Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 9 minutami:

Nanašalo se je na šport, če pa tega nisi bil sposoben razbrat je pa to tvoj problem.

Ti bom neki razložil

 

Eni ljudje trdijo, da mešanje transeksualcev v poklicnem športu z nativno drugačnim biološkim spolom NI PRIMERNO zaradi teh in onih razlogov = povsem legitimna pozicija. V bistvu ne samo, da je legitimna pozicija, verjetno jo podpiram tudi jaz, SJW levičar. Nisem se še toliko poglabljal v to temo, da bi imel neko fiksno mnenje

 

Eni ljudje pridebilijo s tem, kako je ves šport uničen, ker so za Grand Slam dali ženskam in moškim isto nagrado, čeprav ženske niso sposobne treh setov odigrat (top kekerino amirite, niti treh setov r o f l). Slednje mi je pač zelo smešno in ponavadi se pri takih ljudeh potrdi, da so apriori polni raznih predsodkov in sovraštva 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

Eni ljudje pridebilijo s tem, kako je ves šport uničen, ker so za Grand Slam dali ženskam in moškim isto nagrado, čeprav ženske niso sposobne treh setov odigrat (top kekerino amirite, niti treh setov r o f l). Slednje mi je pač zelo smešno in ponavadi se pri takih ljudeh potrdi, da so apriori polni raznih predsodkov 

 

Fck kako si zapel za tole ves šport.

Ok priznam, zaradi tega ni uničen ves šport, je bil pa to eden izmed prvih primerov, ko je SJW agenda začela vplivati na šport. Je to bolje?

 

Btw, se tebi zdi primerno da v športu, kjer od od oka 70+% sponozorskega denarja priihaja zaradi moških igralcev le tega razdeljio 50:50? A ne bilo potlej tudi  v duhu enakopravnosti primerno, da oba spola za zmago odigrata isto število setov?

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 minuto:

Btw, se tebi zdi primerno da v športu, kjer od od oka 70+% sponozorskega denarja priihaja zaradi moških igralcev le tega razdeljio 50:50? A ne bilo potlej tudi  v duhu enakopravnosti primerno, da oba spola za zmago odigrata isto število setov?

Odgovor na prvo vprašanje: da.

Odgovor na drugo vprašanje: ne. 

Povezava do prispevka

Samo izpostavljam kako prekleto zabiti ste ekstremisti. Pa da ne bo pomote, ne samo tvoja branža ekstremistov, tudi SJWji.

Isti kurac ste. Eni črni, drugi beli (pa dejmo rečt, da si ti tabel, da ne boš jemal dobesedno in fasal kakega čira na želodcu).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jah še dobro, da imamo ljudi kot si ti, ki so nad tem in nam ubogim dušam kažejo pravo pot v življenju.

 

Pa ne vem kaj je zate ekstremist, ampak ne vem če pašem v to skupino Je pa res, da si v tem novem svetu čim si iz leve strani pomaknjen proti sredini že ekstremist. Tako da ja, kdo ve. Kot kaže bom v svoj CV moral še dodati postavko ekstremist.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 12 minutami:

Zakaj ne?

Evo, line of thought direkt od nekoga, ki še v lajfu ni gledal ene partije tenisa :D 

 

1. Če ženske igralke s svojo povprečno fizično kondicijo pri tretjem setu prestopijo v mejo, ki ni več dobra za njihovo dolgoročno psihofizično počutje, potem mi je povsem logično, da tega ne počnejo

(Disclaimer: ne mislim, da sta biološki moški in ženski spol ista po fizični atributih in zmožnostih)

 

2. V Grand Turismu Slamu sodelujejo večinoma top tenijsači sveta, ki imajo net worthe že apriori po 100+ milijonov. Zaradi tega, ker so nagrade izenačene, ni noben dejansko oškodovan. Če je pa kak tenisač z net worthom 300 milijonov oškodovan, ker ni dobil še dodatnega milijona, pa mi lahko pošlje paypal, mu nakažem za kavo. Esencialno ne gre za to, da bi bil kdo plačan več ali manj, gre samo za drugačno razporeditev sponzorstev in ostalega denarja

 

3. That said, ne verjamem da so organizatorji Grand Slama altruisti, ki so jim na prvem mestu pravice žensk. V bistvu mi je to ravno tako naivno, kot misliti, da so bili prej supermačisti, ker so ženskam dajali manj. Pač pa so najbrž zanalizirali, da ga po vseh sponzorstvih in ostalemu denarju plus javnemu mnenju in potencialnemu spreminjanju tenisa v prihodnosti najbolje (as najbolj profitabilno in stabilno) odnesejo s takim enakovrednim razporejanjem finančnih sredstev

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Evo, line of thought direkt od nekoga, ki še v lajfu ni gledal ene partije tenisa :D 

 

1. Če ženske igralke s svojo povprečno fizično kondicijo pri tretjem setu prestopijo v mejo, ki ni več dobra za njihovo dolgoročno psihofizično počutje, potem mi je povsem logično, da tega ne počnejo

(Disclaimer: ne mislim, da sta biološki moški in ženski spol ista po fizični atributih in zmožnostih)

 

2. V Grand Turismu Slamu sodelujejo večinoma top tenijsači sveta, ki imajo net worthe že apriori po 100+ milijonov. Zaradi tega, ker so nagrade izenačene, ni noben dejansko oškodovan. Če je pa kak tenisač z net worthom 300 milijonov oškodovan, ker ni dobil še dodatnega milijona, pa mi lahko pošlje paypal, mu nakažem za kavo. Esencialno ne gre za to, da bi bil kdo plačan več ali manj, gre samo za drugačno razporeditev sponzorstev in ostalega denarja

 

3. That said, ne verjamem da so organizatorji Grand Slama altruisti, ki so jim na prvem mestu pravice žensk. V bistvu mi je to ravno tako naivno, kot misliti, da so bili prej supermačisti, ker so ženskam dajali manj. Pač pa so najbrž zanalizirali, da ga po vseh sponzorstvih in ostalemu denarju plus javnemu mnenju in potencialnemu spreminjanju tenisa v prihodnosti najbolje (as najbolj profitabilno in stabilno) odnesejo s takim enakovrednim razporejanjem finančnih sredstev

Ok, saj fair point of view, meni je vseeno, a je isti nagradni sklad ali ne, razumem pa recimo, zakaj pride do razlik v honorarjih/nagradnih skladih (recimo popularnost, gledanost, stevilo sponzorjev ...).

 

Ampak evo, ce si po kmecko razlagam, je to, da za isto nagrado morajo "vlozit manj truda", ker so fizicno sibkejse (zavoljo argumenta), je kot da bi na oddaji Lepo je biti milijonar crnci za isto nagrado moralo odgovarjati samo na 7 vprasanj, ker imajo nizji IQ (thx Norma).

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Ok, saj fair point of view, meni je vseeno, a je isti nagradni sklad ali ne, razumem pa recimo, zakaj pride do razlik v honorarjih/nagradnih skladih (recimo popularnost, gledanost, stevilo sponzorjev ...).

 

Ampak evo, ce si po kmecko razlagam, je to, da za isto nagrado morajo "vlozit manj truda", ker so fizicno sibkejse (zavoljo argumenta), je kot da bi na oddaji Lepo je biti milijonar crnci za isto nagrado moralo odgovarjati samo na 7 vprasanj, ker imajo nizji IQ (thx Norma).

Ma saj v bistvu še zdaleč nisem dovolj kompetenten, da bi razpravljal o temu haha, jaz sem samo izpostavljal Demonova pretiravanja, kako je "vse šlo v kurac". Namreč ta stand "vse je šlo v kurac" mi je v TOP 2 bednosti (tadrug je "zaradi tega smo pa tam, kjer smo"). Drugače ne igram in ne spremljam tenisa, od igralcev poznam Federerja in uni dve Williams sestri, to je pa to 

 

Čeprav če bolje pomislim, da znam imenovati enega moškega in dve ženski igralki vendar pomeni, da so ženske bolj zaslužne za prepoznavnost tenisa

 

Debata trajno zaključena

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

Debata trajno zaključena

Hehe, fine by me!

 

Sem drugace iz drugih razlogov uletel v debato: a imamo kaj v letu gospodovem 2021 zanimivih/zabavnih/kvalitetnih spilov za mobilne naprave?

 

Vsak dan so telefoni vse bolj zmogljivi, spili za njih pa se mi zdijo ujeti nekje med Candy Crushom in nekimi clickbait mikrotransakcijami na vsakem koraku.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Kaj pa ko non SJWji triggerajo SJWje?

 

kje pa si na tem foromo to zasledil?

 

a lahko pokažeš takšno extreme triggered reakcijo drugega pola:

Demogorgon reče pred 1 uro:

Vse je šlo v kurac že, ko so mogl izenačit nagrade na turnirjih za grand slam.

?

 

resno sprašujem drugače.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Bi bil čudno priklopljen, če bi poznal več moških (kot oseba, ki ne spremlja športa), ki bi ti ostali v spominu.

Hja, Williamsovi sestri nista lih nek standard lepote, zal :D

 

Ne bi rekel, ce bi mu kaka Kournikova hodila po spominu ... :P

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 minuto:

itak baše, lahko je še tako izven tenisa pa če mi reče da še ni slišal za Nadala in Đokota...:lol:. Evo še en primer kako so SJW levičarji vsi lažnivci:ninja:. Pa lep lp

Nimam pojma, kdo je Đoko. Za Nadala sem res že slišal, ampak očitno premalokrat, da bi ga uspel sam izbezat iz spomina

 

Pač športov načeloma sploh ne spremljam. Edino, ko je Slovenija/Slovenec v kakšnem finalu, me pritegne hype, ponavadi zaradi kolegov, ki spremljajo in pol gledamo skupaj

 

Še zdaj imam nočne more, ko sem enkrat kot osnovnošolec obiskal kolega z novim GameCubom in pol je vztrajal, da gledamo formulo 1 (samo en TV). Imel sem filing, kot da se dirka vleče 100 ur. Pomoje sem takrat zasovražil spremljanje vseh športov :D 

Povezava do prispevka

Meni osebno je carska logika poštenosti v razdelitvi keša, tako kot je nekdo že napisal, če folk gleda tenis zarad noleta/rogerja/rafe je tudi prav da oni dobijo večji kos pogače, če se gremo neko pošteno sceno je treba potem tudi rečt, zakaj imajo pri nas neki basketaši v prvi ligi večje plače kot floorball ali pa lacrosse, pa sej je isto šport, isto se naprezajo, kje je tukaj pravica, vsakemu športniku isto denarja ne glede na prepoznavnost športa...

Povezava do prispevka

Ćamir sam tolk, k opletaš z absurdnimi številkami

mogoč maš ti skoz zgodovino 10 tenisačev, ki lahko sanjajo o 100 milijonih ;) 

kaj misliš, da Slovenci/ke, ki se udeležujejo Grand Slamov (in izpadajo v 3. krogu) so milijonarji? Da ne res 

isto npr. smučanje/zimski športi (z izjemo hokeja), kurc kaj jih je sploh milijonarjev, nihče pa ne seže do gležnjev Shaunu Whitu, ki ima net worth 40 milijonov. 

 

 

Če se še pa čist v debato vseen vtaknem

trans ljudje žal nimajo kaj iskat v športu, niti v športu spola, ki jim je bil pripisan ob rojstvu (ker kaj bi pol kaki MTF osebki poharali cel ženski šport)

kar se je pa zgodilo v tenisu, je pa odličen primer equal pay for unequal work in ogabna uravnilovka, kjer sploh ni važno, koliko kdo prispeva v prašička

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 28 minutami:

 

kje pa si na tem foromo to zasledil?

 

a lahko pokažeš takšno extreme triggered reakcijo drugega pola:

?

 

 

Glede na to da ste me non stop obtoževali da sem static, sem malo preiskal in ugotovil iz kje to izhaja.

 

Če se prav spomnim (in najbrž se, ker sem to prvič bral dosti pred kratkim), vam je tip v TLOU2 temi triggeral mozak tako na hard, da ste ga izgnali iz foruma s svojim grupnim nadlegovanjem in spammanjem minuskov (kot to meni trenutno pogosto dela uporabnik Janša).

 

Tip pisal da mu ni všeč igra in k temu podal proper razloge, obtožen je bil pa vsega živega s čimer SJWji radi obtožujejo.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

Ćamir sam tolk, k opletaš z absurdnimi številkami

mogoč maš ti skoz zgodovino 10 tenisačev, ki lahko sanjajo o 100 milijonih ;) 

kaj misliš, da Slovenci/ke, ki se udeležujejo Grand Slamov (in izpadajo v 3. krogu) so milijonarji? Da ne res 

isto npr. smučanje/zimski športi (z izjemo hokeja), kurc kaj jih je sploh milijonarjev, nihče pa ne seže do gležnjev Shaunu Whitu, ki ima net worth 40 milijonov. 

 

Če se še pa čist v debato vseen vtaknem

trans ljudje žal nimajo kaj iskat v športu, niti v športu spola, ki jim je bil pripisan ob rojstvu (ker kaj bi pol kaki MTF osebki poharali cel ženski šport)

kar se je pa zgodilo v tenisu, je pa odličen primer equal pay for unequal work in ogabna uravnilovka, kjer sploh ni važno, koliko kdo prispeva v prašička

Saj sem že v debato stopil kot nekdo, ki res ne pozna tenisa in nabija na pamet (LAŽ JE NESMRTNA DUŠA KOMUNIZMA) :D 

 

Pač sprožijo me absoluti aka "vse je šlo v kurac, ko se je zgodilo to in to" ali pa "zato pa smo tam, kjer smo" - zraven pa neka minorna stvar, za katero 90 % ljudi boli kurac

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...