Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Sovica ma ja, ti trenutni premiumi so tudi meni čisto mimo. ne vem zakaj so ukinili prejšnje premiume (zdaj iz glave ne vem več, ampak mislim da je bil en Jack?, ki se mi je zelo dopadel).
Je pa tudi res, da Tasty vzamem zraven omenjenega Bacon cheez-a in sem zadovoljen. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ja, Jack je bil takrat res OK.
No, vsaj zame in celokupno gledano P/P.

alpe.jpg.0601dc13a4395849a43fc7449840e266.jpg


Edit: toliko o mojem mnenju o burgerjih itd. Zdaj pa lahko nadaljujemo z drugo debato.
@Dejch: kaj si imel v mislih, recimo glede iger? Lahko pa rečemo tudi kakšno o Belem rusu, ki mi je trenutno (oz. že kar nekaj časa) omiljena pijača. :)

Dude_Russian-removebg-preview.png.f60183d46aa904c15b3f27b4ff85febb.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 urami:

Kupiš jih en kup, fuknješ v skrinjo....potem pa, ko se ti polušta lepo v mikrovalovko in se že bašeš :D

Ma ni treba v skrinjo. Ko so Islandci zaprli zadnji McD tam 2008 so dali zadnji narejen hamburger v razstavno vitrino. Po vsem tem času zgleda isto, kot na dan, ko se je rodil

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

fak, vidim da je mikrosoft zjebal f710 kontroler z majskim updatom

 

in da logitech v letu dni ni mel cajta vržt vn en drajver ki bi to popravu

 

4x nov entry v Registr fix.ni delal

Standard uninstall, use D mode ni delal

Se en jabe 2 step fix tudi ne

 

Se dobr da mam druge kontrolerje

 

Zdej bom se omenu da je mehanska logi

delala tocno 2 leti in cevap predn je zacel jebat levi ctrl

 

razer, plastik fantastik ki je letela po tleh in ji dobesedno manka plastika na 3 vogalih iz 2012 dela

 

Fak nikad vise logitech 

 

/rant out

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Vse razen najbolj essentialnih trgovin se zaprejo

ni šolanja, ni faksov

Gibanje na regije

Obvezne maske nazaj, tudi zunaj 

Delavci bi naj vzeli letni dopust/delo od doma/čakanje 

Javni prevoz nazaj na un essential del 

... 

Pač te dosti klasičen slovenian lockdown roaster ukrepov, ki ga že poznamo :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Lahko laufaš z masko?

ful je različno med ljudmi pa med maskami kolk je moteče

s temi za enkratno uporabo komot laufam, s kšno debelejšo me pa včasih že glasnejše govorjenje proba zadušit

kšni so ful bolj občutljivi od tega

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Ne rabiš laufat z masko, ubistvu nikjer ne rabiš maske, če si hitrejši kot najhitrejši policaj...

Kaj pa vem... PUK fafač ima čelo, kot da bi imel veter v jadrih. Ugibam, da lahko teče zelo hitro.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

par filmov me glih 5% zanima za kaj se gre/njihov universe  pa ne mislm za to gledat 2 ure

 

daj mogoče malo razmislit, če bi nardil kako lifestile spremembo v odnosu do vsebin

 

pač, tudi če ni nekaj top bestest hype over 9000 ti ne bo nič škodilo malo chillirat in investat, ni zdaj da bo kar tragedija, ker si zgubil 2 urci, ki bi jih drugač tako mega izpopolnjeno pokuril

 

po drugi strani pa tudi ni bad droppat tega feela, da pa če te neki že malo zanima pa bo kar neka huda izguba, če zadeve ne bo v tvojem lajfu

 

tako, zlo neizpopolnjujoče basanje vibe mi ima ta quotan stavek

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 urami:

 

daj mogoče malo razmislit, če bi nardil kako lifestile spremembo v odnosu do vsebin

Ja sj tiste k me niti 5% ne zanimajo tut "movies in 10 seconds" clipa ne mislm pogledat, no worries

 

Navedek

 2 urci

Aint nobody got time for that, tudi ti ne bi investiral 2 uri v mediocre spil ce mas na polici se 10+ backloga in ves, da nikoli ne bo prisel na vrsto (si pa mogoce pogledas kak commentary vid)

 

Navedek

drugač pa maska 12h na šihtu erryday, pcr test 3x na teden,

Uses mi bo odpadu, k sreci se moram sam 1x tedensko, je pa kinda ok ker farmam nadure pa potne. Pa sestre so se ze naucile bit nezne, tudi mesarice.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...