Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 48 minutami:

Jaz sem bil v svojih zgodnjih letih strašno velik fan He-Mana in Gospodarjev vesolja. Risanke sem požiral kot nor, kupoval sem celo stripe... Spomnim se, da so v Yugi celo izdajali nek preveden strip. Žal nimam ohranjene niti ene številke!
Sicer pa mi je bila takrat večna želja, da bi imel komplet Greyskull grad in pa Skeletorjevo palačo. Ampak ni bilo, žal. Cene so bile takrat kar navite ali pa so bili moji starši dokaj škrti. Dočim, gay scena mi je bila takrat še neznana, zato nikoli nisem polagal pozornosti v tej smeri.

Men pa ni nikoli potegnilo. V bistvu sem imel nor odpor do katerekoli ameriško sproducirane animiranke. Od Hanne Barbere do raznih Hasbrojevih Transformerjev. Japonci so delali veliko bolj odrasle zadeve in mi je to bolj sedlo.

 

Pa pri He-Manu sem prvič (kot faking otrok) začutil krčevine, ker so tipi tako očitno rotoskopirali animacije. :D

Povezava do prispevka

@Weraziel

Nope, mislim da kr?en ni mel nekih takih foric, dosti u izi uporabnik 

 

@Galko

Ja moder je pol sam zginu 

Jst sem bil takrat še premlad da bi cenu njegove post-e 

Sam ja, dobr opomin za don't do drugs :no:

 

Pa b0z0 je bil tudi opasan kar se drog tiče, sej ne vem če ni to zdej bleachedagnus... 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

Men pa ni nikoli potegnilo. V bistvu sem imel nor odpor do katerekoli ameriško sproducirane animiranke. Od Hanne Barbere do raznih Hasbrojevih Transformerjev. Japonci so delali veliko bolj odrasle zadeve in mi je to bolj sedlo.

Pa pri He-Manu sem prvič (kot faking otrok) začutil krčevine, ker so tipi tako očitno rotoskopirali animacije. :D


Razumem povsem. Jaz sem v mladosti pač imel na voljo samo kabelsko, torej predvsem Sky channel in podobne programe. Inspector Gadget, Ghostbusters, BraveStarr, He-Man, G.I. Joe ... 
Zanimivo je tudi, da omenjene Transformers risanke nikoli nisem preveč rad gledal, dejansko se je komaj spomnim. 

V pre-kabelski eri pa pri nas itak ni bilo skoraj nič razen Živžava ob nedeljah. Smrkci, Hrabri mišek in mogoče še kaj.. SLO sinhronizacija teh starih risank se mi še danes zdi odlična!
Itak pa sem si redno snemal na video kasete, da sem imel arhivirano. Plus odlični češki A je to (s katerim sem zapolnil celo dvourno kaseto). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 14 minutami:

Sej zarad takih zgodb mislm da bo nekoč nekdo zarafa zaklal k mu bo prekipelo. Ni pametno folk, k ga ne poznaš, stalno triggerat

 

Mislim da bo v tem scenariju prej zaraf ta, ki bo enega zaštihal :D

Ljudje, s katerimi se on prička, majo ponavadi kr pošlihtane zadeve, zato sploh pride do krega 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 39 minutami:

V bistvu mislim, da je bil kombo prerez vratu in zabod, ampak je dejansko taksist preživel prerezan vrat, ker je bil ... em, pač debel je bil in mu je to rešilo življenje :D 

tip je padu v velko psiho depro ni mogu več opravljat poklica ( valda kako boš še lahko prevažal folk za svojim hrbtom) pol čez par let je umru ne vem pa točnega vzroka

od  enga dostavljalca znanec k mi je rihtal đabe cajtnge zjutri ob kavi

čist po naključju sm pol povezal, sam lej, mogoče je pa še kak drug taksist mel prerezan vrat

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 25 minutami:

V času, ko še ni bilo Mn3njalnika, je en tip zabodel mojega kolega. V Fiesi, med poletnimi počitnicami takoj po koncu srednje šole. Kolega je umrl, storilec pa je v zaporu naredil samomor. Zgodba zaključena. ;) 

 

Sad story buddy, ampak klele ti folk dopoveduje, da so točno taki tiči zdele v tem trenutku s tabo na forumu, tko dva klika stran razlagajo o crypto valutah kateri kvas je znanstveno dokazano najboljši na pizzi

 

Zato pazi preden daješ tvoj naslov na ZS, ko ti bo naslednjič kdo iz ne-konzolca pisal da išče DJja in kuharja za družensko zabavo, pridejo tudi ženske

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 37 minutami:

Drgač sem šel zdaj gledat Zaraf pica stream, da bi videl, kako je nastala un horror od pice

 



https://www.twitch.tv/videos/1495397915?t=00h14m56s

 

 

(15:00 se začne)

pa dej že k sm bral pa vidu sliko sm crkval, zdej pa spet

tnx rumenjaki že dolg se nism tok smeju (ne pretiravam)

edit: dej že 5ič gledam pa je še kr smeh, na naslednjem strimu mu morm prou donirat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...