Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče Pravkar:

@DaCapo boš prevzel zelhanco? Al čist opustil tradicijo?


Huh, zdaj si me pa našel. Nimam še niti najmanjšega pojma glede tega. Foter je bil legenda pri teh zadevah, ampak dejansko se o tem nisva kaj dosti pogovarjala. Parkrat sem gledal in naredil par fotk, to je pa tudi to. Pušnica je še vedno (zapuščena) na vrtu. Ajde, po eni strani bi res rad nekako nadaljeval s tem. Že zaradi dimljenega sira, ki je bil res dober. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Huh, zdaj si me pa našel. Nimam še niti najmanjšega pojma glede tega. Foter je bil legenda pri teh zadevah, ampak dejansko se o tem nisva kaj dosti pogovarjala. Parkrat sem gledal in naredil par fotk, to je pa tudi to. Pušnica je še vedno (zapuščena) na vrtu. Ajde, po eni strani bi res rad nekako nadaljeval s tem. Že zaradi dimljenega sira, ki je bil res dober. 

 

Ne vem, če se spomniš, sem pa ti kako leto nazaj ob debati o tem rekel, da se nauči, da boš nadaljeval tradicijo in verjetno bi tudi fotru blo v veselje, če bi pokazal zanimanje... ampak ja, saj nisi samo ti.... nas je kar večina takih, ki neke zadeve prelagamo, dokler ni prepozno. Saj v primeru, da te niti malo ne zanima stvar, pa niti ni tako pomembno.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

O, saj zanimanje sem vedno kazal. Samo foter je bil tudi... kako bi rekel, bolj čudak. Ni rad kaj dosti debatiral in razlagal. Karkoli sem ga vprašal je vedno rekel: "Joj, pa to ne veš?" Mmm.. ne? "Kak si levi. Guglat idi al pa nekaj." in podobno. :) 

Povezava do prispevka

Ma ja. Imel je svoje trenutke. Težko razložim. V moji rani mladosti ni ravno veliko dal name. Najbolj sva se ujela šele, ko je k bajti prinesel prvi računalnik (Spectrum) in potem kasneje glede glasbe (Queen so bili njegova najljubša skupina). Potem je bilo nekaj časa spet zatišje in veliko podcenjevanja in prcanja z njegove strani. Čeprav sem ugotovil, da je bil vedno dokaj ponosen name, kljub temu da tega ni direktno povedal.
Ko pa je dobil vnuka se je pa čisto spremenil; kot da bi ga DaPubec dobesedno prerodil! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Naporen in trmast do konca! Tako kot praviš.
Še zadnji večer, ko je doma še samo ležal in komaj kaj spregovoril me je nadrl, ko sem mu hotel pomagati z "račko" za malo potrebo: "Pusti me, kaj se nekaj vtikuješ tu zraven! Bom valda že sam." :) 
To so bile pravzaprav tudi zadnje besede, ki mi jih je naklonil. Ker naslednji dan se je poslovil, čisto mirno med spanjem. 

uredilo bitje DaCapo
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 urami:

Glede PronHuba..
Moj največkrat ogledan video je ta:
hubP.jpg.c7fa31d7e8af254b3888ae4979d775e5.jpg

Ker je bejbika zelo zelo simpatična in čisto po mojem okusu. Dejansko je neke vrste kopija moje dobre prijateljice. :) 

Tvoja dobra prijateljica zgleda kot 14 letni fantek? 

  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

14 let, 150 - 155 cm, številka noge 37 ali manj.

 

upam, da DaPubec rojstne dneve praznuje pri mami oz da se vsaj ne igrajo slepih miši kadar je papa bear doma 

Jaz sem lih ob branju teh postov razmišljal, da je že tok let minilo, odkar se je o DaPubecu pisalo, da je v OŠ, da je DaPubec verjetno zdaj že na faksu

 

In potem sem se prvič v lajfu počutil malo starega

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

DaPubec je drugi letnik srednje. Hitro gre čas, da. Sploh,. če poogledam, da sem jaz na forumu že od čistega začetka (v.1). ko DaPubec ni bil niti še rojen. Vmes sem dobil službo, se poročil, ločil, menjal službo, menjal stanovanje.. PS3 generacija je šla skozi, zdaj že PS4... Ni da ni. Lajf gre svojo pot, forum pa ostaja. Se je kar za zamislit. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 14 urami:

lol in to greš govorit enemu glavnih fitneserjev foruma :D

 

drgač pa team žal sem pretirano poraščen,  bi bil z veseljem precej manj

čeprav, ko so mi pa cel trup obrili pred operacijo, je blo pa tud ekstra weird

nič nisi pretirano poraščen, točno prav jih je :D

 

Kočevc reče pred 13 urami:

Ja, ker dlake poganjajo iz koze in ne iz misicnega tkiva. Wtf dacapo res

a misliš da če ti mišice fajn narastejo se koža mal raztegne pa so dlake videt redkejše

sam pol bi blo isto tud če bi se zredil

 

ne ok no ne vem od kod ta teorija res je bizarna

Povezava do prispevka

Ne vem no.. Ampak ko sem redno delal sklece, na prsih in trebuhu nisem imel ene (1) dlake! Ko sem s skleci prenehal pa so začele poganjati.
Je pa tudi res, da jaz spadam med tiste, ki so že po naravi zelo malo poraščeni. Na rokah recimo sploh nimam nobenih kocin! S povečevalnim bi lahko iskal pa ne bi našel. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 40 minutami:

nič nisi pretirano poraščen, točno prav jih je :D

 

a misliš da če ti mišice fajn narastejo se koža mal raztegne pa so dlake videt redkejše

sam pol bi blo isto tud če bi se zredil

 

ne ok no ne vem od kod ta teorija res je bizarna

 

 

Kvecjemu bi mogl bit obratn broscience: vec treninga vec testica vec misic vec dlak

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 minutami:

Naj uganem, sklece si delal poleti, ko si se se velik soncil in so dlake postale svetlejse barve in manj opaznejse


Nope. Nikoli se nisem niti kaj dosti sončil, sklece sem pa itak delal vsak dan v letu. Povezava z soncem žal odpade.  

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

Ne vem no.. Ampak ko sem redno delal sklece, na prsih in trebuhu nisem imel ene (1) dlake! Ko sem s skleci prenehal pa so začele poganjati.
Je pa tudi res, da jaz spadam med tiste, ki so že po naravi zelo malo poraščeni. Na rokah recimo sploh nimam nobenih kocin! S povečevalnim bi lahko iskal pa ne bi našel. 

a si razmislil o opciji da so ti dlake sam pognale kasneje v življenju

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...