Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Pravkar:

Ne bodi občutljivček. Saj nisem rekel da direkt z mano debatiraš. Forum pač.  

 

Nisem občutljivček, če si ti sam zaključil debato s svoje strani, nisem te jaz izključil:

DaCapo reče pred 39 minutami:

To je to. Gremo zdaj kakšno drugo debato.. 

 
 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Tako se ne rabim ubadati s tem kako bi otroku predstavil ali pojasnil določene zadeve. 

ne skrbi, jim v šoli woke učiteljice vse razložijo. Slednje me še bolj skrbijo kot pojasnjevanje določenih vsebin frocom.

Povezava do prispevka
Chris reče pred 4 minutami:

Tako se ne rabim ubadati s tem kako bi otroku predstavil ali pojasnil določene zadeve. 


Kot starš moraš bit prvi, ki svojemu otroku pojasni, predstavi in razloži vse zadeve. Meni se to zdi povsem logično.
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Čisto ena druga debata, ki je danes ne želim načeti. Bi pa lahko velikooo spisal. In bom, ampak ne danes. 

Niti enga primera nimaš zdej, da ga takoj butneš ven iz rokava?

 

Če boš zdej še naprej pisal poste po forumu, temu vprašanju se pa na tak način izognil, bom rekel, da je tvoja izjava kr neki. Sej verjamem, da so kaki ljudje brez otrok tečni, ampak lih tok znajo bit tud starši glupi

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Kot starš moraš biti prvi, ki svojemu otroku pojasni, predstavi in razloži vse zadeve. Meni se to zdi povsem logično.

ja to itak, samo vseeno imajo učitelji določen vpliv. Ne pravim, da je dosti takih v sloveniji, ampak so, poznam, ker se moja izobražuje za učiteljico razrednega pouka in pravi zgodbe iz praks. 

Povezava do prispevka

@Chris: seveda imajo velik vpliv. Osebno poznam kar precej učiteljev in učiteljic. Tako v OŠ, kot v srednji in tudi kar nekaj predavateljev na raznih fakultetah. Logično je, da če je učitelj res dober, potem tudi zlahla doseže t.i. vpliv. V dobrem smislu, seveda.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 17 minutami:

@Chenier: Čisto mimogredno sem pač napisal/vprašal glede otrok.  Sorry, pozabi. Očitno res zgolj neke moje osebne preference (ker poznam veliko RL ljudi, ki sami nimajo otrok in potem najbolj pametujejo na tem področju). 

 

Malo bolj si boš moral zapomniti podatke o par nas rednih, ki tu postamo :D Lahko si delaš beležke in lepiš listeke na ekran. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Kot starš moraš bit prvi, ki svojemu otroku pojasni, predstavi in razloži vse zadeve. Meni se to zdi povsem logično.
 

Zakaj. A kot starš si ekspert za vse zadeve, ki jih boš lahko najbolje razložil in predstavil svojmu otroku?

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 7 minutami:

Jest mislim, da če ti rata bit ena od teh stvari (v otrokovih očeh seveda), si že kr faca. 


Saj vsi vemo, da starševstvo ni povsem enostavno. Ampak iskrenost, splošna razgledanost in zaupanje so osnove na katerih gradimo. Da posplošim: to je nujno za vsak dober medčloveški odnos, ne samo "foter-sin".

Povezava do prispevka

Glede na to, da vse statistike kažejo, da je pri mladoletnikih vedno več nasilja, mora biti res cool, da imaš hardcore pedra, trans otroka - s tem narediš še eno res dobro delo za svet, ker debeluharji kmalu ne bodo več glavna tarča bullinga na šolah.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...