Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj točno te pa zanima, @tomazek? :) 
Dejansko sem iz bajte (ki je bila sicer v lasti njenih sorodnikov, ampak so me uradno "vpisali"  in za katero sem plačeval vse stroške in davke in zavarovalnico) odnesel samo PC, Playstation 3, TV, Hifi sistem in par kovčkov z oblačili ter dve škatli knjig. Plus to, da sem bajto obnovil skoraj izključno s svojim denarjem in kreditom (+ avto, ki sem ga že prej kupil in dal pisati nanjo). To je pa to.  Konec zgodbe.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 21 minutami:

Drgač si se fural v LJ al prav šel živet tja, ko si dobil ta job?


V ponedeljek zjutraj sem šel in prišel v četrtek pozno zvečer domov. Petke sem nekaj malega delal od doma, vikende sem imel pa vse fraj.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Brez odškodnine si šel? Nisi mel računov od adaptacije? Zakaj smo moški tolko bolj ponosni in gremo raje v gatah in bosi fkraj (samo ponos vzamemo), ženske pa se tak rade tožijo za minulo delo, tudi če samo z Mercator vrečko pridejo k bajti?


Jaz sem pač tak. Pa ker je do tega prišlo kar hitro se mi ni dalo niti kaj dosti razmišljat. Itak, da sem bil iz sebe... Ampak v nobeno tožbo/razpravo karkoli nisem sploh želel it. V glavi sem imel samo to, da bo sin OK (žena takrat ni imela niti zaposlitve). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 33 minutami:

Kaj točno te pa zanima, @tomazek? :) 
Dejansko sem iz bajte (ki je bila sicer v lasti njenih sorodnikov, ampak so me uradno "vpisali"  in za katero sem plačeval vse stroške in davke in zavarovalnico) odnesel samo PC, Playstation 3, TV, Hifi sistem in par kovčkov z oblačili ter dve škatli knjig. Plus to, da sem bajto obnovil skoraj izključno s svojim denarjem in kreditom (+ avto, ki sem ga že prej kupil in dal pisati nanjo). To je pa to.  Konec zgodbe.

evo to je pravi gejmr

 

tud ce spi pod mostom, vazno da ima svoje orodje :p

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Dobro si naredil, naj ti ne bo zal. S casom se itak vse uredi in zdaj imas cisto vest. To je najbolj vazno. Itak ce bi se tebi placevala bi imela manj za sina ipd.. malo morea oceni kaksna je in za kaj po zagknla dnar imo


Niti procent mi ni žal. Proti vsem pričakovanjem, ker prvi dve leti po ločitvi sem bil kar precej zmeden.  

Povezava do prispevka

Dovolj dolgo ste nas teptale. Poznam dosti več zapostavljenih moških v partnerskem odnosu kot žensk. Ampak na koncu sodniki itak verjamejo ženski, ki se znajo vse po vrsti na silo cmerit in igrati žrtev, moški pa smo vajeni drek gutat in smo tiho pa najebemo. Ne čudno, da se potem enemu na 1000 odpelje in naredi kar nebi smel...

 

MLM - male life matters!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

 v ulici imamo pa eno obratno situacijo

 

imenujmo ga Charles (ker ma rahlo valovite lase in pleso) je bil najprej porocen z eno in imel 2 hcerki 

potem sta se locila in lepa Helena je odsla. verjetno je takisto pobrala, takrat se, PS1 in fritezo

potem je prisla Diana (ker ima kratke lase)

in vzela kredo in sta obnovila fasado grascine

Charles je Diano prevaral s Camillo (ker je imela prej podobno frizuro plus sirse boke od Diane)

hotel je da se Diana izseli

pa se ni mogla, ker nima dovolj denarja, da bi odsla

Diana sedaj zivi v zgornjem nadstropju

spodaj pa Charles s Camillo in Diani stalno nagaja in se hodi v njeno kopalnico tusirat, ko je ni 

Povezava do prispevka

btw, fritezo sem jaz naknadno dobil nazaj po kakšnih treh letih, ker je nekaj pospravljala in je nabavla novo. :) pa sem vzel, kaj naj. Pa še top ekonom lonec (skoraj nikoli sicer uporabljan, ampak res nek "fancy" in drag), ker pač ni imela prostora in tudi kuha skoraj nič.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ja sam pol bi ona zahtevala prezivnino 100% tak da fair traid.. pa te locitvene tozbe ce se ne strinjas lahko kar nanesejo in se zavlecejo

Kako preživnino? Z dobrim odvetnikom dokazat, da je slaba mati (službe ni mela pravi) in pobasat odškodnino z otrokom vred. Potem pa ji na 3-4 tedne poslati MMS jajc in šupka, pa vprašati kako kaj življenje in da upaš, da je ok. Saj je navsezadnje ona mela kaprice in šla.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Kako preživnino? Z dobrim odvetnikom dokazat, da je slaba mati (službe ni mela pravi) in pobasat odškodnino z otrokom vred. Potem pa ji na 3-4 tedne poslati MMS jajc in šupka, pa vprašati kako kaj življenje in da upaš, da je ok. Saj je navsezadnje ona mela kaprice in šla.


Ni bila slaba mati in še danes ni. Zato o tem sploh nisem želel debatirat. Pač, jebeš €. Ker je bil pubec takrat star 5 let sem si podzavestno mogoče celo predstavljal, da bo mama boljše skrbela zanj, ker pač... mama. Sicer pa je že od ločitve pri obeh, ker se dejansko  vse dogovorimo bp. Z moje strani raje zaključimo, itak je zelo osebno in ker še sam točno ne vem, zakaj smo se razšli, težko sploh nekaj komentiram. Lahko še edino napišem floskulo: "tako je bilo pač usojeno"  in to je to :)  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

To je moja poanta. Ne glede na to kaka mati in šenska je, v 96,3% se verjame njej. Po drugi strani pa vem za primer, ko je moški dobil skrbništvo in mati celo nekoliko poznam, pa ni noben đanki ali pijanka... sem bil presenečen.

Ma ja ne vem glej.. jaz sem vesel, da nimam teh problemov in to je to ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...