Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 12 minutami:

kolega @Bessie ve kaj govori

 

kaj ti bo burger na mizi in za tisto minuto v ustih, poleti se boš pa skrival v kleti, masten in osramočen

 

dočim logo moje družine je bil od vedno Suha žemlja na mizi, mastna žemlja na nudi plaži :mafija: 

Absolutno... zato sem si, sicer ste me vsi čudno gledal, iz limone, ki jo je dobil @Galko poleg metinega čaja, naredil limonado. Denar ne leži na cesti in tudi telo se ne izkleše z brugerji. :mafija:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

@Berbasecks: Hja, želel sem pač doseči to življensko prelomnico, torej 100 kg. Zdaj ko gre dol, pa mi je kar malce žal. Malo v šali, nekaj pa je na tem tudi resnice. V glavnem, 15 jih bo pa šlo dol v roku dveh mesecev, zdaj ko sem odprl sezono namiznega tenisa. Juhu, danes poštar dostavil nov loparček!!!!! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@Berbasecks: Hja, želel sem pač doseči to življensko prelomnico, torej 100 kg. Zdaj ko gre dol, pa mi je kar malce žal. Malo v šali, nekaj pa je na tem tudi resnice. V glavnem, 15 jih bo pa šlo dol v roku dveh mesecev, zdaj ko sem odprl sezono namiznega tenisa. Juhu, danes poštar dostavil nov loparček!!!!! 

nisi shujšal dokler te vsaj en sorodnik ne vpraša če si bolan

lp

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 minutami:

nisi shujšal dokler te vsaj en sorodnik ne vpraša če si bolan

lp

 

sovražm to, al je prcanje, da ti je trebuh zrastu pa da maš neki več v ličkah

 

al pa sprašujejo če si bolan, samo zato ker nisi neke opazne mišične mase nabral

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

sovražm to, al je prcanje, da ti je trebuh zrastu pa da maš neki več v ličkah

al pa sprašujejo če si bolan, samo zato ker nisi neke opazne mišične mase nabral

tbfh če je to ves problem k ga maš s sorodniki maš kr srečo pa zdrave odnose :D

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 45 minutami:

also 15kg dol v dveh mescih, me prav zanima ja :D 

@DaCapo sej če ne bi mel blokiranih računov, bi te vprašal za kako stavo


Človeško telo je pravo čudo, sploh če je zraven še nekaj v glavi. Ajde, mogoče ne bo točno 15, ampak 10 pa bo več kot 100%.  Vidim jaz to že zdaj, ko skoraj vsaki dan izgubim kak kilogram. Po drugi strani pa.. mogoče hiram. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

wat da fak stari, dej tole pa res niti smešno ni več

ajde lažem, je :D 

ampak vseen no, pejdi ti mal k zdravniku al neki


Problem je, ker jem vsak drugi dan. Včasih celo vsak tretji. Pa takrat se ne nažiram "za nazaj" ampak pomalicam samo 1 McCountry ali 1 porcijo kitajske ali zgolj samo kakšen krožnik juhe ali pest arašidov. 
Btw, pujsa iz sobotne zabave sem pojedel točno 1 kos. Sicer masten in z najbolj hrustljavo skorjico, ampak vseeno: 1 košček, ki še krožnika ni prekril. Brez prilog in kruha (slednjega itak ne jem že več kot dve leti).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...