Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 12 minutami:

Jaz vsakogar nazivam s kakršnimkoli zaimkom/spolom/osebnostjo želi, v zameno zahtevam le eno, da on mene naziva z "gospodar vesolja".

 

Bodimo fair in prijazni drug do drugega in spoštujemo identite s katerimi se vsakdo identificira.

Evo Buzkill, tale se recimo pretvarja že celo življenje. Identificira se s terminatorjem (true faking story XD).

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Tisti, ki v sebi čutijo, da spadajo pod drugi spol in ne tisti s katerim so se rodili. 

In s tem nimam nobenega problema, dokler ne pridemo do športa in privilegijev, ki pridejo s spolom.

 

To, da se Martina počuti kot ženska že od rojstva je pač fak, podpiram jo in vedno bom spoštoval njeno odločitev. 

 

Ampak to, da je Martina bila do 22tega leta 1.95m 125kg mrcina z imenom Radovan bi znal bit mičken problemček, ko bi ona zdej hotela igrat rokomet z dekleti.

 

In teh primerov imajo maso(na zahodu).

Šprinterji k so pokasirali atletske štipendije k so bili med tipi shit. Fallon Fox je razbila lobanjo nasprotnici. Avstralska 2.08 rokometašica. Tega bo vse več. In to pretvarjanje o kerem govorim je prav to.

 

Spet, moj problem niso legit disforični osebki temveč športniki (tipi), ki se silijo v ž. športe.

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

In s tem nimam nobenega problema, dokler ne pridemo do športa in privilegijev, ki pridejo s spolom.

 

To, da se Martina počuti kot ženska že od rojstva je pač fak, podpiram jo in vedno bom spoštoval njeno odločitev. 

 

Ampak to, da je Martina bila do 22tega leta 1.95m 125kg mrcina z imenom Radovan bi znal bit mičken problemček, ko bi ona zdej hotela igrat rokomet z dekleti.

 

In teh primerov imajo maso(na zahodu).

Šprinterji k so pokasirali atletske štipendije k so bili med tipi shit. Fallon Fox je razbila lobanjo nasprotnici. Avstralska 2.08 rokometašica. Tega bo vse več. In to pretvarjanje o kerem govorim je prav to.

 

Spet, moj problem niso legit disforični osebki temveč športniki (tipi), ki se silijo v ž. športe.

 

Se strinjam. Ampak jaz sem se spotaknil izključno ob tvoje izjave o pretvarjanju in dismissanju folka, kao da so samo malo zmešani.

Povezava do prispevka

Jaz sem mega supporter proper transov aka rodiš se kot dec, se pa počutiš kot baba in obratno. Hvala Bogu, da imamo znanje in tehnologijo, da jim lahko pomagamo. Tudi če si malo usekan v tintaro in se samo občasno kot odrasel dec napravljaš kot žensko - do it fag, meni je popolnoma vseeno, prov carsko bi bilo, če bi imel za sodelavca tako petardo :D 

 

Mi gresta pa dve stvari na živce:

- da se tretira to "pravo" trans motnje, ki za popravitev zahteva izjemno hud, dolgotrajen in nepovratnen poseg, kot nekaj, kar je povsem obično in kul. Kar je IMO katastrofa. Sprejemljivo ni enako kot normalno. Kolegica, ki je proper trans že več kot 5 let, je še zdej brez tiča (joške so ji že odrezali, hormone pridno čvoka, plešasta je bolj ko mussolini, glas ima miks med počenim piskrom in medvedom). Tako zafukane in rizične stvari stvari so to. Na živce mi gre, da je "kul" biti trans. Ni kul. Je sprejemljivo. Transi so popolnoma enakopravni kot so straighterji, pedri in lezbe. Ni pa kul, da ti morajo s skalpelom razrezati vagino, v trebušno votlino kirurško vstavljati hidravlično pumpo za erekcijo in po 3x rezati maščobo iz jošk.

- da se mora resno jemati trans klovne aka občasne crossdresserje, includin spolno nevtralna stranišča, naslavljanje z zaimki in vsa ostala navlaka.

Povezava do prispevka

Ravno prej sem prebral primer (ki seveda ne vem, če je res in se mi ne ljubi googlati, je pa čist verjeten), da se je moški identificiral kot ženska samo zaradi tega, da se je lahko par let prej upokojil.

 

Jaz se tudi bojim, da bo vedno več takih, ki bodo pričeli izkoriščati to "svobodo" v svoj prid in izigravati sistem. Zdaj je to še dokaj novo... bo pa vedno več takih in drugačnih lukenj, ki jih bodo nekateri izkoriščali v prihodnje.

 

Še posebej s kakimi forami, da boš si tokom življenja lahko večkrat premislil in "spremenil spol" oz. kako se identificiraš. Baje so nemci nekaj pravili (ali celo sprejeli?), da lahko 1x letno :confused:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mislim, da je poanta te "It's cool to be gay/trans" propagande ravno v normalizaciji. Da bi kao vsakdanji folk, ki ima predsodke, zaradi družbenega pritiska, bolje sprejel drugačnost. Sam ja, v večini primerov je rezultat ravno obraten, ker ga vsi dojemamo kot neko posiljevanje (woke kultura).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 urami:

Meni je to vse preveč zmedeno. V mojih cajtih so bli tipi, pičke in pedri. Zdej pa so pedri tudi lahko pičke? Ampak tipi ne smejo bit pičke, razen če jim zdravnik reče da so lahko? Too much for me.

 

 

Glede tega specifičnega "problema", pa sploh nimam blage kaj se dogaja.

 

Liga dovoljuje igranje moškim, ki se pretvarjajo da so ženske. Kul, koga boli kurac. 

 

Ampak zdej je problem ker dovolijo igranje moškim, ki se pretvarjajo da so ženske? The fuck?

 

 

 

 

Sej se vedno nimas tega problema ce se ne hoces aktivno udejstvovat v debati o tem. Hmmmmm. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

Buzzkill, lahko te še bolj zmedem

 

zdej z mojo gledava lanski RuPaul's Drag Race in je ena od nastopajočih bivša ženska, ki je zdej trans moški in se oblači v žensko v drag-u :) 

high5, hud show, midva sva velika ventilatorja

 

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

also @Weraziel, zmagovalka slovenskega drag tekmovanja "Majska kraljica" je tud  biološka ženska :D

pa tbh je dost zasluženo zmagala, k je za en outing uletela našemljena v motherfucking Thomas The Tank Engine (manjku je sicer Biggie čez podlago)

 

 

@tomazek a prav nisi še kdaj slišal? To je pa to, k živiš pod kamnom na Štajerskem :P

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Ne me fukat, da me je Evitin post zdaj napeljat, da sem vseeno šel googlat kaj za vraga je to...

resničnostni šov v kerem drag queeni tekmujejo kdo je bolj drag queen

v zadnjem letu sva ga pogledala tolk da bi mi skor začele bleščice poganjat namest dlak in blo je ful zabavno

Povezava do prispevka

Če ne drugega, se gleda zaradi humorja in fashiona. Men sta RuPaul in Ross Matthews med najbolj smešnimi američani, res uno ikonične najave vsako epizodo (ampak ok, ljubim puns, komu drugemu to ne leži).

 

Vmes imaš kak sappy story in veliko kreganja, kot je vedno v gay communityu, ko je preveč egotov na enem mestu. Zdej k mava z mojo končno svoj Netflix, sva začela gledat, samo škoda k niso vse sezone, bo treba mal VPNjat po svetu al pa piratizirat

 

Eno kolegico sva tud takoj navlekla na tole, njen tip pa ni niti hotu začet gledat, tko da I guess kdor nima preveč predsodkov se nima nič za bat.

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 7. 12. 2022 at 19:00:

Ptuj ima res malo izbire. Največ ima mestna knjižnica LJ. Če nimajo online vpisa mi napiši podatke, te bom jaz vpisal, sem vsak teden tam :)

 

Sem porihtal online brez težav in s kreditno lahko instant poravnaš članarino. 3 minute dela. Tnx vseeno za support in ponujeno roko :D

 

Prej sem mel na izbiro manj kot 700 knjig, zdaj 4800.

 

Pa seveda za tip... častna omemba @DaCapo

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 minutami:

Če ne drugega, se gleda zaradi humorja in fashiona. Men sta RuPaul in Ross Matthews med najbolj smešnimi američani, res uno ikonične najave vsako epizodo (ampak ok, ljubim puns, komu drugemu to ne leži).

 

Vmes imaš kak sappy story in veliko kreganja, kot je vedno v gay communityu, ko je preveč egotov na enem mestu. Zdej k mava z mojo končno svoj Netflix, sva začela gledat, samo škoda k niso vse sezone, bo treba mal VPNjat po svetu al pa piratizirat

 

Eno kolegico sva tud takoj navlekla na tole, njen tip pa ni niti hotu začet gledat, tko da I guess kdor nima preveč predsodkov se nima nič za bat.

 

 

Sej to lahko tud fuzbal gledaš, podobne scene. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Jaz sem mega supporter proper transov aka rodiš se kot dec, se pa počutiš kot baba in obratno. Hvala Bogu, da imamo znanje in tehnologijo, da jim lahko pomagamo. Tudi če si malo usekan v tintaro in se samo občasno kot odrasel dec napravljaš kot žensko - do it fag, meni je popolnoma vseeno, prov carsko bi bilo, če bi imel za sodelavca tako petardo :D 

 

Mi gresta pa dve stvari na živce:

- da se tretira to "pravo" trans motnje, ki za popravitev zahteva izjemno hud, dolgotrajen in nepovratnen poseg, kot nekaj, kar je povsem obično in kul. Kar je IMO katastrofa. Sprejemljivo ni enako kot normalno. Kolegica, ki je proper trans že več kot 5 let, je še zdej brez tiča (joške so ji že odrezali, hormone pridno čvoka, plešasta je bolj ko mussolini, glas ima miks med počenim piskrom in medvedom). Tako zafukane in rizične stvari stvari so to. Na živce mi gre, da je "kul" biti trans. Ni kul. Je sprejemljivo. Transi so popolnoma enakopravni kot so straighterji, pedri in lezbe. Ni pa kul, da ti morajo s skalpelom razrezati vagino, v trebušno votlino kirurško vstavljati hidravlično pumpo za erekcijo in po 3x rezati maščobo iz jošk.

- da se mora resno jemati trans klovne aka občasne crossdresserje, includin spolno nevtralna stranišča, naslavljanje z zaimki in vsa ostala navlaka.

nsi in a nutshell

 

Trol

 

also

https://old.reddit.com/r/Transgender_Surgeries/

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

 

O fak, dejansko proper pizde. Hudo da je plastika tok napredovala, sem čist nesarkasično vesel za folk :) Me kr mal mika, da bi šel googlat, kam ti zvrtajo luknjo, od kje dobijo sluznico, kako je z orgazmi, kako je tiščat kej takega itd. Sam ja, stojim za tem, da so to kar precej resni posegi :D

Povezava do prispevka

Za adamovo jabolko obstajajo posegi, enemu se reče tracheal shave. 

 

Drgač najbolj wtf od vsega je, da telo umetno vagino prepozna kot rano in jo hoče valjda zapret. Zato morjo mtf transi vsak dan po večkrat širiti luknjo s posebnim dildom. Forever. Pa vonjave so baje kr nasty. Še posebej če operacija ni tip top.

 

  • Ne me jebat 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...