Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

lizz reče pred 1 uro:

ej a kdo kej podobnega pozna, da se da pri nas kupit? al pa v bliznji soseski in da je hitro dobavljivo? 

frendica isce za darilo. men, razen dragi konzol nic ne pade na  pamet

https://www.amazon.de/-/en/TWIOIOVE-Wireless-Dancer-Children-Adults/dp/B08Q7Y34JW/ref=pd_sbs_6/261-6710481-9152039?pd_rd_w=sCghT&pf_rd_p=b1c388c3-48c2-4960-8532-fa8f1477aee9&pf_rd_r=D91DWHWY09RB5D6QBPSC&pd_rd_r=5804ef98-01f5-4377-830a-72f2052d05d8&pd_rd_wg=q3OL9&pd_rd_i=B08Q7Y34JW&psc=1

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 29 minutami:

Kateri fitness appi so najbolj carski pa ste jih sprobal? Meni je beat saber kul, sam potem ko se nadrkaš, se preprosto več ne zmatraš tolk kot v začetnih urah pri mahanju v paniki... A obstaja še kaj takega, kar bi uspešno kurilo kalorije na tak zabaven način?


Hehehe, v dobi PS3 sem jaz dosti "drkal" UFC Personal Trainer in  takrat zelo popularni Active 2: 

 

 


Česar drugega pa se trenutno sploh ne spomnim. Razen pač celega kupa Dance iger na Wii konzoli (ampak to so večinoma otroci plesali). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 7 urami:

eh, jebiga, bo tudi tu post

Activision Blizzzard:

Activision Blizzard naslednji dan:

 

 

Navedek

Activision CEO Bobby Kotick told an employee he would have her killed

hahaha, ja itakkkkk no :D  pa kdo bo to verjel

 

1536967586989.png.d29f107cc625a3c2a8bfba79b773d8e6.png

 

 

Navedek

We will increase the percentage of women and non-binary people in our workforce by 50% and will invest $250 million to accelerate opportunities for diverse talent

še več trenj, se bojo pa vsi tresl da bo en prijavu druzga

sanjski job lol

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Tako se ustvari "zdravo" delovno okolje. Da samo čakaš kje boš naredil napako in se vsuje plaz nate. Torej enostavno pač ne delaš napak. Problem rešen in vsi delajo 100% učinkovito brez napak.

ne biti kripi incel do žensk vs. zafukal sem 3 vrstice kode

Povezava do prispevka

Meni je sam ta fotka Blizz ženskega stranišča smešna :D

 

Saj je res fajn met pozitivno, spoštljivo delovno okolje brez sluzavih, vsiljivih nadlegovalcev in vse to, samo to, da si moraš lepit neke osladne, self-assuring jaz-sem-kraljica listke po sekretu in si očitno v špegl 4x dnevno ponavljat, kako lepe in strong in independent so vse, mi ne deluje glih kot višek stabilnosti in mentalnega zdravja...

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Tako se ustvari "zdravo" delovno okolje. Da samo čakaš kje boš naredil napako in se vsuje plaz nate. Torej enostavno pač ne delaš napak. Problem rešen in vsi delajo 100% učinkovito brez napak.

Mas prav

Activision Blizzard Lawsuit Alleges Horrific Mistreatment Of Women

Navedek

Workplace issues:
 Women denied promotions, raises or even equal pay despite over-performing their male counterparts.
 Male employees frequently neglecting work and delegating assignments to women in favor of playing video games.
 Male employees refusing to communicate with women, asking their male counterparts for information instead.
 Women of color being criticized for their body language, asking for assistance, taking breaks and being forced to document days spent off from work, when those criticisms and requests were not made of anyone else.
 Breastfeeding women being kicked out of lactation rooms so meetings could be held there instead.


Sexism and harassment:
 Documentation of a “cube crawl” where male employees drink “copious” amounts of alcohol and harass and grope women.
 Male employees publicly discussing sexual encounters, speaking openly about female bodies and joking about rape.
 Female employees discouraged from taking harassment issues to HR, given that members of HR were close to the harassers in question.

And finally, the most haunting story documented in the lawsuit. Again, a content warning:
 A female employee died by suicide on a company trip. The lawsuit alleges this was “due to a sexual relationship she had been having with her male supervisor,” who was found by police to have brought sex toys to the trip. Additionally, it was cited the female employee had previously faced intense sexual harassment at work, including an incident where a photo of her genitals was passed around by male employees at a holiday party.

Activision Blizzard CEO To Get Even Bigger Bonuses While Others Get Laid Off

Navedek

While the pandemic has made Kotick even richer, it hasn’t put an end to layoffs at Activision Blizzard. The company laid off roughly 800 people in early 2019, followed by hundreds more in the subsequent months, the closing of its French office, and just yesterday it confirmed that somewhere between 50 and 190 more people would be let go, including in its esports division, which has struggled over the last year during the ban on in-person gaming events.

TaxWatch: Activision Blizzard has dodged taxes on billions

 

Pizda, res same dobricine vodilni v Activison Blizzard, Kotick skoraj utelesenje Kristusa, ki si za dobrobit obubozanega multimiljarderskega podjetja in zaposlenih trga od ust. Kaj ne morejo biti zaposleni uvidevni namesto da zdaj delajo preglavice za vsako malenkost. Banda nehvalezna, komplet kvarijo pozitivno vzdusje z nekimi idejami da nadlegovanje ni kul.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...