Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 3 urami:

Multiplayer je pač druga zgodba. Te vedno manj igram, ker sem star prdec in moj ego ne dovoljuje, da ga 15 letniki ownajo.

 

To pa itak

pomoje sem v WoWu in War Thunder pustil več ur, kot v vseh SP špilih combined :)

oziroma pomoje kr ziher, če ne štejemo Championship (in kasnejšega Football) Managerja.

Povezava do prispevka

Jasno WoW in FM, no competition, pol bi pa rekel da so mi skozi leta najbolj played Pro Evo in Paradoxovi ter Sid Meierovi grand strati.

 

S frendom imava multiplayer stotine na stotine ur v Crusader Kings 2 in EU4, Civ 3/4/5/6 in valda GOATu 4X iger Alpha Centauri. 
 

Sploh CK2, ta igra te lahko povleče za 200 ur, pa še sploh prav nisi začel. Vsaka igra, kjer lahko pišeš svojo zgodbo in imaš opcijo genocida bo pri meni zmagala. Boljš da nikoli ne zagrabim Rimworld in Dwarf Fortress imo.

Povezava do prispevka

Jaz pa nimam pomoje v nobeni igri nekega res bizarnega števila ur, še največ sem pomoje od MP-jarjev igral Hearthstone. To bi celo prišel na kakšno visoko cifro, če bi zraven štel čas, ko sem gledal streame.

 

Sicer pa imam dosti ur pomoje v nekih res bizarnih/offtopic igrah. Spomnim se, da smo v osnovni šoli eno celo poletje preživeli na split-screenu Medal of Honor: Rising Sun, sploh ker si lahko dal zraven split-screena še bote. To smo bili kot mulci zmožni nažigat v eno. 

 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Hočeš reči, da vse, kar ti počneš, je pot, vse, kar pa ostali, pa zapravljanje življenja? :D 

vse je pot. samo treba po poti nekam priti. 

 

zakaj ste tako užaljeni? pač imam nek drugačen pogled na to kaj je življenje. res bi lahko do večera našteval vire ... ampak

 

  • Račka +1 1
  • Trol 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Bolj po filingu je verjetno:

Supreme commander forged alliance zaradi MPja

Ostalo pa Cities skylines, pa zdej se mu bliža Diablo4

 

Zelo redko drkam igre po tem ko jih obrnem tudi če so mi best of the best, verjetno je tu izjema le kak G1 in G2, to sem pomoje obrnil po ene 2x, mogoče z dodatkom 3x

Povezava do prispevka

kar hočem rečt s tem "vse je pot" je, da smo bili pač potisnjeni v situacijo v kateri nismo imeli niti približnih orodij, da bi lahko naredili karkoli. 

 

vse kar znamo je abuse-ati zadeve. zato si tega ne smemo oponašati, moramo pa priti čez to ... zgraditi svojo orodja, svojo kulturo

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 3 minutami:

vse je pot. samo treba po poti nekam priti. 

 

zakaj ste tako užaljeni? pač imam nek drugačen pogled na to kaj je življenje. res bi lahko do večera našteval vire ... ampak

zjutri si me probal užalit zato k sem izbrala pot do več in boljših orgazmov

tko da bi rekla da ma chenier prav

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

zjutri si me probal užalit zato k sem izbrala pot do več in boljših orgazmov

tko da bi rekla da ma chenier prav

nisem te užalil. rekel sem, da se bojiš z mano pogovarjat in da sem ti neprestano grožnja tako kot je krščanska vera grožnja muslimanski. 

 

kar hočem reči je da ne smemo objokovati in se sramovati poti, ki smo jo opravili, če smo le bili v njej dovolj pristni, da smo danes drugačni. ti se na smrt bojiš življenja zato me dobesedno stalkaš in napadaš vsakič ko povem nekaj kar ni v skladu s tvojo perspektivo. 

  • Račka +1 2
  • Trol 2
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

Drugače pa vsi ki igrajo doto ali lol namečejo ven take cifre da ajde

 

Mam enga frenda ki zmer reče da skor ne igra več igric razen dote

 

Potem pa tko v doti 5k ur


Ma ja, zlahka se nabere nekaj tisoč ur v mobah. Jaz nisem by no means bil commitan v mobe, pa sem nabil par tisoč v HoN in Doti 2. Je pa to ena zvrst kjer se preigrane ure absolutno ne prenesejo v skill - kar je tudi še en razlog zakaj so moba skupnosti tako zagnojeno toksične.

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 1 minuto:

nisem te užalil. rekel sem, da se bojiš z mano pogovarjat in da sem ti neprestano grožnja tako kot je krščanska vera grožnja muslimanski. 

 

kar hočem reči je da ne smemo objokovati in se sramovati poti, ki smo jo opravili, če smo le bili v njej dovolj pristni, da smo danes drugačni. ti se na smrt bojiš življenja zato me dobesedno stalkaš in napadaš vsakič ko povem nekaj kar ni v skladu s tvojo perspektivo. 

Če je izpostavljanje tvoje lastne nekonsistence in nesposobnosti komuniciranja napadanje, pol ja, napadam te, kr navadi se. Maš isto zmožnost ignoriranja kot vsi ostali na forumu.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

Če je izpostavljanje tvoje lastne nekonsistence in nesposobnosti komuniciranja napadanje, pol ja, napadam te, kr navadi se. Maš isto zmožnost ignoriranja kot vsi ostali na forumu.

 

 

 

 

nobene nekonsistence ni. pa ne mislim te ignorirati, samo zabavno mi je. 

 

edit : 400 POSTOV YES... zdaj pa... hja nič gremo naprej. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 minutami:

Drugače pa vsi ki igrajo doto ali lol namečejo ven take cifre da ajde

 

Mam enga frenda ki zmer reče da skor ne igra več igric razen dote

 

Potem pa tko v doti 5k ur

Pa sej 5k ur od leta 2013, to je približno 500 ur na leto. To dejansko ni spet tok velik, sploh za tak špil kjer lah ena igra komot traja dlje od ene ure

 

Mi smo v roku prvih 4 let nabil vsi čez 3k ur v CSGO, kar pol če gledaš kako folk igra za platine in pusti v dost špilih čez 100 ur. Ni neke velke razlike

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 4 minutami:

nobene nekonsistence ni. pa ne mislim te ignorirati, samo zabavno mi je. 

 

edit : 400 POSTOV YES... zdaj pa... hja nič gremo naprej. 

mislim da lahko kdorkoli v tej temi priča, da si si vzel čas, da bi mi povedal, da je moj življenjski stil najmanj zapravljanje življenja, bolj verjetno pa tud ubija majhne mucke

sam od tega posta malo višje gor to ne more bit več res, ker je samo pot do več orgazmov in bolj negovanega okusa

če se ti to ne zdi nekonsistentno, bi mogoče moral ponovno uporabit čudežno zmožnost: introspekcija

aja ne moreš k je nimaš

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 7 minutami:

mislim da lahko kdorkoli v tej temi priča, da si si vzel čas, da bi mi povedal, da je moj življenjski stil najmanj zapravljanje življenja, bolj verjetno pa tud ubija majhne mucke

sam od tega posta malo višje gor to ne more bit več res, ker je samo pot do več orgazmov in bolj negovanega okusa

če se ti to ne zdi nekonsistentno, bi mogoče moral ponovno uporabit čudežno zmožnost: introspekcija

aja ne moreš k je nimaš

 

res je. za kar se ti opravičujem in sem se ti tudi opravičil. še vedno imam svoje mnenje, kar je različno je, da ga ne mislim več vsiljevati nikomur. To je bil moja velika napaka, to mi je ... delno pokazala. podam svoje mnenje in se umaknem. 

 

tako sem tudi heretiku napisal : vse je pot v smislu ... nima smisla se ukvarjat s svojo zgodovino, ključno je, da si se naučil, da je bilo to zapravljanje časa (tudi jaz sem se) 

 

ne gre za to, da ima vse smisel, vsaj ne zame, če me poznaš. pot mora nekam priti. in heretik je očitno prišel do tega, da je bilo to zapravljanje. zato "vse je pot".  izključno je bilo to "vse je pot" Heretiku napisano za nazaj. 

 

(lahko nadaljujeva na zs, ker smetiva temo)

uredilo bitje fauzo
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

ja, se opravičujem vsem. sem želel samo razčistiti s fuksijo, ker se je spet vtaknila : da nimam nobenih negativnih namenov ali whatever. ker ne mislim it na gnoj razščiščevat, mi je pa vseeno ključno, da ji povem, da sem mel narobe. 

 

če lahko naj en pobriše. 

 

  

Hernire reče pred 2 minutama:

Fauzo danes: opravičujem se ti

 

Fauzo cez 14 dni: ne morem verjet, kako ste neumni, ubijte se takoj 

pusti času čas za vse. imo ne, ampak ne morem ničesar zagotoviti. mislim da sem čez to. 

uredilo bitje fauzo
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 20 minutami:

Je pa to ena zvrst kjer se preigrane ure absolutno ne prenesejo v skill - kar je tudi še en razlog zakaj so moba skupnosti tako zagnojeno toksične.

Oboje pogojno ni res. Odvisno od tvoje osebnosti, talenta in pristopa do igre je, a boš napredoval. Recimo a boš po izgubljenih igrah šel gledat replay in analiziral napake, si delal kake zapiske, delal na mentalu, pauze med igrami, nehal z igranjem ko greš v tilt, opazoval kako igrajo high elo playerji in se učil od njih itd. ... mene je jebala nestrpnost in to, da nisem napredoval, ker sem vedno krivil ekipo, ne pa se fokusiral na svoje napake, drugače bi po moje lahko prišel relativno visoko. Pa mental mi je šel kr v kurac v lolu in sem stagniral samo zaradi pristopa do igre. 

 

Toksičnost pride lahko tudi iz tega kar praviš, ampak je žal že sama struktura igre tista, ki nujno poraja meltdowne. Obstoj junglerja in kill steal mehanike recimo. Ne vem, kot da bi igral street fighter 1 na 1 zajeban fight in naenkrat uleti še en frend tvojega nasprotnika in te nabijeta 2 na 1. Medtem pa tvoj jungler recimo afk neki farma za boljšo prihodnost ali pa celo sam umre v ponesrečenem ganku, ker nima skilla. Izgubiš igro dobesedno zaradi nefer pogojev in selektivni spomin naredi svoje, da pozabiš obratne situacije, statistiko in zakon velikih številk. Ali pa nekomu rečeš naj absolutno ne naredi nečesa, on naredi točno to in izgubite igro po 40h minutah borbe, adrenalina in potnih rok. To je tisto, kar te fukne na obrate. Nisem nikoli o tem razmišljal ampak ja, na dolgi rok verjetno ni dobro za mental, da si leta na istem levelu.

 

V mobah napreduješ če imaš analitičen um, znaš kontrolirat svoje emocije (to je pomebno na več ravneh) in imaš smisel za strategijo in mind games. Po moje so to top faktorji poleg mehanike valda. Bi pa odsvetoval vsem te igre, razen če nisi zmožen igrat par iger na teden, pol je fun.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...