Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pa saj v Woku se ne dela na olju. Ravno to je point woka. Daš kapljico, dve (samo toliko, da je dno premazano s čisto tankim slojem), pa še to je bodisi arašidovo olje, bodisi kakšno drugo v tem stilu. Ostalo tekočino spusti meso, ki ga na hitro prepražiš, dodaš zelenjavo, žlico ostrigine omake in manjšo žlico sojine omake. Pa vmes seveda še kakšne začimbe dodatno po okusu. Premešaš in to je to. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 42 minutami:

Če si doma sam delaš mogoče. Ko pa to delajo kitajci si pa poglej kakšen youtube posnetek "how to make fried rice" in boš videl da momci začnejo s kar konkretno dozo pogosto najbolj cheap olja.


Jebal te "fried rice". To ne vem, če sem več kot enkrat ali dvakrat jedel. Pa še takrat ni bil nek konkretno "fried", ampak bolj ali manj kuhan riž z rakci in pač na hitro popečen (cheap olja ni bilo okusiti niti v rižu, niti se ni nabralo na dnu skodele). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Jebal te "fried rice". To ne vem, če sem več kot enkrat ali dvakrat jedel. Pa še takrat ni bil nek konkretno "fried", ampak bolj ali manj kuhan riž z rakci in pač na hitro popečen (cheap olja ni bilo okusiti niti v rižu, niti se ni nabralo na dnu skodele). :) 

Isto velja tudi za ostalo hrano. Seveda imaš bolj in manj mastne stvari, ampak v povprečju velja hrana v naših kitajskih restavracijah za zelo mastno.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 44 minutami:

Mene zanima kako je ta naša (ali pa od drugod po svetu) kitajska hrana 1:1 s pravo kitajsko.


Osebno še nisem bil na kitajskem, ampak sem iz res veliko zaupanja vrednih virov (ki so bili večkrat tam) slišal, da tu sploh ni neke prave primerjave. Ta "evropska kitajska" je bojda zelo zelo prilagojena oz. nasplošno spremenjena. Sicer SO neke osnovne smernice, ampak ni šanse, da bi bila hrana takšna, kot original v neki normalni kitajski restavraciji na kitajskem. V SLO vsekakor definitivno takoj pozabi 1:1  Ni to McDonald's, kjer je povsod na svetu Big Mac pač Big Mac. ;)

edit: za primerjavo si poglej Pekinško raco. Imajo jo tudi pri nas v določenih restavracijah (ne mislim navadne hrustljave race!), ampak to pač ni to. Ker v originalu ti račko postrežejo v treh hodih, ponavadi celo v narodnih nošah.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:


Osebno še nisem bil na kitajskem, ampak sem iz res veliko zaupanja vrednih virov (ki so bili večkrat tam) slišal, da tu sploh ni neke prave primerjave. Ta "evropska kitajska" je bojda zelo zelo prilagojena oz. nasplošno spremenjena. Sicer SO neke osnovne smernice, ampak ni šanse, da bi bila hrana takšna, kot original v neki normalni kitajski restavraciji na kitajskem. V SLO vsekakor definitivno takoj pozabi 1:1  Ni to McDonald's, kjer je povsod na svetu Big Mac pač Big Mac. ;)

edit: za primerjavo si poglej Pekinško raco. Imajo jo tudi pri nas, ampak to ni to. Ker v originalu ti račko postrežejo v treh hodih, ponavadi celo v narodnih nošah.

 

:avadodo:

Povezava do prispevka

A si ti bil na kitajskem @DaCapo , ko sem jaz bil tam in si jo naročil mi jo je prinelsel natakar(jah,vem da si napisal da še nisi bil). Zdaj, nevem če natakarska obleka sodi med njihove narodne noše... :whistle:

Glede hrane tam, je Fejst drugačna kot tale tu, odvisno od tega kje ješ pa higijena tudi. Jaz preferiram 'slovensko' kitajsko hrano v primerjavi z njihovo, tam se je čisto drugač. Jaz rabim riž pa mesek, tam se riž je samo za dofilat če si še lačen ( v restavracijah vsaj, nevem kak je med 'revnimi', vsi vodiči so govorili angleško bolj za vzorec) pa razne juhice kjer ni praktično nič not ... Ko sem bil pa na tržnici pa ni da ni, škorpijoni, kobilice, kače, ... Zdaj ko razmišljaš nazaj pa še malo koronce zraven. :unsure:

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 6 minutami:

A si ti bil na kitajskem @DaCapo , ko sem jaz bil tam in si jo naročil mi jo je prinelsel natakar(jah,vem da si napisal da še nisi bil). Zdaj, nevem če natakarska obleka sodi med njihove narodne noše... :whistle:

Glede hrane tam, je Fejst drugačna kot tale tu, odvisno od tega kje ješ pa higijena tudi. Jaz preferiram 'slovensko' kitajsko hrano v primerjavi z njihovo, tam se je čisto drugač. Jaz rabim riž pa mesek, tam se riž je samo za dofilat če si še lačen ( v restavracijah vsaj, nevem kak je med 'revnimi', vsi vodiči so govorili angleško bolj za vzorec) pa razne juhice kjer ni praktično nič not ... Ko sem bil pa na tržnici pa ni da ni, škorpijoni, kobilice, kače, ... Zdaj ko razmišljaš nazaj pa še malo koronce zraven. :unsure:


Ja, saj pravim, da še nisem bil fizično na kitajskem. Ampak je bilo že kar precej zaupanja vrednih znancev in so mi pač povedali svoje zgodbe. Večinoma so bili v lastni režiji, torej ne te turistične ture z vodiči itd. In baje so sploh te tržnice (škorpijoni, kobilice, kače, ni da ni...) bolj ali manj namenjene samo turistom! ;) No, tako sem vsaj slišal iz več virov.
Je pa res, da je odvisno od področja do področja.. Sploh glede riža / testenin. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

js recimo ne prenesem sladkih glavnih obrokov, sploh v kombinaciji z mesom

in sem bil ful lepo presenečen na Tajskem, kolk ni blo sladko

k pr nas jest v tajski restavraciji mi je precej no go, vse je fucking sladko

pa kaj je to Madžarska? Češka?

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 15 minutami:

A si ti bil na kitajskem @DaCapo , ko sem jaz bil tam in si jo naročil mi jo je prinelsel natakar(jah,vem da si napisal da še nisi bil). Zdaj, nevem če natakarska obleka sodi med njihove narodne noše... :whistle:

Glede hrane tam, je Fejst drugačna kot tale tu, odvisno od tega kje ješ pa higijena tudi. Jaz preferiram 'slovensko' kitajsko hrano v primerjavi z njihovo, tam se je čisto drugač. Jaz rabim riž pa mesek, tam se riž je samo za dofilat če si še lačen ( v restavracijah vsaj, nevem kak je med 'revnimi', vsi vodiči so govorili angleško bolj za vzorec) pa razne juhice kjer ni praktično nič not ... Ko sem bil pa na tržnici pa ni da ni, škorpijoni, kobilice, kače, ... Zdaj ko razmišljaš nazaj pa še malo koronce zraven. :unsure:

tole

'kitajska' hrana pri nas je nekoliko osnovana na mislim da kantonski kuhinji, ki je samo ena od res mnogo različnih

 

kar sem jedla tam (predvsem hong kong in en kos narodnih parkov, bi morala pogledat na zemljevid kje točno, ker sem se pustila peljat) je blo bližje stvarem k bi mi rekli 'mineštra' al pa mogoče 'curry'

 

Povezava do prispevka

Al pa te hipsterski burgerji. Sladka bombeta, s karamelizirano čebulco, bacon prečen z brow sugarjem, pa barbacue omakca, prot kateri še kečap nima za burek v sladkobi.

 

Prov pogrešam pr teh hipsterjih nek burger, ki bi se imenoval Đuro Balkanezi, ki bi bil v mini lepinji 2 pleski in dimljen pečen bacon, eta zenf in eta iverson, čebula in solata in names čedarja kajmak. To je to. Pač neka rahla nadgradnja yugoslovanskih burgerjev kak detajl  več in mal več mesa.

Povezava do prispevka

ne sej bi bil hud burger itak, would buy takoj

 

edin čedarja sem se pa tok navadil, ta "cheesy" okus v kombinaciji z dobro plesko in dobrim kruhom mi je tok odlom hud, da bi šel težko na old school kajmačino :D 

 

fak enkrat moramo imeti food meet, en ki ima velko bajto renta kuhinjo / jedilnico potem pa vsak pokaže kaj zna, na voljo ima 30 minut, sestavine in opremo prinese s sabo v posebnem kovčku. FUCK kva bi to pokal

 

guest of honor: uporabnik @DaCapo v kitajski narodni noši

 

image.png.1cd3319bbc102a4a13fabff6757e7e02.png

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 minutami:

Definitivno bi rad probal @DaCapo juho z ginom v kitajski narodni noši.


To je to! Pa še zelo na hitro lahko pripravim in sestavin je skoraj minimalno. Po vrsti: Gin (sicer odvisno od oseb), malo vegete, nekaj koščkov mesa izluščenega iz tlačenke in to je to!  Glede narodne noše pa nimam pojma.
In btw: to ni juha z ginom, ampak je gin juha. In ne vsebuje niti kapljice vode.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

na polici imam spečo mačko, zunaj slišim vrabce in ščinkavce

 

prej ko je bilo sončno sem videl martinčka

 

tko da bi rekel, da si nista preveč podobni :D 

Tos zj tk napisal kot da mas muco brez repa

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 urami:

js recimo ne prenesem sladkih glavnih obrokov, sploh v kombinaciji z mesom

in sem bil ful lepo presenečen na Tajskem, kolk ni blo sladko

k pr nas jest v tajski restavraciji mi je precej no go, vse je fucking sladko

pa kaj je to Madžarska? Češka?

Čak resno? Roza Slon ti ima sladko hrano?
Jaz po navadi jem pad kee mao z govedino ali pa spicy fried rice... težko bi rekel, da je sladko :nicjasno:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

no idea, ker sem jedu sam v uni pr FF, v BTC in kaj je že bla DaBuda(?)

tbh bi me zdej težko spravu v kerokoli 

Aja OK.

Tko bom rekel, kjer kol sem jedel mi je blo slabš kot v Roza Slonu, na Odprti kuhni je itak največja vrsta pri njih, majo pa samo tri variante po navadi, tako da pač Suki vzamem, Pad thai mi ni neki.
Je pa slon pač bolj kiosk food varianta kot pa restavracija, neki časa sem bil tam parkarat na teden :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...