Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 21 minutami:

Johnny Walker GREEN edition je bil drgač kr cenjen kot odličen smokey viskič za svojo ceno :) Se ga par let ni dalo čist nikjer kupit.

pizda da nisem niti vedla da obstaja

upam da ga kdo k ga poznam nabavi da dobim za probat ob priložnosti :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

To je za mačka zdravit :D Drug dan po prekrokani noči zjutraj viski kola.

 

Kaj koktejlov torej tudi ne piješ nobenih? Saj jaz v bistvu tudi ne, samo bi komot kakega tu pa tam.

 

samo take radioaktivnih barv za finale eurosonga :D   

 

drgač občasno sem tud kak vodka ali gin-vodka tonik.

 

ampak načeloma pivo, šampanjec ali čisto žganje

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

pizda da nisem niti vedla da obstaja

upam da ga kdo k ga poznam nabavi da dobim za probat ob priložnosti :D

 

Navedek

The 15-year-old Johnnie Walker Green Label was actually taken off the market in 2012. Due to worldwide customer demand, Diageo decided to relaunch the popular whisky in 2016. Green Label is one of the few blends from Johnnie Walker that are created exclusively from Single Malts. It gets its unique character mainly from malts from the distilleries Talisker, Linkwood, Cragganmore and Caol Ila.

 

Navedek

When people think about Johnnie Walker they’re usually thinking about their Red or Black label as a mixer, or if they’re feeling fancy their luxurious Blue label for a neat pour. When it comes to whisky afficionados though, the brand is often snuffed at. Most of the line-up consists of blended whisky. Where grain makes up a major part of the blend. Or, like the Blue Label, the product’s quality does not outweigh its hefty price tag. Amongst their line-up there’s an odd duckling out though, and that’s the Johnnie Walker Green Label that I’m reviewing today.

 

This bottle of Johnnie Walker Green Label consists solely out of malt whiskies, and it comes with an age statement of no less than 15 years. On top of that they’ve also upped the ABV a little, giving it three percent more than most of their line-up, to provide the dram with a little extra oomph. All this combined made it a fan favourite, and when they intended to discontinue the Label a few years back the people we’re outraged. All exaggerations aside though, they got enough complaints that they decided it was best to continue the label after all. And we can still enjoy this beautiful blended malt today because of it.

 

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da se da dobit boljši fap material na internetu zastonj.

Jada jada slovenka, jada jada, fantaziranje o dosegljivosti, jada jada, punca iz sosednjega štuka, itd. bedarije me osebno ne ganejo. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 21 minutami:

@Buzzkill, brate, ti se bolj spoznaš na right winger youtuberke, kok blizu OF profila smo??? A lahko pričakujemo v 2024 al še bolj ne?

 

 

  Razkrij skrite vsebine

image.thumb.png.e9d3bdb1a52811f9fcf12245a24b6532.pngimage.thumb.png.718209442f71d554cd96d2aa14b4b4f8.pngimage.thumb.png.935bf82dfa0dff4cfc67a895750bfe80.png

 


Življenski cikel desnoidnih hot influenserk ni kompleksen, to ti je tak linearen jajcece-licinka-buba-hrosc type a deal, žal je gospodicna po mojem sele v licinka, early buba fazi. :(

 

Nekak tko gre: 

Prisisavanje eni od strank in boost v javnost

 

Grajenje publike s kopiranjem “hot takov” pametnejsih ljudi, ki pa nimajo jošk. Redna gostovanja v kakem info ali talk showu 

 

Lastna oddaja, vrhunec vpliva in dosega.

 

Pol pride kljucni del, tolk si ze mocna, da imas obcutek, da lahko tudi kak svoj osebni pogled das ven. Recimo podpres splav, ali nedajbog pokažeš podporo LGBT ekipi…

 

NAPAKA! Klanec v pozabo se zacenja.

 

Ogledi padajo, oddaja skenslana, gostovanj vse manj. Tvoja se najbolj lojalna publika te klice za shilla, za prodano levuharko…
 

Zdej smo v Hrošč fazi. Konec influenserstva je tu, ostajajo nam 3 moznosti:

1. Graceful odhod v sunset, furat tradwife, met 4 froce in delat recepte na tiktoku

2. prehod na drugo stran, probat zashillat še od drugih

3. OF, in to ne tist ki ji je dedka fuknu v jamo in pokril z apnom

 

Lahko se pa zgodi neviđeno in postane legit politicna figura. 
 

 

 

 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:

Mogoče je prou, da jo jaz najprej povabim na snemanje spota kot poželjiv objekt, potem pa gasa v OF

 

/evo, pomagam

 

če jo res, ti probam še js kake dragice (najboljš kr Karmen Daš) zrihtat

smehov orehov polna skleda in zvrhan pehar

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

če jo res, ti probam še js kake dragice (najboljš kr Karmen Daš) zrihtat

smehov orehov polna skleda in zvrhan pehar

ah ke, najjače da najprej nardim en spot z njo, pol pa z Drag Queens :D jaz sem za

Povezava do prispevka

Tipi so se s5 napalili..jaooo

 

Picka se malo nasminka in spravi v somrak in ze jim je trd kurac/10

 

Bi jo pa z vsem srcem privos il Vancu..prav uno da ma ena tako desnicaeko doma, da ga malo spametuje in mu v sosednji sobi dela pro jansa videe on pa v dnevni s kolegi kuje, novo delavsko revolucijo

 

Mogoce ko ga bi parkrar pofukala bi celo zacel razmisljat da jansa ni tako bad

Povezava do prispevka

Dobro dobro me veseli drugace, vidim, da bo na koncu tle kekit se edini, ki bo ostal komunist.. najprwj jim je kjut, pol dobijo trdega, pol cez leta brainwashinga jim jansa ze postane malo simpaticen

 

Pizda ta Janseva taktika najdet eno mlado casual privlacno desnicarko da cez, leta pocasi sprememi komuniste v desnicarje ni tako bad.. t a primer je vreden preucevanja iz politicnega vidika se meni zdi

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 minutami:

Tipi so se s5 napalili..jaooo

 

Picka se malo nasminka in spravi v somrak in ze jim je trd kurac/10

 

Bi jo pa z vsem srcem privos il Vancu..prav uno da ma ena tako desnicaeko doma, da ga malo spametuje in mu v sosednji sobi dela pro jansa videe on pa v dnevni s kolegi kuje, novo delavsko revolucijo

 

Mogoce ko ga bi parkrar pofukala bi celo zacel razmisljat da jansa ni tako bad

 

Mešane občutke imam ob tem postu, zato se ne morem odločit za reakcijo. Polovica zveni awesome, četrtina mešano, četrtina pa terrible... Hmmm... 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Babo bi itak mel raje desničarko, ker so dosti bolj vajene dela in vseh ženskih opravkov. Da pa bi me kera spreobrnila, pa je bolj težko. V desničarja bi v dosti pogledih še šlo, ker si jih itak dosti delim (skoraj več kot pa z levimi), da bi bil Janšist pa po moje ni nobene variante. 

 

tbh je men dost čudno, da nimamo ene ekonomsko orenk leve, politično orenk desne stranke

mislim, da kr obstaja potencialno volilno telo

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ne bi rad babe desnicarke. Center oz center levo kero počasi programiraš v tvoj del spektra je zmagovalna kombinacija.

 

Začne se z “pa kaj mora res bit vsak lik v Netflix seriji gay črnc?”, nadaljuje z “pizda kolk mi trga država, prav si mel Buzzy, taxation IS theft”. Leto dve kasneje, stalkata v paru za migranti ob Kolpi z AR15tkama in nalagata surovine v bunker. 

  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 12 minutami:

Ne bi rad babe desnicarke. Center oz center levo kero počasi programiraš v tvoj del spektra je zmagovalna kombinacija.

 

Začne se z “pa kaj mora res bit vsak lik v Netflix seriji gay črnc?”, nadaljuje z “pizda kolk mi trga država, prav si mel Buzzy, taxation IS theft”. Leto dve kasneje, stalkata v paru za migranti ob Kolpi z AR15tkama in nalagata surovine v bunker. 

 

Tudi vreji plan! 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 29 minutami:

Ne bi rad babe desnicarke. Center oz center levo kero počasi programiraš v tvoj del spektra je zmagovalna kombinacija.

 

Začne se z “pa kaj mora res bit vsak lik v Netflix seriji gay črnc?”, nadaljuje z “pizda kolk mi trga država, prav si mel Buzzy, taxation IS theft”. Leto dve kasneje, stalkata v paru za migranti ob Kolpi z AR15tkama in nalagata surovine v bunker. 

tfw no prepper gf

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

tbh je men dost čudno, da nimamo ene ekonomsko orenk leve, politično orenk desne stranke

mislim, da kr obstaja potencialno volilno telo

V današnjem svetu ornk leva politika hahaha... si se malo pošlalil? To ne more obstajat, ker gre za globalizem in gre enostavno podjetje drugam, kjer so večji profiti, simple...

 

Evrop je že tko fuuul socialna v primerjavi z ostalim svetom, oziroma z Ameriko. Lej samo kmetijstvo recimo.... tam je kmetijstvo čist gopodarstvo, kmet ima popvrečno 4x več posesti, kot pri nas. Subvencije 0, špricajo s čemer hočejo, GSO praktično dovoljen povsod. Pri na gre pa ogromen delež evropskega BDPja samo za subvencije kmetom.

 

Tako da na koncu sploh ni pomembna ekonomska politika, tega ni več, da se bodo en šli socializem eni pa kapitalizem. Kitajci so marsikje večji kapitalisti od Američanov.

 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...