Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 28 minutami:

jz lahk remseya gledam sm orto pržgan


Pred leti sem ga gledal, ko je bil res prepotenten v tisti svoji oddaji, kjer je reševal restavracije. Ni mi bil ravno kul. Predvsem mi sploh ni bilo smešno, ko je bila njegova vsaka druga beseda "fuck" in "shit", igral je pač največjega frajerja in zajebanca in mojstra kuharja. :). Zdaj se mi sicer zdi, da se je nekoliko skuliral, enih par oddaj sem gledal, kjer je nekaj haral po svetu z nekimi prijateljčki (v nekem avtodomu), pa nekaj o "pristni" izkušnji v bolj ali manj v odročnih krajih. Samo še vedno ne vem kam bi ga dal :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapo

 

poglej si ga v masterchef junior al kva je ze k otroci kuhajo, je pomoje se najbolj pristen on brez neke tough guy fasade. pac normalnen clovek. Sam drgac ga jaz kr razumem, ce je kdo kdaj delal v gostinstvu se posebi v kuhni lahko cist dober razume kako pride do tega. 

 

Plus njegov mentor je bil Marco Pierre White. On je bil baje 100x vecji tiran kot Gordon. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

zena na stolu stoji....za instagram fotko se je lahko potrudit. Pir prnest je bl tezko :(

 

 

"čaki zdej pa ti stegni roko kao da greš po krompir, nene bl nazaj, tko ja, marjan ti se pa stegni po jagenčka kao da ga jemlješ samo se na pol poti ustavi, pa kako si to krompir dal na krožnik, dej ga mal popravi tam na levi" 

 

Ej kok se mi splača it brat za nazaj za beef s Sovico, je kej kvalitete? 

uredilo bitje kemik
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 4 urami:

 

Resnica 1: Vecino zbrisanga je blo tvoje, en del se od Flosarja.

 

Resnica 4. Nikol nism smetil po BT.

 

Jaz takrat sploh nism obiskoval teme kar spet dokazuje da si navadn spran retard. Sele ko sem videl pritozbe v meta temi sem videl kaj si delal .

 

 Po tem ko si zgubil serifa si pa zacel spammat v djt temo ker te moj reply slike trumpa tako razburil. Takrat je saddhu obema pobrisal poste. Se warning si dobil gospod resnica 2. Fak ker gnoj laznjivi

 

Cakam da dokazes da si mi brisal poste. Afaik si mogu pisat razloge v cpju tko da ti ne bo problema dokazat. No edin ce si flosarju cist neupraviceno za hrbtom brisal poste, pol pa gl.

 

Navedek

Recimo tale tvoj prispevek v BT kar veje od kvalitetnega nivoja komunikacije.

To samo oponasam tebi podobne retarde

 

Navedek

Mas pa prav da ne pocnes isto kt jest, ker jest tega ne pocnem.

Od tebe sm se ucil naci/putin  papiga da je absolutni waste of time ne bit enako primitiven tebi.

uredilo bitje Sovica
  • Nekul -1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Mene pa malo skrbi, kje se danes potika @tomazek. Če je na kaki trgatvi, potem je OK, če pa se je zastrupil s tistimi "jutrčki", pa ni ravno kul. 

edit: čisto možno je, da sta s @Chenier_jem pristala v neki vukojebini na trgatvi. Ker tudi ULTIMATE GOTG topik še kar čakamo.. ;)

Si skoraj v živo predstavljam: Tomažek je odnesel tistih par put, Ćamir je veselo podajal štamperle, potem pa sta se zadebatirala in zdaj v večernih urah na mini roštilju obračata nek random kos mesa, ki za nobenega vraga noče bit pečen, vmes pa pametujeta o življenju, forumu in nasploh vsem. Dočim mi, pridni uporabniki čakamo...  :) 

vinograd_2014.jpg.650525009d5d71f018dbec08743c21a2.jpg
(ena mojih zadnjih fotk našega familiarnega vinograda, september 2014... potem pa je vse šlo v k**** :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pri nas smo pa cela gobarska familija. Še enkrat ni bilo težav s kakšnimi nabranimi gobami. Ledenke smo itak surove jedli (nabirali po koruznih poljih, pa malo soli gor), marele so mi sploh omiljene... Saj glede Tomazka je bilo vprašanje bolj v šali, ampak kaj pa veš... :)

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Jaz takrat sploh nism obiskoval teme kar spet dokazuje da si navadn spran retard. Sele ko sem videl pritozbe v meta temi sem videl kaj si delal .

 

 Po tem ko si zgubil serifa si pa zacel spammat v djt temo ker te moj reply slike trumpa tako razburil. Takrat je saddhu obema pobrisal poste. Se warning si dobil gospod resnica 2. Fak ker gnoj laznjivi

 

Cakam da dokazes da si mi brisal poste. Afaik si mogu pisat razloge v cpju tko da ti ne bo problema dokazat. No edin ce si flosarju cist neupraviceno za hrbtom brisal poste, pol pa gl.

 

To samo oponasam tebi podobne retarde

 

Od tebe sm se ucil naci/putin  papiga da je absolutni waste of time ne bit enako primitiven tebi.

Sadhu ni brisal ker ni mel kaj, jest nimam niti enega opomina/warninga, si sral po BT tko kt vedno. Tri nove laži, kljukec.

 

Tvoje smetenje je samo nadlega in nikogar ne razburja. Verjamem pa da je to tvoj namen. 

 

Oponasas. Zanimiv glede na to da si reku da tega ne počneš. A mislis da če bos ponavljal/spreminjal laz da bo postalo res? (:

 

Sem dokazal da gnojiš. Ti svojih izmišljotin ne moreš. Niti ene. Niti. Ene. Pa vidim da si šel iskat in nisi uspel najdt primera ki ga tako vztrajno "oponasas".

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 18 urami:

Sadhu ni brisal

 

Tri nove laži

 

 

 

lej feget lažnjivi samo zate

 

Navedek

Smetenje

Spammerja se samo prijavi s funkcijo za prijavo, ni ga treba še naprej provocirat.
  • Porajtal
  • Opozoril te je bil šerif sadhu sequencer, 3. junij 2020 - 20:03(Expires 25. 01. 2021 01:59)

 

3 junija si spammal po tem k si zgubu značko in tvoji posti so bli removani

 

dobesedno v tej temi je folk govoril o tem in jaz sem še napisal da je saddhu opravičeno obema pobrisal poste - jz sm mu rekel naj pobriše spam in ti tle lažeš kako se to nikol ni zgodilo :rofl: napsrotno špilaš "good guya" ki ni hotel spamma

kako si lah tak retardiran lažnjivec i dont even

dobesedno scum, lowest of the lowest, tvoje vrste ne bi mogu bolj prezirat

fuck kys model

 

 

Navedek

Sem dokazal

tle te folk prijavlja zlorabe;

 

tle je še dodatna mentnalna gimnastika s tvoje strani v DJT temi zakaj folku brišeš poste; v nadaljevanju jokaš kako nepravično je,

nakar začneš spammat po temi (moj prvi quote).

 

ti si dejansko prizadet  to je edino kar znova in znova dokazuješ

uredilo bitje Sovica
  • Nekul -1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

kwa ti janša, sm bral da cel tvoj /pol/ joka ker je stran neuporabna

 

baje vas en avstralski shitposter čist zjebal

 

škoda, pa tok bedn meme ste mel

 

ONlangl.png

 

 

>zato je junak /bunkerchan/ (FUCKING CRINGE)  janša začel spammat in smetit po tem boardu tist bedn meme dneve  in dneve  :lol::rofl::avadodo:

 

in namest da bi pobrisal njegov spam autizm, well, njoy  :rofl:

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...