 30 leti. Očitno zvok težje izbrišem iz spomina al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 15 minutami:

 

Jaz sem ene 25 let nazaj (če ne več) videl prvi tak posnetek, ko je en ruski vojak rezal vrat afganistancu in slišal tisti zvok, ki ga je spuščal človek... še danes po vseh letih se ga točno spomnim. Zato se na vse pretege trudim izogibati takim video posnetkom. Ne vem zakaj sem nazadnje spet silil gledat onega bosanca, ki je žensko brutalno pretepel pol pa jo še ustrelil in nisem gledal v celoti pa me vseeno preganja spet (to ni blo dolgo nazaj, se verjetno spomnite dogodka, ki ga je prenašal na FB menda). Fak no, sem s podeželja in videl ogromno kolin ipd., pa take zadeve absolutno niso za moj želodec in možgan :(

ta je bil na kazaaju med drugim

 

  

ke_kit reče pred 5 minutami:

Meni pa te rotten zadeve nikoli ne ostanejo predolgo. Takojšnji šok je ful močan, ampak mi rata odmisliti zelo hitro.

Mi je pa za vedno ostal v spominu video iz čečenske vojne, ko en vojak stoji z bulerjem na glavi drugemu in mu zapiči rambo nož v grlo. Unga zvoka grgranja krvi ne bom nikoli pozabil. Tudi videl pred kake 30 leti. Očitno zvok težje izbrišem iz spomina al neki.

hmm, morda je bil ta; morda govorita o istem videu ...

uredilo bitje Kruz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Men je bilo recimo učer ful bad, k da smo leta 99, k vodiš 1:0 do pred konec tekme in potem dobiš 2 gola in greš domov.


Ampak plus tist cherry on top, ko ti sodnik pusti 15 celih minut šanse da kaj nardiš, samo da ti na konc razveljavi potencialni gol. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:


Ampak plus tist cherry on top, ko ti sodnik pusti 15 celih minut šanse da kaj nardiš, samo da ti na konc razveljavi potencialni gol. :D

Ki je bil celo regularen.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz sem navijal za Real zarad drame, ker vem da bo kup RL frendov trigeranih, pa sem še jaz kričal na TV ko je un kreten piskal še preden je blo akcije konc. PISKAJ KO JE KONC. Ta pa piska takoj ko je vidi zastavico, valda golman neha igrat. Pusti da se odigra, pol pa lepo gremo z Varčki pogledat kaj in kako. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

od teh piv piv videov sem pogledal samo enega, ko sem bral narcotrafficos blog (najbolj odfukana stvar ever - že skoraj kot nek messageboard za kartele, kamor so lepili grožnje drug drugemu in objavljali, kaj so naredili z ujetimi člani nasprotnega kartela)

 

video je bil posnet v kuhinji v stanovanju, sredi belega dneva. Eden od članov kartela je sedel za barsko mizico in nekaj jedel iz krožnika. V ozadju se je rolal Billy Jean od Michaela Jacksona po radiu, prov spomnim se, Billllyyy Jean is not my lovvveeeeerrr. Tko najbolj casual 11:35 dopoldanska malica pri enemu modelu doma ...

 

... če ne bi sredi kuhinje na polivinilu ležal model, ki so mu ravno odžagali obe roki in obe nogi ter mu odrezali celoten obraz iz glave. In za bonus - model je bil še živ in je spuščal take zvoke, kot si jih lahko predstavljaš da so samo še v peklu. Za finiš mu potem drugi član kartela začenja še rezati glavo, medtem ko si drugi nataka Fanto v kozarček.

 

 

Za ene stvari je boljš, če jih nikdar ne vidiš ali slišiš v lajfu. Tale je bila ena od takih. Sem kar za vedno zaključil s piv piv videi po tem.

 

se spomnim videa, pa vem, da sem bil očitno nekak disasociiran, ker me sploh ni neki ganlo

me je pred kratkim bolj našokiralo, ko očitno en trans ni dobil odobrene bottom surgery (al pa ni blo keša/predolga čakalna doba) in je kr fleksarca zapela 

pričakoval sem ful več krvi though

 

od vsega tega mi je pomoje najbolj zacementirano ostalo uno rezanje očesnega zrkla z žiletko iz enga Dalijevega videa

Povezava do prispevka

@BuzzkillVečina krivde leži na stranskem sodniku. Od VARa dalje imajo zapoved, da naj pustijo zastavico dol do konca akcije, če niso 100% prepričani, da je neki narobe (recimo kaka huda poškdoba, da se čim prej nudi pomoč).

Sam ja, tudi glavni sodnik na tako visokem nivoju bi moral bolje odreagirati.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Meni pa te rotten zadeve nikoli ne ostanejo predolgo. Takojšnji šok je ful močan, ampak mi rata odmisliti zelo hitro.

Mi je pa za vedno ostal v spominu video iz čečenske vojne, ko en vojak stoji z bulerjem na glavi drugemu in mu zapiči rambo nož v grlo. Unga zvoka grgranja krvi ne bom nikoli pozabil. Tudi videl pred kake 30 leti. Očitno zvok težje izbrišem iz spomina al neki.

 

Fak, ganz možno, da midva govorima o istem posnetku, če je tako dolgo nazaj, ker v mojem je tudi bil rambo nož in mu je ob rezanju/zapiku v grlo blo slišati tisto grgranje! Sick. Zdaj al je bil rus al čečen pa res ne vem.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 3 minutami:

kolk takih pušijon že ma bayern

 

1999 finale

 

en finale proti interju tud al kak že

Finale doma v Minken gradu proti Chelseju 19. maj, miljon smrtnih, penal ni da ni... in so zgubil lol...

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 5 minutami:

Fak, ganz možno, da midva govorima o istem posnetku, če je tako dolgo nazaj, ker v mojem je tudi bil rambo nož in mu je ob rezanju/zapiku v grlo blo slišati tisto grgranje! Sick. Zdaj al je bil rus al čečen pa res ne vem.

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 47 minutami:

ej alo ne moreš tko žalit aikida k maš capoeiro na voljo :D

čeprav ajde tam se ne mečemo velik po tleh, vsaj naš klub ne, več je sistematičnega odrivanja

 

Alo brez problema 😀 

Capoeira ima vsaj potencial biti funkcionalna borilna vescina. Brce mi delujejo, kot da bi se jih dalo uporabit v fajtu. Aikido pac neha delovat v sekundi, ko nasprotnik ne sodeluje s tabo. Torej takoj.

Povezava do prispevka

kater prvi "viral" internetni video ste gledali?

 

jaz sem dancing babyja na blue sweede hooked on a feeling

 

kera je bila prva spletna stran, ki ste jo zavestno obiskali? pač da ste vedeli, hočem it pogeldati to spletno stran in jo šli odpret

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...