Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@tomazek: nimaš čisto prav. Fuj bodybuilderji so na teh umetnih substancah itd. Jaz pa govorim o čisto naravnem treningu. Lahko prisežem že na mojem primeru, ko sem par let delal zgolj sklece in sem izgubil komplet vse dlake na prsih in trebuhu.

 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Niti 10% napitnine. Škrtuh en. :D


Saj to dostavljalci itak dobro plačani. 50 centov za dobro voljo je pa tudi nekaj. Minili so časi, ko sem še po več evrov napitnine puščal preko app-a. :) 
Poleg tega pa: tako kot je Sovica rekel. Tudi jaz vedno dam še kak evro direkt v roke. Mi je boljše kot preko appa, kjer nisem prepričan kako in kaj. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Glede PronHuba..
Moj največkrat ogledan video je ta:
hubP.jpg.c7fa31d7e8af254b3888ae4979d775e5.jpg

Ker je bejbika zelo zelo simpatična in čisto po mojem okusu. Dejansko je neke vrste kopija moje dobre prijateljice. :) 

Ena je kopija Yennefer, druga je kopija tele, tretja je alterego Giselle Bundchen.

To me spominja na "If you meet a top model in the morning, then you met a top model. If you keep meeting top models all day, then you're the top m-" ne, wait...

 

DaCapo reče pred 5 minutami:

Saj to dostavljalci itak dobro plačani. 50 centov za dobro voljo je pa tudi nekaj. Minili so časi, ko sem še po več evrov napitnine puščal preko app-a. :) 
Poleg tega pa: tako kot je Sovica rekel. Tudi jaz veedno dam kak evro direkt v roke. 

Smo se samo hecali. Ti vsaj neki daš.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Oči so meni še vedno najbolj važne. Pa je kako je!
No, razen tega mora imeti tudi neko normalno postavo, številko noge niti slučajno ne večjo kot 37 in da jo lahko komot večkrat dvignem iz počepa. :) Zbirčen sem, vem.

P***, zdaj se tu nekaj name spravljate, ki pač samo iskreno povem kako in kaj.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


A ni tako? Več kot dokazano in preverjeno itd. Poskusi sam, pa boš videl. :) 

 

 

DaCapo reče pred 1 uro:

Dejstvo in dokazano dejstvo je, da dlake na mišicah ne poganjajo! In to je to. Pustimo zdaj neko amatersko fitnesiranje in "prehranjevalne" dodatke. 

 

 

Ja, ker dlake poganjajo iz koze in ne iz misicnega tkiva. Wtf dacapo res

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...