Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

A pol smo ugotovili, če je med GOTG glasovalci kak AE? Meni so se zdeli vsi člani legitimni

 

Drugače pa je zih kdo, ki zagovarja nasprotna mnenja for the lulz, saj maš svašta uporabnikov. Edino nek 100 % domoljub manjka, da bi bil protiutež Rupetina hejterski trojici :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 37 minutami:

Drugače pa je zih kdo, ki zagovarja nasprotna mnenja for the lulz.

 

Tole mi drgac ne bo nikol jasno. sej mejbi sem prestar in ce bi bil spet najstnik bi mi blo mogoce zabavno. Sam se lepo vidi kako te forcie for the lulz poj preprastejo v dejanska prepricanja. 

tko kot zajebancije o crnskih kurcih pisejo latentni homoseksualci, in rasistecne opazke talajo "prikriti" rasisti...ker pac it is all for the lulz. :rolleyes:

Povezava do prispevka

Mnja IMO premalo težo daješ kontekstu, kjer je nekaj napisano.

 

Recimo če bi gledal v vakuumu lajnerje, ki letijo po Konzolcu... Bog pomagaj, sam še po policista / FBI agenta / najbližjega beara greš lahko :D  V resnici imaš pa zares hateful / toksičnega vedenja in kreganja ful ful FUL malo, glede na tone contenta, ki ga ta del foruma sproducira.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 3 urami:

Sleepy Joe je mene razočaral ravno zaradi tega, ker je probal roastat nazaj. Pač kot prvo v roastanju Trumpa ne bo premagal, kot drugo pa bi ga neka pokončna, nežaljiva drža spravila dlje ... Je pa verjetno težko, ko Trump okoli seje polresnice kot na sejmu :D. Fun fact: med drugim je Trump Bidena roastal, ker skos nosi masko. Dobesedno mu je rekel: jaz ne nosim maske kot on, on jo skos nosi (pa zraven un Trumpeljski smirk, kao lejga propalico z masko). Skratka. Človek obrača, bog obrne al neki

 

Sem pogledal vecino (ker mam rad prizadete stvari), biden se je spustil na trumpov nivo predvsem takrat, ko mu ta ni pustil do besede. Tako da je slo predvsem za moderatorski fail, ker niso uspesno zagotovili da lahko nekdo neovirano govori. Bi pa res lahko boljse izpeljal, biden mogoce izpade solidno samo zato ker nasproti stoji trump, drugace je kar antipatik. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Kdo trosi hejt do koga

 

Navedek

kar niso radi odkrito med rl ljudmi?

Applyji to pravilo na vse angel "social experiment" larpe in.. ja, ni blo ne

 

Men je blo tut zabavno pred leti larpat doloceno stvar o meni ki ni bla res.

 

Dejansko zabavno k ti potem cez cas nekdo to vn vrze kot poskus da te uzali al neki.

 

LP

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...