Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 4 minutami:

Ma standardne krčevine. Sam tebi so entertaining Kmetija in Ameriške predsedniške debate, tako da ti bo zihr tudi tole. :D

Ma iskreno nisem še enega dela Kmetije gledal, to primerjavo vlečem bolj iz predvidevanj, kako ta show zgleda :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 12 urami:

Na nivo,  a tok da mal lepš napišejo meni. Da ne pišejo pohan pšanc, ampak v ocvrt v hrustljavih drobtinah? Enkrat sem videl nekje, je pisalo mesne kroglice v paradižnikovi kopeli. Isot k čufti sam 5€ dražje.

 

Te domače gostilne naj ostanejo domače gostilne. Če želijo na višji nivo spravit, naj malce prenovijo, lepše krožnike nabavijo, kaj drugega od lašega pa cvička in še zmeraj so lahko vrhunske z višjo dodano vrednostjo.

 

Antonac gostilna

 

pica.JPG

 

Ubistvu imam občutek kot da so za preživetje pustil oldschool pizze, za dušo pa mali dela takole

 

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g8556691-d13336285-Reviews-Gostilna_in_pizzerija_Antonac-Ivancna_Gorica_Lower_Carniola_Region.html

 

glej slike...

Povezava do prispevka

^Tudi jaz sem potreboval ogromno časa, da sem se lahko uprl tem premium burgerjem, ker je bil še vsak, ki sem ga probal ogaben (a na sliki več povabljiv). Itak sem pa vso voljo do meka izgubil, ko smo izgubili McCountrya. Enkrat dvakrat na leto grem zapohan na meter dablčizov&bigmekov, sam ni to to.

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka

McCountrya so preden so ga ukinl, še enkrat umes nerfal.  McCountry je bil zato dober, ker je bil najbolj balkanski burger v McD, narejen na tak modern ameriški način.
- vsa klasična zelenjava, paradjz solata in čebula na kolobarje 

- pleskavica s svinjino

- edini burger v McD z gorčico

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

včer sem šel na BBQ Billya v mekiča, kok je pa to slab burger, neki šibki polokusi, neprijeten vonj od ne vem česa, omake al pleske, hvala bogu, da je bil zraven pomfri. ne vem kokrat sem bom budalo še nategnu s premium burgerji v mekiču, al mekiču samem tbh. (rip sweet mccountry prince)

 

Zgleja botreba v gostilni tudi koga poslušat, ne samo pijano razgrajat :D

  

Galko reče Dne, 30. 9. 2020 at 11:24:

Jaz sem probal Barbeque Billy burger. Sam bejž stran. Top 5 najslabših huger burgerjev iz maca in mogoče najbolj pust / nežmohten ever. Barbeque Bob je pa baje še bolj suh - nima niti paradižnika in solate.

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 17 urami:

Aha, ne spammas izven gnoja, pol pa jokas kt najvecji pezde naokol ker ti zbrisem nekaj tega spam sranja v beli tehniki. Nisi spacal niti enega produktivnega posta tam. Cisti gnoj.

 

men sploh nisi brisal postov retard lažnjivi brisal si jih drugim pa so bli navadni članki hinavček

 

res si tipičen diktatorček haha da te ni sram gnoj lažnjivi

 

zato si tudi zgubu značko in dan ko si jo zgubu si šu smetit po BT kek

 

pejt se zdravit ja "muh putin" retard paranoičen si eden glavnih retardov k je komunikacijo na forumu zbil na ta lvl

 

Berbasecks reče pred 17 urami:

lol, nazi moderiranje v BT

 

lol, kot da to pomen da ko je zgubu zvezdico ni več tega moderiranja, fucking čudno i know

 

Galaksija reče pred 5 urami:


A veš kaj pomeni "projekcija"?

vem ja, komaj čakam da mi pokažeš kje v konzolcu sm počel isto k on

 

bom počakal

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 25 minutami:

vem ja, komaj čakam da mi pokažeš kje počnem isto k on

 

bom počakal

 

Če misliš da si bom vzel 1 uro + časa za brskanje po forumu in iskanjem vseh postov se na žalost motiš.

 

Lahko pa rečem da si znan po tem po celem forumu.

 

Specifično tole:

 

Navedek

model, daj dojami, to tvoje avtistično spammanje ne deluje ampak so dobesedne smeti

 

to bi lahko dojel iz replyja "včeri sem končno zvedel kaj to tvoje spammanje je"

glede na to da se zgleda to dogaja že kak teden

 

dobesedno kup otrok na polu spammate s temi memeti in se špilate neko vojno kot največji faking otroci

sori sam res me ne zanima, razumem da bi se rad igral ampak sori, ne.

realno ne vem zakaj ti sam nekdo ne prbije bana za to smetenje

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 48 minutami:

>ti to skossss delaššš

 

>će misliš da si bom uzel eno uro da najdem to kar skossss delaš

 

hahahaha, ok

 

lej bom zdej naredil, da boš dejansko mel en primer

 

DuJQrAE.png

 

 

 

 

Lahko si shranis tole, pa potem naslednjic ko ti nekdo to spet rece, sam pocekiras. Bos mel ze en primer

 

Potem pa samo nadaljuj

Povezava do prispevka

Čokolino nacija spet razganja. Projekcije laufajo naokol kt nč.

 

Sovica reče pred 1 uro:

Laz 1 in 2: men sploh nisi brisal postov retard lažnjivi brisal si jih drugim pa so bli navadni članki hinavček

 

Projekcija 1: res si tipičen diktatorček haha da te ni sram gnoj lažnjivi

 

Laz 3 in 4: zato si tudi zgubu značko in dan ko si jo zgubu si šu smetit po BT kek

 

Projekcija 2: pejt se zdravit ja "muh putin" retard paranoičen si eden glavnih retardov k je komunikacijo na forumu zbil na ta lvl

Resnica 1: Vecino zbrisanga je blo tvoje, en del se od Flosarja.

Resnica 2: Niso bli nikakrsni clanki. Spam slikce (vecinoma tvoje) in par linkov do nepovezanih tvitow (od Flosarja).

Resnica 3: Zgubu sm ker sm hotu da je BT na nivoju kjer si se ti obnasal kt najvecji gnoj tud izven gnoja. Ubistvu je blo nekaj casa potem bolj kulturno, tko da worth it, I guess.

Resnica 4. Nikol nism smetil po BT.

 

   

Sovica reče pred 1 uro:

vem ja, komaj čakam da mi pokažeš kje v konzolcu sm počel isto k on

 

bom počakal

 

Recimo tale tvoj prispevek v BT kar veje od kvalitetnega nivoja komunikacije. Rabu sm 10 sekund. Mas pa prav da ne pocnes isto kt jest, ker jest tega ne pocnem.

Sovica reče pred 20 urami:

racist biggot

 

Povezava do prispevka

Jutri se prične druga polovica Primal sezone !

 

 

Če je kdo spregledal serijo močno priporočam ogled. 

Gre za ultra krvavo testosteronsko jebačino izpod rok Tartakovsky-a (Samurai Jack) :)

Fantastičen art in carski odnos med jamskim človekom in T.rexom :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...