Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

a vi se pol s tem igrate al mate to pač sam še ene zadeve da se vam prah gor nabira? ker nekak ne razumem zakaj bi to odrasel moški imel, je pa res da dost teh stvari ne razumem, ki jih ljudje počnejo

 

pa sem mel legote, večinoma technics in so mi bli res kul

 

ampak ko sem bil 10

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 minutami:

a vi se pol s tem igrate al mate to pač sam še ene zadeve da se vam prah gor nabira? ker nekak ne razumem zakaj bi to odrasel moški imel, je pa res da dost teh stvari ne razumem, ki jih ljudje počnejo

 

pa sem mel legote, večinoma technics in so mi bli res kul

 

ampak ko sem bil 10

 

 

Moji usecejsi: 

 

- mel sem precej legic, ampak običnih, pač posamezne kocke in par delov od setov, sosed je mel isto in pol sva skupej delala mesta. Največji izziv je bil dobit tele taspodne platke za gor postavljat. To si postavil in podrl, mogoče sva se mal z avtočki vmes furala. Ful raje sem imel samo kocke in free building kot pa te sete tbh, verjetno mam zato tut danes več kot 600 ur v cities skylines

- pol ko so tehniki prišli na sceno sem jaz vedno simuliral nesreče - si sestavl avto in ga zapeljal od nekje (recimo iz kamina v tla :D), alpa da se kao prevrača po cesti. Eni so se res realno stolkli, pol si ga nazaj popravu in jovo na novo 

- edino kar mam trenutno še postavljeno je en tehnik robot, ni bil nič takega, se je pa dal iz tega robota še avto narest ampak nimam več navodil 

- to da je fotr stopil na kocko in ti jebal mater 

- danes bi imel razstavljeno samo nekej res hudega, nevem mogoče kakšnega jeepa alpa kej iz znanstvene fantastike 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 minuto:

ker nekak ne razumem zakaj bi to odrasel moški imel, je pa res da dost teh stvari ne razumem, ki jih ljudje počnejo

 

Nikoli odrasti je ena najlepših stvari v življenju po mojem :) ker če si nek resen star fotr, ne vem če sploh še lahko uživaš v stvareh, tako kot otroci. Tudi te linerji "odrasel" moški, "zrel" moški, wtf je to sploh?

 

Nekdo ki ne igra igric, nima lego kock, mrko gleda in se pogovarja o politiki:rofl: jaz sem resen ko moram biti, v prostem času pa mi je to otroško veselje še vedno priceless. Upam da tak ostanem celo življenje.

Povezava do prispevka

Jaz sem že od otroštva Lego fan. V mlajših letih: sestavljanje in seveda veliko igranja,
nato obdobje, ko sem zgolj zbiral (1x sestavil, dal na polico za nekaj časa, nato razstavil in pospravil), potem je prišlo obdobje, ko sva kupovala skupaj s sinom (večinoma je šlo za sestavljanje, igral se niti ni kaj dosti).

Sedaj je sina Lego že malce minil, jaz pa še vedno ostajam fan. Težko razložim zakaj. Po moje še največ zaradi zbirateljskih razlogov, oz. da vsaj 1x sestavim in imam pač v zbirki. Neka relaksacija (skoraj zen občutek) je pri tem, ko sestavljaš. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

 

Nikoli odrasti je ena najlepših stvari v življenju po mojem :) ker če si nek resen star fotr, ne vem če sploh še lahko uživaš v stvareh, tako kot otroci. Tudi te linerji "odrasel" moški, "zrel" moški, wtf je to sploh?

 

Nekdo ki ne igra igric, nima lego kock, mrko gleda in se pogovarja o politiki:rofl: jaz sem resen ko moram biti, v prostem času pa mi je to otroško veselje še vedno priceless. Upam da tak ostanem celo življenje.

 

Sem pa tja ti rata pa napisat kak tak lep post, da mi je kr toplo pri srcu :D

 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

 

Nikoli odrasti je ena najlepših stvari v življenju po mojem :) ker če si nek resen star fotr, ne vem če sploh še lahko uživaš v stvareh, tako kot otroci. Tudi te linerji "odrasel" moški, "zrel" moški, wtf je to sploh?

 

Nekdo ki ne igra igric, nima lego kock, mrko gleda in se pogovarja o politiki:rofl: jaz sem resen ko moram biti, v prostem času pa mi je to otroško veselje še vedno priceless. Upam da tak ostanem celo življenje.

tudi sam ne bom verjetno nikoli odrasel v glavi in me ene stvari pa naj bodo še tako infantilne, neznansko zabavajo :) ampak življenje te prisili v to da začneš nekatere stvari dajati na stran, ker zanje ni časa/prostora, spoznaš žensko, se poročiš, dobiš otroke, gledaš predvsem na njihove riti in zapostaviš nekatere svoje želje in radosti. Ne vem no jaz rad igram igre ampak ob vsem tem tempu ne najdem časa, ker mi je pač lajf nametu dost bolj pomembne zadeve pred nos, ki imajo prednost pred igrami in še marsičem. Je pa res da sem se tako odločil in bi rade volje včasih drkal igre do onemoglosti pa ne morem :D pa ne pomeni da mi je zdej edina tema o kateri se pogovarjam politika al pa neke filozofske debate, pač življenje zahteva da sem resen cel čas (seveda kokr se pač resno da biti) in na konc dneva nimam niti volje, niti energije da bi šel pa zdej se z Legoti igrat al pa jih sestavljat pa jih dajat na police :D  

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Meni so tudi ljudje, ki kot odrasli sestavljajo lego kocke, weird as fuck :D Tko res uno, bratranec iz ZDA mi pomaga dajati minuse level weird.

 

Ampak live and let live, al neki

A ves un satisfying feeling, k sestavljas IKEA pohistvo po planu? No, to. Muzika, joint v celo, pa laganini po planu sestavljat. Men osebno ful ZEN :D

Povezava do prispevka

O fuck vesoljec lego kocke, tretji najljubši set za srednjim vekom in gusarji/francozi/angleži, kva me je tud to trgal po kosteh kot otroka FUCK

 

Smrk reče pred 1 minuto:

A ves un satisfying feeling, k sestavljas IKEA pohistvo po planu? No, to. Muzika, joint v celo, pa laganini po planu sestavljat. Men osebno ful ZEN :D

 

...žal vem, ker sem ravno letos dobil od ženske dva seta (ta drugi je tako jebeno huge, da nisem mogel verjeti da kaj takega obstaja - Taj Mahal) za med karanteno in je sedlo sestavljanje kot svina :D Still, nisem se počutil OK, neki ni bilo prav, uno isti filing kot drkati na pampers embalažo - občutek je super, ampak veš da neki ni čist OK

Povezava do prispevka

ej res ne vem zakaj, nimam racionalne razlage, sploh ker imam za glavni hobi zbiranje in igranje igric :D Ful mi je otročje, da bi se kdorkoli starejši od 14 let igral z lego kockami, pač na ta način so me nataknili :)  

 

Nisem mislil sploh srati s tem in tudi ne bom več, ker samo posredno disrespectam ostale (pa ima debata res prijazen in topel vibe), samo ko je že Vlaho napisal čist isto sem moral vskočiti zraven :) Ne bom več sral evo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

ej res ne vem zakaj, nimam racionalne razlage, sploh ker imam za glavni hobi zbiranje in igranje igric :D Ful mi je otročje, da bi se kdorkoli starejši od 14 let igral z lego kockami, pač na ta način so me nataknili :)  

 

Nisem mislil sploh srati s tem in tudi ne bom več, ker samo posredno disrespectam ostale (pa ima debata res prijazen in topel vibe), samo ko je že Vlaho napisal čist isto sem moral vskočiti zraven :) Ne bom več sral evo

 

Jest nisem bil nič užaljen, je pa res, da nisem en unih militantnih LEGO vernikov :D:D

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 7 minutami:

 

Vidiš moja življenjska filozofija je malce drugačna. Meni se zdi vse kar počnemo na svetu nemiselno, nepomembo in brez veze. Naj bo to vzgajanje froca, pisanje temeljnega gradiva za naše sodnike na podlagi katerega bodo ljudi pošiljali v zapor, ali pa sestavljanje lego kock.

 

Ker čez nekaj let bomo hrana za črve in nihče se ne bo spomnil tega kar smo počeli na zemlji. Froci, ki jim boš posvetil kako polovico najboljšega dela svojega življenja, se te bodo spominjali še par let, ali pa se skregali na smrt zaradi tvoje zapuščine. Frendi bodo v grobu, tvoje ime pa bo izginilo iz zgodovine za vedno. 

 

Vsak se odloči kaj bo počel v življenju, samo ko mi nekdo reče, da počne neke resne/pomembne stvari, se lahko samo nasmehnem in si mislim v redu je fantek.

 

Pa to od človeka, ki se dejansko ukvarja s svinjsko resnimi stvarmi v poklicnem življenju. V primerjavi z mano je to kar večina folka tukaj (če ne kar vsi) počne v svojem življenu, le sestavljanje legic:rofl:

nihilism ubermensch

 

good is dead.. long live the new god money and technology

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 18 minutami:

 

Vidiš moja življenjska filozofija je malce drugačna. Meni se zdi vse kar počnemo na svetu nemiselno, nepomembo in brez veze. Naj bo to vzgajanje froca, pisanje temeljnega gradiva za naše sodnike na podlagi katerega bodo ljudi pošiljali v zapor, ali pa sestavljanje lego kock.

 

Ker čez nekaj let bomo hrana za črve in nihče se ne bo spomnil tega kar smo počeli na zemlji. Froci, ki jim boš posvetil kako polovico najboljšega dela svojega življenja, se te bodo spominjali še par let, ali pa se skregali na smrt zaradi tvoje zapuščine. Frendi bodo v grobu, tvoje ime pa bo izginilo iz zgodovine za vedno. 

 

Vsak se odloči kaj bo počel v življenju, samo ko mi nekdo reče, da počne neke resne/pomembne stvari, se lahko samo nasmehnem in si mislim v redu je fantek.

 

Pa to od človeka, ki se dejansko ukvarja s svinjsko resnimi stvarmi v poklicnem življenju. V primerjavi z mano je to kar večina folka tukaj (če ne kar vsi) počne v svojem življenu, le sestavljanje legic:rofl:

 

Se kar strinjam.

Povezava do prispevka

Galko, jaz te štekam. Mene sicer legice ne sfukajo, me pa sfuka odrasel my little pony community iz raznih fotrov, ki gledajo te ponije in jim kao sede, ker so kul feelsi in večne teme o prijateljstvu. Saj legendarni mnečar game-master je bil del tega. No jaz sem enkrat na nekem slovenskem animeconu, ki so itak sami po sebi dosti valilnica cringa, srečal grupo teh pony modelčkov za kinom šiška in sem prvi hip prav dobil filing, da me bo zdaj pet fotrov, oblečenih v ponije, posililo na parkingu. Sam pol so bili itak ful prijazni. Ne vem. Tega communityja pa ne morem, da ne bi povezoval z enimi fetiši no fak, pa vem, da sem nefer :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...