Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 minutami:

Daj 600-700eur za pravo klimo. To je sranje. 


Ena moja je bila 300 € (kao neka no-name ), ampak mi je več kot odlično služila skoraj 10 let, no v bistvu dela še danes (samo odselil sem se :) ). Neprimerljivo s kakršnokoli prenosno. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Res je sranje, sm lani o tem razmisljal. ce res ni opcije zunanja enota, potem je druga najslabsa moznost da potegnes cev cez priprto okno. Ostala lina se pa zadela z nekim pregrinjalom, k dobis zraven.


Lol, zdaj sem se spomnil, ko sem sodelavki v njeni mini pisarni (enih 6 kvadratov pomoje) postavil eno tako prenosno in napeljal cev skozi priprto okno. Ne samo, da sem "lino" zadelal s pregrinjalom, alu folijo sem lepil vse naokoli z izolirnim trakom! Pa je bilo vse skupaj samo en velik, res velik bull-shit. Je pa tudi možno, da je bila tista prenosna klima res totalni low-budget (niti približno se več ne spomnim cene), ker dejansko smo jo po par dnevih enostavno odstranili. 

Povezava do prispevka

Obstaja pregrinjalo za zadelat lino na jezka, u izi snemljivo. Ene 20,30e stane, ponavadi ze s klimo zraven dobis. Ce kupis prenosno klimo za nevem 400e je safe, tapocenske pa komej kej shladijo. Tista moc na skatli se mal drugac zracuna na teh klimah, pozabu ze kaj je fora, sam pac dajo brutto brutto nazivno moc.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 7 minutami:

Funkcija "Uredi" je sedaj tudi spodaj pri "Navedek".


Nice!! Tnx. Točno to sem pogrešal (ker sem se res velikokrat "zataknil" z avtomatskim klikom na navedek, namesto na ... in nato Uredi :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Res je sranje, sm lani o tem razmisljal. ce res ni opcije zunanja enota, potem je druga najslabsa moznost da potegnes cev cez priprto okno. Ostala lina se pa zadela z nekim pregrinjalom, k dobis zraven. Najslabsa opcija je pa ta, da je brez cevi vn

 

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Na kaksni wild podlagi pa naj bi prenosna klima brez odvoda zraka hladila prostor v katerem je?

drgac pa so te klime kr shitty ker ti sesajo zrak iz prostora kar pomeni da mora od nekje prit nov zrak in, you guessed it, ponavadi je to od zunaj. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 minutami:

Na kaksni wild podlagi pa naj bi prenosna klima brez odvoda zraka hladila prostor v katerem je?

Hladno vodo not zlivas, "klima" je pa dejansko sam en ventilator not v  napravi k vroc zrak "hladi" na temperaturo vode, ki si jo dal not.

 

Lahko seveda dans not tut led in bo malenkost bolj ucinkovito.

 

V vsakem primeru uporabnik rata del hladilnega mehanizma, ker mora skos menjat vodo/led. :rofl:

 

Edina dobra stvar je da je tiha, ker je sam en ventilatorcek basically in pa porabi manj stroma, ker ni pozresnega kompresorja not.

 

V glavnem brez veze. Oziroma v teoriji "bols k nc" v praksi (nisem se v zivo videl zadeve) pa pomojem tok mal ucinka, da ga komi obcutis in je stran vrzen dnar.

Povezava do prispevka

A ni to res ta swamp cooler ki ti v bistvu ze tko vlazen zrak pri nas poleti se dodat o dovlazi? Kvecemu bi melo smisel kupit razvlazevalec pa to furat, ce montaza klime ni opcija, je pomoje dost bolj vzdrzno zivet v vrocem prostoru z nizko vlaznostjo kot 1C nizja temperatura pa 99% vlaznost. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...