Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Ko smo ravno pri paketih..

A je kdo imel kakšno sumljivo izkušnjo s pošiljateljem Eagle Express?
Danes mi je namreč GLS pripeljal nek paket z odkupnino 50 €. Pa noben v bajti ni nič naročal. Škatlica neka lahka. Itak sem zavrnil.

 

Zajebal si, mogoče bi dobil kaj full dosti bolj vrednega. To se bogataši igrajo igrico in testirajo folk (pošiljajo dragocenosti random folku) pa včasih fuknejo notri kako Rolex uro ali biserno ogrlico in podobno... pa sprobajo ljudi, če bojo zagrabili za srečo ali jo izpustili iz rok.

 

Že spet tudi NPM resnice!

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse: Komu si zdaj dolžen teh 86 €? A Fedexu ali prodajalcu iz Japonske al carini? 
Dejansko jaz ne bi storil ničesar, ker če je 2 meseca že od nakupa in prevzema je to pač njihov problem. Namreč to, da se po toliko časa spomnijo na neke kao dodatne stroške mi je malce hecno/sumljivo.
Če si res prepričan, da je bilo vse poravnano naj kar vložijo tožbo, pa boš videl kaj bo sodišče odločilo. Ker čisto možno je, da nekdo samo poskuša izstisniti kak dodaten € na račun naivnih.
(Edini problem tukaj je, če RES res ne gre za nateg in je krivda dokazano na tvoji strani, da boš imel potem dodatne stroške še s sodiščem.) 

edit:
Oz. vsekakor upoštevaj to, kar je svetoval Slinch.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 51 minutami:

Povej kej več

 

Kje si kupil, si plačal davek, kaj ti piše na računu, kakšne papirje si moral izpolnit ob uvozu, kakšno dokumentacijo si prejel ob prevzemu paketa. Lahko tuji na ZS

 

- če veš da bi moral plačat, samo si upal, da ne bo treba, pol plačaš valda

- če nisi vedel da moraš plačat, ampak thinking back on it je bilo presenetljivo malo stroškov, pol boljše da plačaš I guess

- če si fix da si vse poravnal in nisi nič dolžen, pol kontaktiraj akos, ti bodo znali svetovati, samo imej valda vsa dokazila ready, da ne boš izpadel noob

Preko nemškega ebaya, plačal sem pač tok kokr je bla cena na ebayu. Mogu sem poslat potrdilo, da sem to naročil na ebayu, pol da sem plačal, torej od spletne banke skrinšot, in tretji dokument mogu sem mogu napisat specifikacije predmeta. Ne vem kaj bi jim plačal, če mi nikoli niso nobenega računa izdali. Po mailu sem dobil prazne obrazce da jih izpolnim in navodila kaj moram poslat, to sem naredu, pol sem dobil paket, čez dva meseca pa opomin, da sem jim dolžen 82 eur. Ob prevzemu paketa sem dobil samo te japonske papirje z navodili za uporabo in garancijo.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 10 minutami:

Mogu sem poslat potrdilo, da sem to naročil na ebayu, pol da sem plačal, torej od spletne banke skrinšot, in tretji dokument mogu sem mogu napisat specifikacije predmeta.

 

Po mailu sem dobil prazne obrazce da jih izpolnim in navodila kaj moram poslat

 

Si na katerem od dokumentov podpisal / označil, da jih pooblaščaš za uvozne postopke? Nekoč sem od fedexa dobil obrazec s temle precej jasnim sporočilom:

image.png.ab11e63c3ce03b0f0e81d658be5c2ad8.png

 

Zadnji fedey obrazec (lani) je bil z malo manj jasnim:

image.png.dace6bf86db69ad0bc515c0e8b402e38.png

 

Sicer pa sej si zračunaj, sigurno veš, če si plačal davek, če nisi, pol ga morš zdaj. Ni to prometna, da se lahko izgovoriš na koga drugega :D (sori)

 

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

 

sram vas je lahko

 

pa še Justina Timberlaka so aretirali zaradi vožnje pod vplivom alkohola :O

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Zaradi vožnje pod alkoholom je moj dober prijatelj izgubil vozniško. Hvala bogu, da ni bilo nobenega poškodovanega; zgolj svoj avto je konkretno razbil. 
Hočem pač rečt, da se s tem ni za šalit., Pleh je pleh, življenje pa življenje. 

Začel sem brat post in po "izgubil" sem bil ziher, da bo izgubil življenje

 

Pol pa sam vozniška :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 47 minutami:

Začel sem brat post in po "izgubil" sem bil ziher, da bo izgubil življenje

 

Pol pa sam vozniška :D 

fak isto, prav sem si mislu pizda dacapo no, ne moreš tako formulirat tega stavka :D Bolj bi blo smiselno "so mojemu prijatelju vzeli vozniško", ali "je bil ob vozniško" ... Ki še ta "dober prijatelj" se po navadi pol nanaša na kej bolj emocionalo heavy.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Ajde, nisem zdaj nekaj ekstra formuliral. Ampak bi pa moralo bit dovolj razumljivo. Ali bi moral "izgubil" dati prav posebaj v narekovaje in boldano?? ;) Bože mili. Na FORUMU smo, ni zdaj da bi tekmovali v pravopisu. 

Namreč, če nekdo bere objavo, ki je dolga vsega skupaj dva stavka in se izgubi po deveti besedi, mi to tudi nekaj pove o bralcu. Žalostno pač.
In ja, "izgubil je vozniško" je pač prispodoba, ki si jo na soc.omrežjih komot privoščimo. Boli me đoko za bolj smiselno osnovnošolsko (kao po pravopisu):  "... so mojemu prijatelju odvzeli vozniško dovoljenje.". 
Dočim prijatelj pa je pač prijatelj. To je najvišja stopnja, ki je ne moreš enačit z npr. kolegom.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 39 minutami:

Ajde, nisem zdaj nekaj ekstra formuliral. Ampak bi pa moralo bit dovolj razumljivo. Ali bi moral "izgubil" dati prav posebaj v narekovaje in boldano?? ;) Bože mili. Na FORUMU smo, ni zdaj da bi tekmovali v pravopisu. 

Namreč, če nekdo bere objavo, ki je dolga vsega skupaj dva stavka in se izgubi po deveti besedi, mi to tudi nekaj pove o bralcu. Žalostno pač.
In ja, "izgubil je vozniško" je pač prispodoba, ki si jo na soc.omrežjih komot privoščimo. Boli me đoko za bolj smiselno osnovnošolsko (kao po pravopisu):  "... so mojemu prijatelju odvzeli vozniško dovoljenje.". 
Dočim prijatelj pa je pač prijatelj. To je najvišja stopnja, ki je ne moreš enačit z npr. kolegom.  

ma lej sej ni neki bed, samo pač si začel stavek kot da je nekdo umrl

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 8 urami:

Pri kurwah je pa v enemy izmed game studiev (linkedin Jacek Piórkowski) ki ima kot pogoj za delo: nage saune z njim...sem na telefonu ne morm dat slik ampak boste hitr najdl.

 

Zdaj sem tole poglejal, kje pa je tokrat white knight buzzkill? Ko studio blocka redneck conspiracy theoriste, ki opletajo s pedophile-loversi, se je vredno borit (ker čisto slučajno podpirajo tvojo agendo), tole pa je malo preveč mid. :D 

 

image.png?ex=6672c5b9&is=66717439&hm=b5a

 

968f35143b6ff7b08ab8ed0246cded10.png

 

ostalo dajem v spoiler

 

Spoiler

Pca33TycSjeUJVps1fZwPg.png?format=webp&q

 

ZmTqM0pATmWOmyQZk2-zTg.png?format=webp&q

 

image.png?ex=6672c61f&is=6671749f&hm=cc6

 

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 24 minutami:

Zdaj sem tole poglejal, kje pa je tokrat white knight buzzkill? Ko studio blocka redneck conspiracy theoriste, ki opletajo s pedophile-loversi, se je vredno borit (ker čisto slučajno podpirajo tvojo agendo), tole pa je malo preveč mid. :D


Kolk da hot zvuči obvezna savna s poljskim šefom, bom kr reku da sem v kampu “ni primerno”

 

Linkal bi pa itak ko bi prišlo na far right conspiracy twitter, plz.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...