Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 2 urama:

Za adamovo jabolko obstajajo posegi, enemu se reče tracheal shave. 

 

Drgač najbolj wtf od vsega je, da telo umetno vagino prepozna kot rano in jo hoče valjda zapret. Zato morjo mtf transi vsak dan po večkrat širiti luknjo s posebnim dildom. Forever. Pa vonjave so baje kr nasty. Še posebej če operacija ni tip top.

 

Dilate

Povezava do prispevka
Feget reče pred 58 minutami:

Jaz si bom za vsak slučaj dal napis na nagrobnik  "Vladar vesolja - moški"


Ni slaba ideja. :)
Btw, jaz sem že stokrat vsem zapovedal (sicer zgolj ustno in upam da ne bodo pozabili), da morajo na mojem pogrebu obvezno zavrtet My Way. Preferiram original, ampak ker me fizično ne bo zraven, jim dam proste roke pri izbiri izvajalca. Pa obvezno tudi Spirit in The Sky (by Norman Greenbaum)!
Za napis pa moram še premislit. Glede na Fegetovo idejo, ki je že rezervirana, bom dal na seznam Himen. Ampak to je tak-tak. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

 

Daj Bože, da se bodo svojci res osrečili s temi tvojimi stotinami tisoči evrov na raznih accountih :D

 

 

Ti res nisi normalen, prisežem. Ne vem zakaj ne moreš molčati, če nimaš kaj pametnega povedati. Si privat tudi tak naporen?

 

Aja... ti niti PS accounta ne upaš deliti z nikomer :) Sem že pozabil kak čudak si.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Tako da kaj? A to je kakorkoli relevantno? Dej mi malo razloži to logiko plz.

 

Seveda je - tudi tisti, ki si spremeni spol in ne vem kaj vse naredi, še vedno v sebi nikoli zares dokončno ne reši svoje težave - prav tako jo ne reši niti do okolice, ker ljudje ga ne bodo nikoli gledali enako kot biološko žensko (ali moškega) - zato sem hotel povedat, da to je vse bolj tako rešitev; od teh bogih ljudi največ zaslužijo kirurgi, psihiatri ipd...

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ti res nisi normalen, prisežem. Ne vem zakaj ne moreš molčati, če nimaš kaj pametnega povedati. Si privat tudi tak naporen?

 

Aja... ti niti PS accounta ne upaš deliti z nikomer :) Sem že pozabil kak čudak si.

 

Jaz čudak, vi pa sanjate o nekih stotisočih evrih na ElToru, ki jih boste pustili svojcem... :D

Povezava do prispevka

Kaj so zdaj to neki pogovori o revežih brez keša???

 

Na forum pridem, da se družim s sebi podobno bogatimi patriciji in se pogovarjam o kvalitetnih igricah, ne pa da poslušam težave plebejcev. 

 

Sicer pa mi gredo na kurac dvojni standardi družbe. Iz pleškurja se lahko delate norca, ko pa se bogati pleško norčuje iz siromaka z lasmi pa je low life? Jaz takoj zamenjam svoje bogastvo za gosto čupo. Samo jebat ga, bog mi je dal pametno a plešasto glavo, keš mi leze iz riti, ne vem kam naj ga dam, v družbi pa sem še vedno tretiran kot tretjerazredna plešasta spaka, brez možnosti za slatko mlado bejbiko :( Kurčevi dvojni standardi :(

 

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 minutami:

Kaj so zdaj to neki pogovori o revežih brez keša???

 

Na forum pridem, da se družim s sebi podobno bogatimi patriciji in se pogovarjam o kvalitetnih igricah, ne pa da poslušam težave plebejcev. 

 

Sicer pa mi gredo na kurac dvojni standardi družbe. Iz pleškurja se lahko delate norca, ko pa se bogati pleško norčuje iz siromaka z lasmi pa je low life? Jaz takoj zamenjam svoje bogastvo za gosto čupo. Samo jebat ga, bog mi je dal pametno a plešasto glavo, keš mi leze iz riti, ne vem kam naj ga dam, v družbi pa sem še vedno tretiran kot tretjerazredna plešasta spaka, brez možnosti za slatko mlado bejbiko :( Kurčevi dvojni standardi :(

 

 

 

 

 

si pa z vsem tem kešem kupi presaditev las al pa vsaj v redu lasuljo :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 21 minutami:

Seveda je - tudi tisti, ki si spremeni spol in ne vem kaj vse naredi, še vedno v sebi nikoli zares dokončno ne reši svoje težave - prav tako jo ne reši niti do okolice, ker ljudje ga ne bodo nikoli gledali enako kot biološko žensko (ali moškega) - zato sem hotel povedat, da to je vse bolj tako rešitev; od teh bogih ljudi največ zaslužijo kirurgi, psihiatri ipd...

To je vse res, sam ne razumem logike, da bi nekoga v taki situaciji moralo brigati kaj bo po njegovi smrti.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 minutami:

Kaj so zdaj to neki pogovori o revežih brez keša???

 

Na forum pridem, da se družim s sebi podobno bogatimi patriciji in se pogovarjam o kvalitetnih igricah, ne pa da poslušam težave plebejcev. 

 

Sicer pa mi gredo na kurac dvojni standardi družbe. Iz pleškurja se lahko delate norca, ko pa se bogati pleško norčuje iz siromaka z lasmi pa je low life? Jaz takoj zamenjam svoje bogastvo za gosto čupo. Samo jebat ga, bog mi je dal pametno a plešasto glavo, keš mi leze iz riti, ne vem kam naj ga dam, v družbi pa sem še vedno tretiran kot tretjerazredna plešasta spaka, brez možnosti za slatko mlado bejbiko :( Kurčevi dvojni standardi :(

Ma tebi pleša paše. Škoda samo, da furaš image intelektualnega poslovneža, k bi bil res pravi badass mofo, če bi udaril neko Kratos varianto. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...