Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 4 minutami:

sam @DaCapo, to si pomoje sam ti dobu od Vzajemne, k nč ne greš k zdravniku

a je še kdo drug slučajno?


Saj to me je zanimalo, če je kdo še dobil (pač tisti, ki to vplačujejo). 

 

Sovica reče pred 3 minutami:

A si ze probal juana? Jz priznam da nism upu pa sm pol Sofijo narocu. 


Juana sem že pred časom, ko je bil prvič v ponudbi. Pa ne zdaj nekih luštov delat :). Imam cel lonec sveže mineštre.  

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 20 urami:

lol @DaCapo to resno, da so ti filmi odlični?

Ker so z izjemo tretjega več ali manj smeti

še vseen sem jih pa kot velik HP fan vse gledal v kinu

pa še admin fan foruma sem bil lol 

Men so pa visja kot je cifra boljsi. Zadnji mi je carski, prvi je pa shit tier cringa. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 53 minutami:

Men so pa visja kot je cifra boljsi. Zadnji mi je carski, prvi je pa shit tier cringa. 


Tu se tudi jaz nekako strinjam. Pač glede same zgodbe in razvoja likov in "odraslejših" tematik. Zadnja knjiga je sicer razdeljena v kar dva filma, ampak dokaj dostojno zaključi zadevo. Težko pa bi rekel, kateri film mi je bil najboljši.  

Povezava do prispevka

@Hernier je par dni nazaj dal nek link do Partisa, kjer sem se čist normalno logiral in vse je blo ok z razmerji sejanja... Zdaj je nazaj na https: (tisti link ni bil secure, zdaj je) in mi kaže tako prijavno stran, kot je na sliki spodaj. Zgoraj piše geslo, kar menda ni ok... V glavnem, ne prime mi podatkov in javlja, da so napačni. Še komu?

 

253326354_Posnetekzaslona(33).png.45ded5de9a87be0e7f6a414741edcccb.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Zdaj mi je šlo v 3 poizkusu... Sprva je spet blo zgoraj napisano geslo. Pol pa se je obrnilo naenkrat in je pisalo uporabniško ime... Zdaj sem prijavljen. 


OK, glavno da ti deluje.
Načeloma pa se vsi zavedajte, da je stran še vedno v "delu" in da mora Hrček Rajko še marsikaj uredit. Počasi, pa bo... Nikomur se dandanes več ne mudi. :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 34 minutami:

Sem pa pravkar naletel na tole reklamco:

Martinova pizza z račko in kostanji. :) 
Glede na to, da zelo dobro poznam pizzerijo in sem že 20 let skoraj redna stranka, bi rekel, da mora biti kar dobra:

martin_pizza.jpg.7e12d6fcaaf870d1c30f87d0172aff41.jpg

 

Fak... to pa moraš sprobat! Saj kostanj bek fukneš, meni tudi ne bi sedel na pici.

 

Rečeš, da ti dajo namesto kostanja rdeče zelje gor. Al pa mlince, samo jih ne maraš praviš.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

To je mislim da edina pizzerija (imajo samo dostavo) v MB, ki že 25 let dela pizze na t.i. debelem testu. Dejansko so res unikatni. Pizze sicer niso velike (vsaj na videz), ampak ena je več kot dovolj za eno osebo (razen za uporabnika Fegeta, ki ni bil navdušen). Normalna ima deklariran premer 27 cm. V bistvu je pač finta v tem njihovem testu. Silno mehko je, ampak vsekakor odlično zapečeno in če ostane kak kos, ga komot poješ tudi naslednji dan. Ker enostavno ne postane trdo ali gumijasto, kot se to rado dogaja pri klasičnih pizzah na tankem testu. Testo pripravijo vsaj en dan prej, zato imajo vedno omejeno zalogo. Ko testa namreč zmanjka, pizze ni možno dobiti (niti slučajno ga ne pripravljajo sproti). Sprobal sem že vse njihove pizze, eni sem celo dal ime in zato dobil 3 pizze gratis (Štajerski burek). :) Cene  za standardno pa so povprečno od 8 do 9 € na pizzo. Odličen je tudi dodatek mozzarela v robu (možno na vsaki pizzi).
Relativno je sicer govoriti o okusih, ker pač ima vsak svoje preference, ampak jaz, ki pravzaprav obožujem tudi pizze na klasičnem testu, to pizzerijo vseeno postavljam na stopničko višje. /end of commercial break :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...