Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 44 minutami:

Men je definitivno lazje enkrat na pol leta menjat baterije kot vsak dan priklapljat kontroler na kabl :D

 

Pravim, da imam Xbox na kabl in še tega ne uporabljam. Nisem vedel, da držita dve AA bateriji v njem pol leta. To je potem res kar kul, ampak mi bolj sede oblika Sonyevih.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

 

Pravim, da imam Xbox na kabl in še tega ne uporabljam. Nisem vedel, da držita dve AA bateriji v njem pol leta. To je potem res kar kul, ampak mi bolj sede oblika Sonyevih.

 

pol leta mogoče, če igraš kako urco na teden :D

ne vem, če zdržijo 50h  (lahk pa sam men manj, ker pač mam neke akumulatorske)

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 urami:

Men je definitivno lazje enkrat na pol leta menjat baterije kot vsak dan priklapljat kontroler na kabl :D

Jz sm za DS4  kupil type-c konektor ga dal not še lepo spilu, da bo zgledal kot orginal, ker sm mislu o zdej mi bo prej polnu, sam ni blo ne. :P Sam je blo itak pocen, pa zdej mi ni skoz treba unga konektorja pravilno obračat, če nič drugega. 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 20 urami:

@vlaho nisi default dobu dongla zraven?

kaj to si mel prav od Xboxa ne "for windows"? 

 

drgač pa pozicija leve gobice :wub:

če bi mel še na podnu une triggerje, kot ma elite (sam ta je ca 2x predrag) bi blo noro

Ne po defaultu ni dongla poleg. Ja prov od Xboxa sm takrat kupu ker itak dela na BT zakaj bi se dongle kupoval? No pol mi je blo jasno :D

 

Men je isto ta pozicija tok boljsa in lazja za igrat da ne grem nikamor drugam. Sm mel prej pad od 360ke in sem hooked since

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 5 urami:

Ce dobis kaksnega poceni v akciji je ql.

 

Mislim, da so se najbolj poceni od teh pro controlerjev, ce primerjas cene z DS modanimi kontrolerji ipd... In ponuja dosti

 

Jaz sem kupil enega za 150 eur, zdaj jih prodajajo brez etuija v okrnjeni obliki ampak ni bilo zraven niti uni rock za zadnje gumbe in sem jih moral dokupit.. kar je malo kisla ker uni 4 kitajski kosi zeleza bi lahko obili poleg Vrzeni

 

Drugace pa dobis dodatne gobice in ne rabis kontrol freek kupovat

 

Ne dobis pa kot receno 4 rocke za zadje gumbe in nadomesten d pad, da pac ni krog oz je kriz.. in etui ipd Pizdarije, zato je bolj poceni

 

Kontroler je ql, mislim kar podoben obicnem, sam mal bolj spimpan.. neke antigrip podlage, lucke za 3 defoult programe... Nima unih aaa baterij valda in je na kabel.. na vem pa ce ima notranjo baterijo oz vrjetno ima oz koliko traja, ker imam vedno vklopljenega na kabel

 

Gobice menjas superhitro na magnet in imas ene tri razlicne opcije po visini in ukrivljenosti.. konveksne, konkavne..

 

Pa pol imas se opcijo v microsoft accesories, da remapas vse gumbe po zelji in dolocis neke sensitivity krivulje in dead zone za gobice, kar ql.. ampak ne uporabljam

 

za 150 eur Oz ce dobis kje popust je odlicna cena..sam pac da ni unih 4 zeleznih gumbov zadaj poleg te okrnjene vezije, je res malo kisel zajeb, ker mores dokupit, ce jih ze nimas in jih nebi dosti vec stalo, ce bi jih fuknili zraven v skatlo.. ker tisti ki jih nimajo so kar zajebani z ekstra nakupom

 

Aja trigerjem lahko omejis pot delovanja, da jih lahko hitreje stisnes, ce rabis hitrejsi performance.. jaz imam to vedno vklopljeno v shooterjih oz nasploh

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...