Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 24 minutami:


Nope. Nisem slikal :) Ker je bilo vedno bolj ali manj "na hitro". Ampak ti povem, da ni kaj dosti mlaskanja (ker to ni velika stvar, eno poješ v treh-največ-štirih ugrizih, no, odvisno pač). Razen če si jih naročiš veliko, tudi bolj mlačne so še užitne ali pa pač pogreješ v mikrowelle, čeprav sveže so itak najboljše, ravno prav hrustljavo/mehko testo in ok nadev. )

To so njihove slike rolic iz fejsbuka, pač za lažjo predstavo:

rolice2.png.24d2c7d3d452413a3c395813d6d94898.png rolice1.png.e319b236afab79a37bdb228060015dd8.png

 

Fak nemorem verjet kako so se kruhki iz Gorjanca razpasl po sloveniji. Vcasih so bli dobro varovana skrivnost Gorenjske. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 2. 10. 2020 at 18:02:

Fak nemorem verjet kako so se kruhki iz Gorjanca razpasl po sloveniji. Vcasih so bli dobro varovana skrivnost Gorenjske. 


To ne poznam, ampak omenjeno MB Skopje je makedonska restavracija. Imajo pa seveda tudi veliko drugih jedi, tudi bolj "unikatnih". 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 28 minutami:


Nope. Nisem slikal :) Ker je bilo vedno bolj ali manj "na hitro". Ampak ti povem, da ni kaj dosti mlaskanja (ker to ni velika stvar, eno poješ v treh-največ-štirih ugrizih, no, odvisno pač). Razen če si jih naročiš veliko, tudi bolj mlačne so še užitne ali pa pač pogreješ v mikrowelle, čeprav sveže so itak najboljše, ravno prav hrustljavo/mehko testo in ok nadev. )

To so njihove slike rolic iz fejsbuka, pač za lažjo predstavo:

rolice2.png.24d2c7d3d452413a3c395813d6d94898.png rolice1.png.e319b236afab79a37bdb228060015dd8.png

mater ponavad morš v šilc temo pogledat da najdeš kej tolk neužitno izgledajočega

in to rečem kot redna avtorica in uživalka hrane, ki izgleda kot kup bruhanja

zlahka verjamem da je dobr za jest, sam izgleda mi pa k pripomoček za žvečine vaje

Povezava do prispevka

@Fuksija na njihovih slikah pač izgleda tako, kaj morem. Lahko pa rečem, da niti slučajno niso žvečilne vaje (testo je odlično, ravno prav pečeno, notri pa je bogat, svež in vroč nadev po izbiri).  Se pa definitivno strinjam, da to ni nobena umetnost ali kakršen koli kulinarični biser. Pač, tisto: dokaj poceni, dobro in komot za kakšno malico.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 minutami:

@DaCapo
http://www.kruhkerija.si/

fuksija neceni knjige po platnicah :D

 

Iskreno vsakic ko pridem v Slo si privoscim dostavo krhukov. Zal je Gorjanc prevec iz poti oz nikol na poti da bi sel tja sam na to, ampak so priblizki tud vredu :)

dobesedno zraven sem napisala da zlahka verjamem, da je dobr

še svojega prehransko avtističnega moža sem navadila, da stvari lahko izgledajo ogabno pa so pol kr carske

sam če si restavracija k hoče neki prodat pa ne vem no, ziher obstaja način da bi boljš izpadlo

Povezava do prispevka
lizz reče Dne, 2. 10. 2020 at 18:46:

zgleda ze, je pa average

rajs pico pojem k pa te kruhke


Pizza je drugo. Ti kruhki so (stokrat že omenjeno) bolj ali manj za kakšno malico, predjed... Poleg tega sem se pizz že skoraj preobjedel. Calzone pa tudi ne spada v razred "polnjenih kruhkov/rolic".  

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 51 minutami:

@DaCapo
http://www.kruhkerija.si/

fuksija neceni knjige po platnicah :D

 

Iskreno vsakic ko pridem v Slo si privoscim dostavo krhukov. Zal je Gorjanc prevec iz poti oz nikol na poti da bi sel tja sam na to, ampak so priblizki tud vredu :)

Sem šel ene pet let nazaj ker je folk hvalu.

 

Random pizza je boljša, svež kruh s putrom tud. 

 

Se pridružujem mnenju da je ena najbolj overrated zadev.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

model, daj dojami, to tvoje avtistično spammanje ne deluje ampak so dobesedne smeti

 

to bi lahko dojel iz replyja "včeri sem končno zvedel kaj to tvoje spammanje je"

glede na to da se zgleda to dogaja že kak teden

 

dobesedno kup otrok na polu spammate s temi memeti in se špilate neko vojno kot največji faking otroci

sori sam res me ne zanima, razumem da bi se rad igral ampak sori, ne.

realno ne vem zakaj ti sam nekdo ne prbije bana za to smetenje

O teh irony.

 

Največji spammer političnega sranja iz temnih kotov interneta bi bannal ostale. 

 

Da fuk.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 40 minutami:

O teh irony.

 

Največji spammer političnega sranja iz temnih kotov interneta bi bannal ostale. 

 

Da fuk.

Model ne vidi razlike postanja v gnoj temi, kjer si imel tudi ti konstantne osebne napade, ker ne premores kapacitet za karkol drugega  in izven gnojne izbe kjer model iz ljubega miru zacne srat. No sj ti si bil isti ampak mas saj izgovor da je bil gnoj in nisi znal ne hodit v mojo temo ker si bil presibak. Tko si zahajal not vsak dan in vsak dan razburjeno napadal ker nisi prenesel nicesar kar se ni poklopilo s tvojim pogledom.

 

Oh teh irony. 

 

Bonus pike za tvoje naci moderiranje teme v bt, si pokazal svoj pravi obraz diktatorcek

 

Lah se sam poberes

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 32 minutami:

Model ne vidi razlike postanja v gnoj temi, kjer si imel tudi ti konstantne osebne napade, ker ne premores kapacitet za karkol drugega  in izven gnojne izbe kjer model iz ljubega miru zacne srat. No sj ti si bil isti ampak mas saj izgovor da je bil gnoj in nisi znal ne hodit v mojo temo ker si bil presibak. Tko si zahajal not vsak dan in vsak dan razburjeno napadal ker nisi prenesel nicesar kar se ni poklopilo s tvojim pogledom.

 

Oh teh irony. 

 

Bonus pike za tvoje naci moderiranje teme v bt, si pokazal svoj pravi obraz diktatorcek

 

Lah se sam poberes

 

 

Aha, ne spammas izven gnoja, pol pa jokas kt najvecji pezde naokol ker ti zbrisem nekaj tega spam sranja v beli tehniki. Nisi spacal niti enega produktivnega posta tam. Cisti gnoj.

 

Pol pa pozivas h bannanju ostalih. Kako to da te ne raznese od vse te ironije. 

 

Pejt se zdravt, resno. Predn koga zastihas s temi svojimi psihosocialnimi motnjami.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 24 minutami:

Model ne vidi razlike postanja v gnoj temi, kjer si imel tudi ti konstantne osebne napade, ker ne premores kapacitet za karkol drugega  in izven gnojne izbe kjer model iz ljubega miru zacne srat. No sj ti si bil isti ampak mas saj izgovor da je bil gnoj in nisi znal ne hodit v mojo temo ker si bil presibak. Tko si zahajal not vsak dan in vsak dan razburjeno napadal ker nisi prenesel nicesar kar se ni poklopilo s tvojim pogledom.

 

Oh teh irony. 

 

Bonus pike za tvoje naci moderiranje teme v bt, si pokazal svoj pravi obraz diktatorcek

 

Lah se sam poberes

 

 

He was a chud and good at his job, but he committed the ultimate sin—and reeeeed against other normies gone alt right. TRANNY communist jew muslims  tried to kill him, but got the White Race he loved instead. Framed for sperging now he prowls the badlands...an chud hunting diktatorčki v BT ...a bounty hunter...a /pol/ack

77eaf1478f95471191fdbb617ee0c463-imagepng.png

Povezava do prispevka

Se pridružujem komentarjem, da so kruhki iz Kruhkerije god-tier roba. Bil 2x tam, obakrat mi je šlo na jok od vsega dobrega.

 

Itak da ne boš Michellinove ekipe / Atomica pošiljal tja gor, ma ko tak simple meal so pa nori. Ko Britney Spears Toxic al pa Metallica Enter Sandmand, samo da so pečen kruh, al neki :D

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...