Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

model, daj dojami, to tvoje avtistično spammanje ne deluje ampak so dobesedne smeti

 

to bi lahko dojel iz replyja "včeri sem končno zvedel kaj to tvoje spammanje je"

glede na to da se zgleda to dogaja že kak teden

 

dobesedno kup otrok na polu spammate s temi memeti in se špilate neko vojno kot največji faking otroci

sori sam res me ne zanima, razumem da bi se rad igral ampak sori, ne.

realno ne vem zakaj ti sam nekdo ne prbije bana za to smetenje

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 2. 10. 2020 at 17:04:

@DaCapo kaj je blo najboljše kar si jedel od zadnjih par dostav?


Big Tasty  Bacon (včeraj in jutri ponovim). Drugače pa se bolj ali manj "šparam". Tiste rolice iz Skopja v MB so mi načeloma kar OK, vsak drugi dan naročim par komadov.  Kaj drugega pa že lep čas nisem :) 
Ah, pa še to: proti vsem pričakovanjem mi je teden dni nazaj zelo sedla Hitri Gonzales pizza. Dve sem naročil (1x Hitri Gonzales in 1x Hamlet), pa sta bili obe zelo OK (sploh glede na P/P). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Ah, pa še to: proti vsem pričakovanjem mi je teden dni nazaj zelo sedla Hitri Gonzales pizza. Dve sem naročil (1x Hitri Gonzales in 1x Hamlet), pa sta bili obe zelo OK (sploh glede na P/P). 

Hitri Gonzales so mi bli carji cca. 10 let nazaj, ko sem kar lep čas preživel na intenzivni v stolpnici. Seveda niso mogli do mene, so pa mi pripeljali v štuk pa so dežurne sestre ob 22h letele dvignit. Sem večkrat naročil za vse, pa smo meli mini intenzivna žure :D Pa električni čik sem vlekel v postli.

Povezava do prispevka

@tomazek Take male rolice pač. :) V tankem pizza testu je nadev po izbiri in to je to. Je pa dobro pečeno, poceni in ekspresna dostava. Itak je bolj predjed ali kot hitra malica. Razen, če jih vzameš večjo količino in kombiniraš s kakšnimi prilogami. 

To je bilo v zadnjih par dnevih. (meka nimam, ker sem šel osebno iskat :)
narocila_aktualno.png.68a1a35917f083ba3600ee2b62772391.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 2. 10. 2020 at 17:27:

Hitri Gonzales so mi bli carji cca. 10 let nazaj, ko sem kar lep čas preživel na intenzivni v stolpnici. Seveda niso mogli do mene, so pa mi pripeljali v štuk pa so dežurne sestre ob 22h letele dvignit. Sem večkrat naročil za vse, pa smo meli mini intenzivna žure :D Pa električni čik sem vlekel v postli.


Jaz sem Hitri Gonzales naročal redno, ampak tako kot si rekel, vsaj 10 let nazaj. Dejansko, ko so se prvič pojavili na sceni. Potem so se mi pa nekaj zamerili (čas dostave se je občutno podaljšal... plus dejansko sem se "zastrupil" z eno pico, še zdaj sumim gobe) in potem dolgo nisem nič... Sedaj sem pa spet občasno začel in je kar ok. Vsaj zaenkrat :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 2. 10. 2020 at 17:30:

Nobene slike teh rolic nimaš? Zanimivo slišat za mljaskat počasi ob TV al compu.


Nope. Nisem slikal :) Ker je bilo vedno bolj ali manj "na hitro". Ampak ti povem, da ni kaj dosti mlaskanja (ker to ni velika stvar, eno poješ v treh-največ-štirih ugrizih, no, odvisno pač). Razen če si jih naročiš veliko, tudi bolj mlačne so še užitne ali pa pač pogreješ v mikrowelle, čeprav sveže so itak najboljše, ravno prav hrustljavo/mehko testo in ok nadev. )

To so njihove slike rolic iz fejsbuka, pač za lažjo predstavo:

rolice2.png.24d2c7d3d452413a3c395813d6d94898.png rolice1.png.e319b236afab79a37bdb228060015dd8.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...