Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Oboje pogojno ni res. Odvisno od tvoje osebnosti, talenta in pristopa do igre je, a boš napredoval. Recimo a boš po izgubljenih igrah šel gledat replay in analiziral napake, si delal kake zapiske, delal na mentalu, pauze med igrami, nehal z igranjem ko greš v tilt, opazoval kako igrajo high elo playerji in se učil od njih itd. ... mene je jebala nestrpnost in to, da nisem napredoval, ker sem vedno krivil ekipo, ne pa se fokusiral na svoje napake, drugače bi po moje lahko prišel relativno visoko. Pa mental mi je šel kr v kurac v lolu in sem stagniral samo zaradi pristopa do igre. 

 

Toksičnost pride lahko tudi iz tega kar praviš, ampak je žal že sama struktura igre tista, ki nujno poraja meltdowne. Obstoj junglerja in kill steal mehanike recimo. Ne vem, kot da bi igral street fighter 1 na 1 zajeban fight in naenkrat uleti še en frend tvojega nasprotnika in te nabijeta 2 na 1. Medtem pa tvoj jungler recimo afk neki farma za boljšo prihodnost ali pa celo sam umre v ponesrečenem ganku, ker nima skilla. Izgubiš igro dobesedno zaradi nefer pogojev in selektivni spomin naredi svoje, da pozabiš obratne situacije, statistiko in zakon velikih številk. Ali pa nekomu rečeš naj absolutno ne naredi nečesa, on naredi točno to in izgubite igro po 40h minutah borbe, adrenalina in potnih rok. To je tisto, kar te fukne na obrate. Nisem nikoli o tem razmišljal ampak ja, na dolgi rok verjetno ni dobro za mental, da si leta na istem levelu.

 

V mobah napreduješ če imaš analitičen um, znaš kontrolirat svoje emocije (to je pomebno na več ravneh) in imaš smisel za strategijo in mind games. Po moje so to top faktorji poleg mehanike valda. Bi pa odsvetoval vsem te igre, razen če nisi zmožen igrat par iger na teden, pol je fun.

kul zapis

 

samo a ni kill steal že kot koncept bolj posledica prvega odstavka? Oz. rečeno drugače : ali kill steal zares obstaja in ali ne bi vsakič ko si pizdil nad KSjem imel boljše možnosti, če ne bi? 

Povezava do prispevka

moja grupa, ki je igrala Doto ni bla nič toksična

 

sej je res dost toksičnih igralcev, samo mi se nismo tok sekirali a bomo zgubili ali zmagali, pa fix smo imeli par troll zmag kjer so se nasprotniki razpucali na nas 

 

I guess je to tudi nek toksičen pristop do igranja, ampak kot sama ekipa smo pa vedno bli dobrodošli in se zajebaval. Skupi smo tud kasneje igrali PUBG pa Ring of Elysium pa je blo s to grupo vedno primarno to, da se snemamo in sprobavamo self imposed challenge, npr. ubit koga z motorjem pa dobit kill iz najdlje :D 

 

edit: razumem pa, da je treba najprej tak folk najdt, kar pa rabiš tudi srečo. Mi smo bli povečinoma Slovenci, Hrvati, Švedi in Američani

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse z veliko večino se strinjam, absolutno potrebuješ te lastnosti za napredovanje, ki jih pa velika večina igralcev mob nima. Zelo podoben presek igralcev je kot v MMOjih. Tam imaš maso igralcev z 10.000+ ur, pa so nič boljši od legit journeymanov. Zelo podoben trend sem zasledil v Mobah. Velika količina ljudi, ki se aktivno ne trudijo izboljšati, vsi drugi so jim krivi in tako naprej. Pa tle govorim za vse možne MMRje, igral sem s folkom, ki je bil na pro circuitu, pa tudi z največjimi gnoji v pickupih, solo in grupno. Na vsakem levelu je moba community bolj toksičen in annoying od ostalih - moj osebni občutek. Pa sem igral(in kontributiral) v jebeno toksičnih communitijih, mobe so something else. 
 

@Weraziel Moje ekipe so bile vedno “zdravo tekmovalne”, to je marsikomu absolutni toksicizem, sam če je malo trash talka in provokacije toxic, so be it. :) 

 

 

Povezava do prispevka

dečki, kva kej gledate po tvju zadnji cajt?

Jaz sem pogledal do konca Siren na Netflixu, posneto tekmovanje med policistkami, bodyguard bejbami, gasilkami, olimpijskimi športnicami, vojakinjami in stunt doubles. Treba rečt, da tole rata kr fuknjeno proti koncu, kljub temu da se ne smejo tepst, igrajo med drugim capture the flag na malem otoku. Priporočam, ni veliko epizod.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

 

 

edit: razumem pa, da je treba najprej tak folk najdt, kar pa rabiš tudi srečo. Mi smo bli povečinoma Slovenci, Hrvati, Švedi in Američani

 

EZ pz, ko si pa delal ekipo iz ljudi.


Zdej pa naredi eno netoksično uspešno ekipo s Turkom, Angležem, Italijanom in Rusom. :)))) 

Povezava do prispevka

@Buzzkill ma ja, Dote nism zares nikol igral competitive, ker sem gledal te razne TIje in Majorje in videl, da nimam pojma :D zato smo se našli tapravi, sej smo sprobaval zmagovat, ampak nismo bli pa lih štručkoti (če je kdo v nasprotni ekipi vzel Phantom Lancerja sem že vedu, da bomo zgubil :D )

Sem pa bil z drugo grupo zelo competitive v CSGO pa ajde PUBG tud mal kasnej. Če lah za karkoli rečem, da vem kaj delam, je to CSGO. Zih sem bil kje toxic, samo tam se nimaš nič za zajebavat na višjih levelih. Sem pa tudi pomagal komu, da se jim zviša rank, upam da to zbije moje toxic točke :D 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

 

EZ pz, ko si pa delal ekipo iz ljudi.


Zdej pa naredi eno netoksično uspešno ekipo s Turkom, Angležem, Italijanom in Rusom. :)))) 

Ja sej zato sem prej dodal, da vem da je tudi element sreče tu. Jaz grem stran od preveč toksičnega okolja. Zato tudi dolgo časa nisem hodil na Gnojišče. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 5 minutami:

Fauzo: desetletja študija hardcore filozofije in druženja v elitnih krogih, normiji berejo self help knjige,

 

Spet Fauzo:

 

img_1_1700479860495.thumb.jpg.f08312ae102b99cb335977ad6eee86f9.jpg

pravim, da moraš vzet nase, da nismo imeli pojma. da so bile vse naše interpretacije kulture zgolj interpretacije - brez duše. dušo si je treba šele izboriti. razrušiti vse kar veš, pustiti to kar čutiš.  zdaj pa mogoče prenehamo s to debato. mi smo ljudje, ki ne razumejo kulture, ker smo bili rojeni v brezkulturo 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

dečki, kva kej gledate po tvju zadnji cajt?


Jaz vsak večer pogledam par epizod Friends. Pa trenutno sem ponovno štartal Deadwood.  Tudi Two and a half men in Big Bang theory se ne morem naveličat. Počasi napredujem tudi skozi Breaking Bad.
Od novejših filmov pa bolj malo. Trenutno imam na seznamu za ogled War Dogs in Dumb Money. Na čakalni listi pa še Killers of the Flower Moon.
Problem pri meni je, da večinoma stokrat gledam eno in iste klasike (npr. Wolf of the Wall Street, Scarface, Goodfellas, Sergio Leone filme ..). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

dečki, kva kej gledate po tvju zadnji cajt?

Nič, ker je_vse_najslabše

 

Sem gledal Succession, "dobro je za koga je" serija, ampak za najboljšo HBO serijo ever, kot jo marsikje oglašujejo, ji precej zmanjka

 

Ful pogrešam kakšno grandiozno HBO serijo tipa Sopranos, OZ, Six Feet Under, Wire, Band of Brothers ... Pa ne rabi bit neka pripovedna mojstrovina, mi je čisto dober nivo zgodbe a la OZ, ki ima pač zelo povprečno zgodbo, ampak ko uletijo te larger than life protagonisti, ti postane prav vseeno za zgodbo. Ko naciji pretepajo folk, Poet piše rime, Adebisi z zobotrebcem v ustah rejpa naključnega sojetnika, Kareem Said daje govor o "religion of peace", ko uletavajo neke totalne karikature a la Supreme Allah, meni je to bilo top. Povprečna oziroma celo na čase slaba zgodba z legendarnimi liki lahko res marsikaj naredi

Povezava do prispevka

The Wire in Sopranos sta itak nad vsemi, Succession bi pa jaz že dodal poleg teh ostalih omenjenih. Skupaj kot celota mi je razumljivo, zakaj je folku všeč, edina serija, ki sem jo gledal nedavno nazaj, pa da sem bolj not padel je Better Call Saul.

Succession je basically preslikava realnosti na takem uber-family-ki-ima-preveč-denarja nivoju. :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Pogledal Rome že petič, zdej bom začel z Gen V, upam da je dober kot The Boys.

 

Od filmov me nič ne vleče, bil sem hyped za Napoleona, ampak glede na prve vtise zgleda, da se je Ridleyu zrolalo. 
 

Tko-tko.

 

Najprej sem mislil, da bo neka college scena serija. Pol pa drek zadane ventilator po tretjem delu in rata kar brutalno vseskp. Tud mal cameotov likov iz The Boys je notri oz. najavi novo sezono The Boysov.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 minutami:

 

no dej mal pokomentiraj, mam zloadanega, ampak je zaenkrat na "backlogu"

Tak light The Boys. Ni glih tam, je pa zabavno. 

 

Sem pogledal The Creator film. Precej razočaran. Vsega preveč in premalo časa, da bi izpadlo smiselno.

 

A Murder at the end of the world - serija istih ljudi k so naredli The OA. Zaenkrat je kul.

When Evil Lurks - grozljivka, film. Odličen.

Madeo - korejski triler. Odličen.

 

Čuvari formule - srbski. Fenomalen, pa še v kinu.

 

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...