Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 17 minutami:

A si mel rojstni dan? Vse najboljše!


:) Lol, RD imam 1. marca. Ampak hvala! Drugače: to je bila pač t.i. sosedska zabava. Brez nekih razlogov in želja. Mi je pa kar žal, da je prehitro minilo in da ni večkrat na leto.  :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evo pujseka še iz drugega zornega kota ;) 

pujsek_free.jpg.5d29172d328d18de12b3b5303eda64f6.jpg

(polovico so že odnesli lačni gostje, še preden sem sploh uspel fotkat)
 

Če koga zanima cena: komplet pripravljen pujs je stal okroglih 143 € (prevzem in dostava v lastni režiji).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ajme, glava od pujsa mi je vedno totalni turn off, ko pride do hrane. Saj vem, da je hinavsko, da želim neko clean hrano, samo vseeno

 

Če sem na pikniku, kjer se pojavi glava od pujsa (na srečo se mi to zgodi enkrat na mogoče pet let), potem nekje v skrajnem drugem kotu jem pečeno papriko

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

Btw: Ultimativno zmagovalne pesmi so bile Užičko kolo, Limbo dance od Hasselhoffa in neki italjani, ki so zmagali na evroviziji. ;) /toliko o glasbenih željah

pa to si zavrtel še ker drug komad od zmagovalnega

 

js trenutno nisem ziher a mi majo dejansko fajn musko al morm sam na hard v horny jail

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

@FuksijaGlasbe je bilo vse živo in iz vseh vetrov. Res ogromno tudi glasbenih želja (me je kar presenetilo). Od letošnjih evrovizijskih so si recimo zaželeli tudi par drugih komadov (pozabil kateri so bili). 
Pazi to: recimo, te evrovizijske italjane si je 2x zaželela starejša, zelo priznana in cenjena gospa doktor (in ne vem kaj še vse) medicine, sedaj sicer že nekaj let v penziji. Pa še plesala je kot nora.

@AMF: Bila je tudi Colonia, pa E.T, itd., saj pravim... ni da ni bilo. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Ajme, glava od pujsa mi je vedno totalni turn off, ko pride do hrane. Saj vem, da je hinavsko, da želim neko clean hrano, samo vseeno

 

Če sem na pikniku, kjer se pojavi glava od pujsa (na srečo se mi to zgodi enkrat na mogoče pet let), potem nekje v skrajnem drugem kotu jem pečeno papriko


Te komplet razumem. Tudi meni glava ne izgleda najbolj "apetitlih" oz. nasploh nekako ne spada na pladenj. Ipak nismo več v srednjem veku. Po drugi strani pa vidim, kako so vsi obiskovalci navdušeni, slikali so jo in celo korenček v usta dali itd. Dočim, po tretji strani pa: glava je res dobra za pojest. Ampak kot praviš: hinavsko in nekje v kotu. Ipak je neke vrste specialiteta ;)

Btw, @Cherniernier: koliko si ti star, če ni skrivnost? Ker moj pubec pri 15-ih ni hotel pujsa niti poskusiti. In to samo zaradi tega, ker je bila glava zraven na pladnju. /zdaj pač razmišljam ali je to vezano na starost ali neko prepričanje ali kaj tretjega... Kot sem že omenil: mene pri 46 sicer ne moti, ampak vseeno mi ni najbolj kul. Dočim 98% gostov pa je bilo najbolj navdušenih ravno nad glavo (itak je ni noben dotaknil, ampak vseeno...). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

vsaj pr eni od tvojih izjav se ne bova strinjala :D

 

Mogoce bi se strinjal, da je najboljsi del tega odojka pol ko vsega sfali pa se z belim kruhom lepo mast s protfana pomaze pa cebula zraven pa tak pa to? :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

Ajme, glava od pujsa mi je vedno totalni turn off, ko pride do hrane. Saj vem, da je hinavsko, da želim neko clean hrano, samo vseeno

 

Če sem na pikniku, kjer se pojavi glava od pujsa (na srečo se mi to zgodi enkrat na mogoče pet let), potem nekje v skrajnem drugem kotu jem pečeno papriko

 

 

Probaj jo enkrat pojest, pa več neš takega mnenja.... mmm......

 

Jaz pa na slikah gledam samo kak bi kožo dol požrl, ono suho meso pa pustil. Pri zadnjem odojku sem tolko sladke kože prehrustal, da mi ene 3 dni ni blo ok. Blo pa je v danem trenutku božansko :D

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 minutama:

Ja če vsak dan, verjamem 😁 

 

Sam kurc k sm malomeščanska levičarska pizda in nimam rednega dostopa do najboljših stvari 😁


Eh, jebat ga. Jaz sem v skoraj v centru MB doma, ampak familija pač pripravlja te zadeve in to na ZALOGO. Itak nimajo kaj drugega delat kot žolce , smrekovih vršičkov na šnopsu in pometat okol bajte. ;) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

@FuksijaGlasbe je bilo vse živo in iz vseh vetrov. Res ogromno tudi glasbenih želja (me je kar presenetilo). Od letošnjih evrovizijskih so si recimo zaželeli tudi par drugih komadov (pozabil kateri so bili). 
Pazi to: recimo, te evrovizijske italjane si je 2x zaželela starejša, zelo priznana in cenjena gospa doktor (in ne vem kaj še vse) medicine, sedaj sicer že nekaj let v penziji. Pa še plesala je kot nora.

zdej možno je, da ji je pač všeč mal plesen rock ritem

 

al ma pa rada precej mlade fante k radi nosijo štikle pa plešejo na drogu

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:


Eh, jebat ga. Jaz sem v skoraj v centru MB doma, ampak familija pač pripravlja te zadeve in to na ZALOGO. Itak nimajo kaj drugega delat kot žolce , smrekovih vršičkov na šnopsu in pometat okol bajte. ;) 

Jah js sm si najdu babo po dolgem času. Kmetico. Žru domače krvavice zanč po dolgem cajtu. Trgovinsko sranje se lah sam skrije 😁 pa domači ocvirki, salame, špeh, ni da ni. 😁 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...